PDA

View Full Version : UFO...ima li izob6to



favor_91
04-07-2006, 23:30
The truth is out there....4uvali ste tova predpolagam...vqrvate li v NLO ? vijdali li ste go ? gledali li ste filmi, a znaete li 4e NLO se poqvqva po Hitlersko vreme...dali toi ima ne6to ob6to s tova !? ako znae nqkoi da kazva :)

P>S> gledali li ste X-files ?

PLAMENKO
04-08-2006, 08:05
е кво ше е яко да има , самоче да са добри спрямо нас :)

LoRinSeR
04-08-2006, 08:17
The truth is out there....4uvali ste tova predpolagam...vqrvate li v NLO ? vijdali li ste go ? gledali li ste filmi, a znaete li 4e NLO se poqvqva po Hitlersko vreme...dali toi ima ne6to ob6to s tova !? ako znae nqkoi da kazva :)

P>S> gledali li ste X-files ?

Абе дребосък, много са ти промили главата в училище :mrgreen:

korn___
04-08-2006, 08:31
е кво ше е яко да има , самоче да са добри спрямо нас :)

e te ako ne bqha mirno nastroeni odavna da ni nqma6e na taq planeta ..... ina4e opredeleno ima ne6to po vi6e ot nas ne me interesuva kakvo e ako moje i to da ne se interesuva ot mene

ledenata_kralicA
04-08-2006, 09:21
da be,kak moje da si mislim,4e sme Edinstvenite Vuv Vselenata?????
:)) :-D
a "The X-files" be6e super gotin film:)

shtampata
04-08-2006, 09:23
Има! Даже почти съм убеден, че децата им пишат в тоя форум ..на някои! :-D

teenkopele
04-08-2006, 09:35
Аз мисля, че има, но все още някои хора не вярват в това. Има си доказателства, необясними неща и т.н., които ясно ни показват, че има нещо по-висшестоящо от нас на този свят.
Попринцип такива неща са ми доста интересни и супер яко ме кефят. :)

Fire_Baby
04-08-2006, 11:37
И аз вярвам че съществува НЛО.Помна че кат по-малка гледах един филм в който казаха, че са намерили летяща чиния с 3 тела на извънземни.До колко е вярно това незнам.Пък и какво може да крият американците в прословутата зона 51(неможе да не сте я чували)А сещам се че преди 2 години някаде една приятелка ми каза, че е видяла летяща чиния.Гледала е с бинокъл Луната и е видяла нещо там да минава.Абе знам много хора дет са виждали НЛО.И както каза ledenata_kralicA от каде на каде ще сме единствените във Вселената.А чувал ли е някои за пирамидите(или там квот са) на Марс?

Dr. Kazimbutt
04-08-2006, 12:00
Аз мисля, че има, но все още някои хора не вярват в това. Има си доказателства, необясними неща и т.н., които ясно ни показват, че има нещо по-висшестоящо от нас на този свят.
Попринцип такива неща са ми доста интересни и супер яко ме кефят. :)
И според мене не сме единствени във вселената. Вярвам, че има и други разумни същества.

favor_91
04-08-2006, 18:51
10x to all za mneniqta

jenny_e
04-08-2006, 19:47
Estestveno 4e ima mislite sme edinstvnite v bezkrainata vselena. Tfa bi bilo tupo

XePouH
04-08-2006, 20:28
кат ги видя ша ви кажа

skate_warrior
04-08-2006, 20:51
i da umuvate i da ne umuvate dokato ne kacnat na zemqta nqma da razberete :D

ledenata_kralicA
04-08-2006, 20:53
i da umuvate i da ne umuvate dokato ne kacnat na zemqta nqma da razberete :D
e,da prav si napulno,oba4e vse pak ne moje da sme sami......pone az ne mislq 4e sme:)

`Death`Whore`
04-08-2006, 20:54
Не, няма, нашата планета е единствената с разумни същества. На всички други планети живеят едноклетъчни.

skate_warrior
04-08-2006, 20:57
Не, няма, нашата планета е единствената с разумни същества. На всички други планети живеят едноклетъчни.

axxaaxx are dokaji mi 4e e taka ! :D

cannabinoid
04-08-2006, 23:38
Не е възможно да няма.. дори Баба Ванга е казала, че ще срещнем "братя по разум" след 200 години около Унгария.

