PDA

View Full Version : adski gadniq problem



thE`reASoN
04-07-2006, 21:20
hora,sly4valo li vi se e da lovnete nqkoi ot 4ata,koito e na 180 km ot vas,vijdali ste go samo ot pic i my vqrvate,vypreki razstoqnieto toi e bil nai-istinskata vi lubov i kum nikoi dryg ne ste izpitvali sy6toto,vnezapno toi vi predlaga,no togava vsi4ko e bilo na 6ega,dokato sled 20 dena ve4e yse6tate,4e ste ne 100-to nebe ot 6tastie,no edin mra4en,dyjdoven den vlizate v 4ata s dryg nik i se predstavqte za va6 say4enik,namirate mom4eto i my kazvate "abe kak yspq da q svali6 taq ky4ka,hem si na mn dale4e,kaji tainata",gajeto vi estestveno vi za6titava,no v edin moment vliza sestra my,koqto e po-golqma i pazi syrceto na malkoto si brat4e,za da ne go naranqt,togava nastypva nai-lo6oto,tq vijda va6eto info i razbira,4e ste gajeto na brat i tq se qdosva nezemno i vie izmislqte lyjata,4e e va6iq "doveden brat"{koito v sy6tnost ne sy6testvyva},a ot togava 4yvstvata na mom4eto,v koeto ste se vlubili sa po4ti izstinali,vypreki 4e to vi kazva,4e ne vi se syrdi i na 14 fev vi se e izvinilo,sled kato ste se narejdali sys sestra my mnogo jestoko i ste go 4yli kak y4astva v razgovora po skype,no ne govoreiki,a smeeiki se na kavgata.Istoriqta e pylna s obrati,prilivi i otlivi,no lubovta v syrceto vi napira.E,kajete sq AZ kakvo da pravq,daite nqkvi syveti,plsssss????!!!!! ](*,)

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

hamilcar
04-07-2006, 21:26
Тегаво е положението само това мога да кажа.

smyrtta
04-07-2006, 21:30
nz kak toqt neshtata to4no pri vas no poprincip takiva vrazki nqmat badeshte :( vie ne ste se vijdali pak i da ste se vijdali i dori da "hodite" nikoga ne moje da si sigurna dali toi si nqma druga i tova ne e prosto za zabavlenie kakto i toi ne moje da e siguren dali ti pak ne go priemash samo na shega i nishto poveche,moje naistina da ima neshto pove4e mejdu vas ama taka ne moje da ima vrazka kazvam ti go zashtoto znam ot lichen opit 4e vrazka ot razstoqnie mn trudno se poddarja daje ne moje dori i da se vijdate... nz ne iskam da te obeznadejdqvam no spored men si nameri nqkogo ot voqt grad ot tvoeto obkrajenie vse ima nqkoi s koito si podhojdate a s tova mom4 emoje da ste si priqteli;) uspeh kakvoto i da izbesresh:) O:)

04-07-2006, 21:49
Tova sa detski istorii, spokoino, sled vreme shte zabravish napylno. Tova ne e lubov, a detsko uvlechenie po edin syzdaden ot teb obraz... Shte ti mine,da ne ti puka. Posle shte se smeesh na vsichko tova :)

ycMuBkaTa
04-07-2006, 21:56
Абе чат истории...искам да кажа ще ти мине скоро спокс ;-)
Не се впрягай толкова.

thE`reASoN
04-07-2006, 22:18
hora mn vi blagodarq 4e ste otdelili vreme za moq problem,mersi mn za ne6tata koito ste napisali,nqmam dymi ,BLAGODARQ VI!!!!!!! [-o<

Ini4ka
04-08-2006, 19:33
temata ne e li za "lubov"? ami nz kvo da prai6 ama zvu4i kato sapunen serial... znam li pitai go kvo da praite pogovorete si mn dobre i 6te re6i6 po kasno

FikyScHetOo
04-08-2006, 20:10
Според мен няма такова понятие като чат-гаджета. Мисля че ще ти мине и нищо онлайн не е сигурно (истинско дори).

