PDA

View Full Version : Коламаска на срамните устни



04-07-2006, 22:14
Значи въпроса ми е следния..Попринцип си правя коламаска на интимния триъгълник обаче отдолу точно при срамните устни при самия клитор ме е страх с кола маска :oops: Плс кажете някой правил ли си е там и много ли боли(като преди това съм го бръснала)Или е по-добре да ида на козметик,но ме е срам,а не искам да продължавам със самобръсначка,защото така кожата ще загрубее :| :oops:

dragonika
04-08-2006, 19:55
Е какво толкова срамно има - все едно ходиш на гинеколог, но мааалко по-болезнено :) Че боли - боли, ама нали знаеш - тряй бабо за хубост... А и колкото повече време се бръснеш, толкова повече ще те боли като решиш да ходиш на козметик :roll:

Glezlata
04-08-2006, 20:20
Otidi na kozmetik,da boli, :-k i to dosta pone men,no puk posle si si meki4ka za dosta vreme i naistina si zaslujava. :smt016

misshha
04-08-2006, 21:54
i mene otna4alo me be6e sram no na kozmeti4kata tova i e rabotata kato zapo4ne da ti maha kosmite tq i e vse edno vse edno da tide6 na frizior i da te e sram na si pokaje6 kosata te takiva hora pocqlden vijdat edno i sa6to tai4e nqma da ima6 problemi emi sled kato tolkova vreme si se brasnala estestveno 4e 6te te boli no drugo e 4uvstvotto na drugiq den kogato se sabidi6 nqma da si nabol a si gladak sedmica i ne6to
ako otide6 na kozmetik i kogato ti porasnat pak otie6 bez da gi pipa6 s brasna4ka bolkata 6te zapo4ne da namalqva i sas vseki izminal pak vse po minimalna i po minimalna mnogo qsno 4e nqma da iz4ezne no nqma da e kato parviq pat az li4no tarpq na bolka i ne me barka za tebe neznam
otidi nqma da zvarka6 za napred :)
usper predvaritelno:)

04-09-2006, 08:17
А колко горе долу струва да те почистят там?? :-k

04-09-2006, 08:23
тва бех аз отгоре :smt016

Glezlata
04-10-2006, 12:47
А колко горе долу струва да те почистят там?? :-k
6 leva cql triugulnik! \:D/

04-10-2006, 13:10
А колко горе долу струва да те почистят там?? :-k
6 leva cql triugulnik! \:D/

Ем аз не говора за тръгълника ми отдолу?! :smt017

Кака съм
04-11-2006, 11:13
Махам абсолютно всичко при козметичка за 5 лева. Преди това се бръснех или махах с кремчета. Обаче след цикъл изобщо не ме боли. Мен по-скоро ми беше неудобно, но се свиква.

miss_kiss181
04-17-2006, 13:51
men li4no me e strah s kola maska 6oto me boli mn na krakata puk si predstavqm kvo e otdolu ama moje i da probvam.

strange__
04-17-2006, 15:07
Добре,а вкъщи...смисъл колко струва кола маска за вкъщи и трудно ли се употребява?! :roll: Аз до сега само с бръсначката и съм решила да пробвам с кола маска,но предпочитам вкъщи затова ви моля за малко инфо :oops: 8)

djigi
04-17-2006, 18:49
Кола маска rulzzz (това от тия форуми го прихванах) мен лично точно "най-отдолу" ме боли най малко.... ама наистина! Както някой каза 5 лева "цялата услуга" само "най-отдолу" примерно 2-3 лв. Аз лично вкъщи си правя, че ми е много сложна козметичката (записване на час,ходене т.н.) а то е работа за 5 минутки.... купувам си най-обикновенна кола маска Сара (не съм много сигурна за името) няма и левче... [затоплям си я малко, по скоро достатъчно, за да може да се маже, намазвам, залепям (една кърпа, която не е ластична), махам рязко ииииии готово!] Може пък да си купиш специалните лентички, ама лично според мен (не съм ги ползвала) не си заслужават толкова пари като не мога да си представя каква работа повече могат да свършат.... хайде, успех

strange__
04-17-2006, 21:01
Кола маска rulzzz (това от тия форуми го прихванах) мен лично точно "най-отдолу" ме боли най малко.... ама наистина! Както някой каза 5 лева "цялата услуга" само "най-отдолу" примерно 2-3 лв. Аз лично вкъщи си правя, че ми е много сложна козметичката (записване на час,ходене т.н.) а то е работа за 5 минутки.... купувам си най-обикновенна кола маска Сара (не съм много сигурна за името) няма и левче... [затоплям си я малко, по скоро достатъчно, за да може да се маже, намазвам, залепям (една кърпа, която не е ластична), махам рязко ииииии готово!] Може пък да си купиш специалните лентички, ама лично според мен (не съм ги ползвала) не си заслужават толкова пари като не мога да си представя каква работа повече могат да свършат.... хайде, успех
Мерси много...мисля още утре да си взема тая кола маска дето каза...пък дано не ме боли многоо :lol: 8-[

04-18-2006, 08:15
Zna4i nai-dobre putvite nqkolko puti na kozmetik, a posle sama, za6toto nali kazvate, 4e purviq put nai-boli 8-[
Iskam sama da probvam...ne iskam vse na kozmetik da hodq...btw edna "opakovka Sara" za kolko polzvaniq e dolu gore :-k

djigi
04-18-2006, 19:44
Ха, то всичките са еднакви по болка.... е, хубаво е да си отидеш и на козметик! А м/у другото забравих да кажа, че на мен почти всеки път ми капва кръв т.е. като се отскубнат и толкова корена им се отстръгва, че и една точица кръв ми остава на кърпичката... казвам го, защото си спомням първия път сама как се шокирах... седя и си мисля "Лелел какво си направих..."
Опаковката- нямам си представа за колко ползвания... ама не са малко ...