PLAYBOY4O
04-08-2006, 23:41
Има НЛО мн. ясно!!!Вселената е безкрайна немой само нии да сме единствените живи същества!! :!: :D

RoyTheReaper
04-09-2006, 12:55
hah stranna logika imat pove4eto ot vas

vazmojno e da ima ufo. vazmojno e da ima drugi obitavani planeti ot razumna civilizaciq. dori bih kazal veroqtno. no ne moga ta povqrvam v ni6to, predi da mi se predstavqt sigurni nedvuzmisleni dokazatelstva.

Devilsplaymate
04-09-2006, 13:20
Spored men ima izvynzemni sy6testva , koito sa nastroeni mirno kym nas i sa se razvili mn po dobre ot nas.. ama pyk ot druga strana 6tom sa tolkova dobre razvili se , za6to o6te ne sa osy6testvili kontakt s nas ? :?

Firestarter
06-29-2006, 13:15
Някои се затрудняваме да откриеме разум и на тая планета :lol: А вие си говорите за извънземни..
Шегата настрана. Според мен има изв1нземни, които се отнасят с нас както ние с животните - изучават ни, взимат проби от нас, но без да ни смущават :::
Някои от тях са по-развити от нас, а други не, обаче поради някаква причина не се разкриват.

п.п. Надявам се да се представят след по малко от 200 години.. Та и ние да ги видим \:D/

HandOfBlood
06-29-2006, 13:24
Не, няма, нашата планета е единствената с разумни същества. На всички други планети живеят едноклетъчни.и ще ми кажеш, че във цялата вселена, разбираш ли ние сме единствените разумни същества...
и да, не може да сме единствени във тая ш*бана вселена... да бе, от една безкрайност само на нашата планета да има 'разумни' същества... пфхаха да бее

TheMaggie
06-29-2006, 13:37
Аз мисля, че има, но все още някои хора не вярват в това. Има си доказателства, необясними неща и т.н., които ясно ни показват, че има нещо по-висшестоящо от нас на този свят.
Попринцип такива неща са ми доста интересни и супер яко ме кефят. :)
Подкрепям мнението ти. :smt023

ErinEverly
06-29-2006, 14:26
Има, да, в главите на побърканите тинейджъри, които нямат какво да правят. Писна ми от суеверия, глупости, конспирации, НЛОта, зодии и т.н. Хора, в кой свят живеете??? И вещици няма!

HandOfBlood
06-29-2006, 15:03
Има, да, в главите на побърканите тинейджъри, които нямат какво да правят. Писна ми от суеверия, глупости, конспирации, НЛОта, зодии и т.н. Хора, в кой свят живеете??? И вещици няма!твърдиш, че сме единствени във вселената? омг

skate_warrior
06-29-2006, 15:29
Има, да, в главите на побърканите тинейджъри, които нямат какво да правят. Писна ми от суеверия, глупости, конспирации, НЛОта, зодии и т.н. Хора, в кой свят живеете??? И вещици няма!твърдиш, че сме единствени във вселената? омг
Докажи обратното.. ;)

TheMaggie
06-29-2006, 16:41
Има, да, в главите на побърканите тинейджъри, които нямат какво да правят. Писна ми от суеверия, глупости, конспирации, НЛОта, зодии и т.н. Хора, в кой свят живеете??? И вещици няма!твърдиш, че сме единствени във вселената? омг
Докажи обратното.. ;)
Това е въпросът :
Никой не може да докаже,че съществуват или не! :::

ErinEverly
06-29-2006, 17:10
Има, да, в главите на побърканите тинейджъри, които нямат какво да правят. Писна ми от суеверия, глупости, конспирации, НЛОта, зодии и т.н. Хора, в кой свят живеете??? И вещици няма!твърдиш, че сме единствени във вселената? омг

А ти твърдиш че зелени човеченца, летящи с летящи чинии, пърхат около нас. омФг

06-29-2006, 17:17
Вие малоумни ли сте?
Осъзнавате ли, че космосът е безкраен? Осъзнавате ли че има и други слънчеви системи?Осъзнавате ли че има и други планети като нашата? Щом на планета като нашата има живот, нищо чудно в другия край на галактиката също да има такива планети.

machoka
06-29-2006, 17:17
Има разбира се.