thE`reASoN
04-09-2006, 12:57
blagodarq za mneniqta i savetite :)

nymphetamine_girl_199239
04-09-2006, 20:20
ni6to ne arzbrah ama aide

IKisseDAGirL
04-09-2006, 20:25
"гадже" по чата, с което не сте се виждали нито веднъж на живо и не сте се целунали или прегърнали дори и 1 път?!?!! :shock: мале на къде отива светът :roll:

^Pretty{}Girl^
04-09-2006, 20:38
vlubena si v nego ....xaxaxa ne ste se vijdali.....xaxax ne ste se celuvali daje...xaxaxaxaxaxhahxahxhaxh
i si misli6 4e hodite xaxhaxhahxahxahxhaxhah boje bojeee bravo bravo ko dr moga da kaja xaxaxaxaaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

MrAnderson
04-09-2006, 20:50
hora,sly4valo li vi se e da lovnete nqkoi ot 4ata,koito e na 180 km ot vas,vijdali ste go samo ot pic i my vqrvate,vypreki razstoqnieto toi e bil nai-istinskata vi lubov i kum nikoi dryg ne ste izpitvali sy6toto
Питаш - отговарям. Това точно не ми се е случвало. На твое място бих прекосил 180-те километра, за да се видя с въпросния човек и да се опитам да оправя кашата, която сам съм си забъркал. Интернет комуникацията е хубаво нещо, но в никакъв случай не може да замени един прост разговор на четири очи. Това са моите разбирания за нещата. Желая ти успех.

^Pretty{}Girl^: Нарича се любов от пръв чат. You can't understand it unless you taste it ;) .

favor_91
04-10-2006, 09:41
ne mi se e slu4vala podobna situaciq....a i dano da ne mi se slu4i...ne moje6 da nare4e6 nqkoi po 4ata-gaje....

LP_girl_14
04-10-2006, 09:43
ммм незнам,ама си мисля че това твоето е просто увлечение.Хлътнала си,ама чак влюбена?!Ако толкова мислиш че са силни чувствата ти към него вземете се срещнете,щото мога да ти кажа че доста често хората се държат съвсем различно в чата и на живо и че общуването е много по-различно когатои този човек се изправи пред теб.Ама ще ти мине...тва са си чат глупости.Ще го забравиш,просто недей да влагаш толкова емоции,за да останеш разочарована накрая.Успех O:)

04-10-2006, 10:04
Няма такава опция никога не вярвай на нищо докато не го видиш с очите си наживо реалити или както там искате го разбираите.

А любов от чат смехотворно може да има привличане така да се каже и желание за среща можеби и секс ,но толкова.

teenkopele
04-10-2006, 12:22
Колкото и трудно да е, спри контактите с това момче, защото ти носи доста нерви и ядове. [-X
Успех. :wink:

thE`reASoN
04-11-2006, 17:25
kolkoto pove4e mi pi6ete samo v edno se ybejdavam-4e tova moeto mai naistina hi4 ne e lubov i mai i taka si e,no dori i da e yvle4enie i vsi4ko da svyr6i,na men vinagi mi e bilo interesno kakvo 6te stane,ako se vidim,taka 4e pone do sre6ta 6te stigna,dori i ako sme samo priqteli. MrAnderson mn mersi mn mn mi haresa kak si napisal otgovora :) A kolkoto do opitite mi,problava sym mnogokratno,no vinagi ne6to iznikva ili maika mi 6te zaminava za korabite,ili ba6ta mi 6te se vry6ta,ili nqkoi po4iva i mn gadno stava,daje tazi vakanciq tykmo si bqh prigotvila bagaja i pak se sly4i ne6to gadno

Danielle
04-11-2006, 17:40
ммм незнам,ама си мисля че това твоето е просто увлечение.Хлътнала си,ама чак влюбена?!Ако толкова мислиш че са силни чувствата ти към него вземете се срещнете,щото мога да ти кажа че доста често хората се държат съвсем различно в чата и на живо и че общуването е много по-различно когатои този човек се изправи пред теб.Ама ще ти мине...тва са си чат глупости.Ще го забравиш,просто недей да влагаш толкова емоции,за да останеш разочарована накрая.Успех O:)
prava e jenata!