Vitaa
11-15-2006, 16:51
А искам да попитам дали след като си ги махнеш там отдолу с кола маска и после ти излизат разни пъпчици или такива работи?Е един приятел ми беше казал че приятелката му си правела кола маска там и после й ставало някакво мн гадно червено-синио...
И др, което ме интересува е първия път като си ги махаш дали може преди това да си се браснал или трябва да ги изчакам да порастнат и после да ги подстрижа с ножичка?
темата е старичка ама дано някой ми отговори :)

648541
11-15-2006, 18:22
zna4i tova dali ot dolu 6te ti stane 4erveno ili sinio zavisi kak si gi mahne6....na mene ne mi stava taka pone za sega :) pupki..edva li...no moje da se poqvi edna ili 2 no ne i pove4e...govorim za otdolu!!a za drugiq vupros moje6 da si gi podstrije6 sled kato gi iz4aka6 da porasnat :wink: :wink: :wink:

11-15-2006, 20:32
A kak trqbwa da si gi mahash che da ne ti stava sinio.
A samata maska se otlepq v posoka na razteja na kosyma nali?!
Mislq utre da si vzema i da probvam zashtoto v nashiq grad nqma kozmetichka koqto da pravi tazi procedura.

11-16-2006, 08:31
Отлепя се рязко СРЕЩУ косъма, не по посока на растежа а срещу него!

648541
11-16-2006, 17:11
A kak trqbwa da si gi mahash che da ne ti stava sinio.
A samata maska se otlepq v posoka na razteja na kosyma nali?!
Mislq utre da si vzema i da probvam zashtoto v nashiq grad nqma kozmetichka koqto da pravi tazi procedura.

emi hva6tai po po-malki u4astuci za da ne ti stavq sinio ... i da po po soka obratna na rasteja na kosuma!!!aide stiskam palci :wink: :wink: :wink:

ABSOLUTme
11-20-2006, 14:28
А колко горе долу струва да те почистят там?? :-k
6 leva cql triugulnik! \:D/

6 LEVA??tva kude go ima(daite adres) :shock:
men tuka me 'skubqt' 15 euro za taq usluga...mizernici 8-[ :lol:

11-21-2006, 20:25
мнях, мене ме е срам да отида н акозметик. Махала съм си от триъгълника пинсета. Чух че някой си го прави н акраката. Аз едвам издържам на триъгълника камо ли на краката. Много лесно се изнервям. А от долу с пинсета или с кола маска ще боли повече?

oTPoBHa
11-22-2006, 15:22
това новата изцепка на чалгарията ли е :smt119

11-22-2006, 18:25
мнях, мене ме е срам да отида н акозметик. Махала съм си от триъгълника пинсета. Чух че някой си го прави н акраката. Аз едвам издържам на триъгълника камо ли на краката. Много лесно се изнервям. А от долу с пинсета или с кола маска ще боли повече?
А аз си мислех,че съм единствена :-D И аз си ги махам с пинсетка,а като ме мързи-бръсна.
Ааа колкото до кола маската-амии един път си взех течна,мацнах,залепих,отлеп х,отскубнат два косъма и се отказах 8-[
На козметичка немога да ида,защото в моя град козметичките не правят такива работи.

11-22-2006, 18:27
мнях, мене ме е срам да отида н акозметик. Махала съм си от триъгълника пинсета. Чух че някой си го прави н акраката. Аз едвам издържам на триъгълника камо ли на краката. Много лесно се изнервям. А от долу с пинсета или с кола маска ще боли повече?
А аз си мислех,че съм единствена :-D И аз си ги махам с пинсетка,а като ме мързи-бръсна.
Ааа колкото до кола маската-амии един път си взех течна,мацнах,залепих,отлеп х,отскубнат два косъма и се отказах 8-[
На козметичка немога да ида,защото в моя град козметичките не правят такива работи.

angel4e86
11-02-2010, 10:23
А искам да попитам дали след като си ги махнеш там отдолу с кола маска и после ти излизат разни пъпчици или такива работи?Е един приятел ми беше казал че приятелката му си правела кола маска там и после й ставало някакво мн гадно червено-синио...
И др, което ме интересува е първия път като си ги махаш дали може преди това да си се браснал или трябва да ги изчакам да порастнат и после да ги подстрижа с ножичка?
темата е старичка ама дано някой ми отговори :)az ti predlagam da otide6 na kozmetik tova e nai dobroto re6enie tq 6te preceni nai dobre ako iska6 se obadi na tozi nomer 0883333299 raboti mnogo vnimatelno,s ka4estveni materiali i mnogo eftino.