Слушат метъл и се обличат предимно в черно :lol:

ErinEverly
06-29-2006, 17:39
Има разбира се.

Слушат метъл и се обличат предимно в черно :lol:

Абе я се скрий :lol:

Гост,

А ти кога си ходил до там, че да знаеш??? На Марс няма условия за живот, както и на многодруги планети. Но нали си всезнаец и си знаеш на 100% кво има и кво няма. Май ти си малоумен!

Dr. Kazimbutt
06-29-2006, 17:44
На Марс няма условия за живот, както и на многодруги планети. Но нали си всезнаец и си знаеш на 100% кво има и кво няма. Май ти си малоумен!
Ти знаеш ли още колко други планети има?

Кой ни е създал? Със сигурност не е Бог, а са Те! Сътворили са ни и ни наблюдават как се развиваме! Те съществуват! Внимавайте, защото Те са сред нас!

06-29-2006, 18:01
Има разбира се.

Слушат метъл и се обличат предимно в черно :lol:

Абе я се скрий :lol:

Гост,

А ти кога си ходил до там, че да знаеш??? На Марс няма условия за живот, както и на многодруги планети. Но нали си всезнаец и си знаеш на 100% кво има и кво няма. Май ти си малоумен!
Само един идиот дава пример с планета като Марс. На Марс няма условия за живот, както и на много други планети. На Земята има условия за живот, КАКТО И НА МНОГО ДРУГИ ПЛАНЕТИ. Не е логично и възможно Земята да е единствената годна за живот планета в целия космос.

П.С. Аксел Роуз е педал и лежи по Шведски затвори.

I_lo0ove_VaSk{}
06-29-2006, 18:10
Не, няма, нашата планета е единствената с разумни същества. На всички други планети живеят едноклетъчни.
А защо изключваш възможността, че може би някъде на стотици светлинни години от тук няма др планета-близнак на Земята, където да има същите условия за живот както при нас?

brain_stew
06-29-2006, 18:22
Има разбира се.

Слушат метъл и се обличат предимно в черно :lol:

Абе я се скрий :lol:

Гост,

А ти кога си ходил до там, че да знаеш??? На Марс няма условия за живот, както и на многодруги планети. Но нали си всезнаец и си знаеш на 100% кво има и кво няма. Май ти си малоумен!
Само един идиот дава пример с планета като Марс. На Марс няма условия за живот, както и на много други планети. На Земята има условия за живот, КАКТО И НА МНОГО ДРУГИ ПЛАНЕТИ. Не е логично и възможно Земята да е единствената годна за живот планета в целия космос.

П.С. Аксел Роуз е педал и лежи по Шведски затвори.

от НАСА казаха че на Марс има следи от вода!А има ли вода има и живот щото всичко е тръгнало от там бе малумник!Биология от шести клас!Пък и после в седми!
Как ше обясниш ледената шапка на Марс, а?Или там спътника на Стаурн ли беше май или на Юпитер, ше те излъжа, та спътника се казва Европа и целия е в лед!Има и друг спътник пак на някоя от двете плането на който има ВУЛКАНИ!А има ли вулкани има бактерии!Които са един вид живот въпреки че бактериите (и синьо-зелениет водорасли) са единствените прокариотни организми на света, от тях е почнало всичко!Кво сега ше кажеш?Има живот въпреки че е по-низш от нас!Ами нима живота на земята не е почнал от нулата бе оу!Събуди се и погледай малко научно-популярни филми, огледай се наоколо не гледай само на радиус половин метър от теб!Ебаси човека!
А какво ше кажеш на хилядите хора които дори са заснели НЛО (неиндефициран летяш обект!)!!!Че са умствено болни или че са халюционирали?Абе ти си много зле!Ако си мислиш че сме единствените на тоя свят си ебаси егоиста заклевам се!Аре спирам да коментирамч е почнах да се ядосвам....ОМГ!!!!!!!

По-полека с тонът :idea:
.: machoka :.

brain_stew
06-29-2006, 18:32
Ти прочете ли ми мнението бе малоумник. Аз вярвам, че има НЛО. Бавно развиващ ли си?

съжалявам!!!!просто не знам как така не вярваш че на марс няма условия за живот!Нали сега учените се опитват там да посаждат некви китки дето да отделят О2 че те да изградят атмосфера и ей такива ми ти работи!съжалявам ама не съм го прочела внимателно!аре да не се нервим повече, а?

06-29-2006, 18:46
Кой ни е създал? Със сигурност не е Бог, а са Те! Сътворили са ни и ни наблюдават как се развиваме!
А Тях кой ги е създал :?: :?: :?: :idea:

brain_stew
06-29-2006, 18:49
Кой ни е създал? Със сигурност не е Бог, а са Те! Сътворили са ни и ни наблюдават как се развиваме!
А Тях кой ги е създал :?: :?: :?: :idea:

е тва е въпросът!

I_lo0ove_VaSk{}
06-30-2006, 08:23
Кой ни е създал? Със сигурност не е Бог, а са Те! Сътворили са ни и ни наблюдават как се развиваме!
А Тях кой ги е създал :?: :?: :?: :idea:

е тва е въпросът!
Мисля, че не "Те" са ни създали, а си има научно обяснение за нашия произход /което не е 100% доказано/ :roll:
За мен най-точно е това, че нажежената мъглявост, която се въртяла и в последствие се е образувало сегашното Слънце, а от там, когато тези газове се въртяли все по-бързо и по-бързо се откъснали различни по големина частици - планетите. Според мен не звучи налудничево като някакви извънземни със зелени глави ;-) А относно това, дали сме сами - прочетете предния ми пост :mrgreen:

air_wisp
07-07-2006, 23:07
Хора ето ви друга теория....
така
След големия взрив не е имало нищо
Постепенно се появявали първите звезди и планети. Но първо са били звездите. Всичко е дошло от тях. Всичко което виждаме е произлязло от звездите. Всичкият материал. Въздуха, водата, калцият в костите ни.
Станало е с нас. Защо не и някъде другаде? хора много мога да пиша ама заспивам...айде ако някой се интересува да пише тука по темата

limubai
07-08-2006, 00:47
UFO - Това е абривиатура и означава Unidentified Flying Object. С други думи може да е всичко, което не е познато за хората, които го засичат на радара.
Иначе за извънземни...да 100, не 1000000% има. Няма начин просто. Само в нашата галактика има над 400 милиона звезди като нашето слънце, по-големи и по-малки. До момента във вселената са известни няколко милиарда галактики. Ако приемем, че 400 милиона е средна цифра и умножим по няколкото милиарда се получава чиско, което има мнооого нули. Това са звездите, които са по подобие на нашето слънце. Ако някой, се опита да ми каже, че измежду всичките тези слънца няма планета, която да е досущ като нашата...е не е познал. Няма как просто. Не е възможно да няма такава планета. Обаче ние сме още твърде назад с техниката, за да можем да търсим космоса за такива планети.

ErinEverly
07-08-2006, 10:29
Има разбира се.

Слушат метъл и се обличат предимно в черно :lol:

Абе я се скрий :lol:

Гост,

А ти кога си ходил до там, че да знаеш??? На Марс няма условия за живот, както и на многодруги планети. Но нали си всезнаец и си знаеш на 100% кво има и кво няма. Май ти си малоумен!
Само един идиот дава пример с планета като Марс. На Марс няма условия за живот, както и на много други планети. На Земята има условия за живот, КАКТО И НА МНОГО ДРУГИ ПЛАНЕТИ. Не е логично и възможно Земята да е единствената годна за живот планета в целия космос.

П.С. Аксел Роуз е педал и лежи по Шведски затвори.

Знаеш колко ме грее на задника дали има условия или не??? Ще повярвам на нещо, когато го видя с очите си. А ти, ако искаш, можеш да ходиш да ти гледат на чай, щом вярваш на нещо, което не виждаш с очите си. Ходи си грей задника някъде другаде. Сигурно и в зодии вярваш нали??? Да не говорим за аура, пазители и т.н. Боже, колко сте заблудени в тоя свят... Имало извънземни - а, докажи ми. То е лесно така с думи да се правиж на Господ, но можеш ли да го докажеш? Ей, аман. А аз, ако ти кажа че Земята е плоска???

П.П. Че не е педл, не е. По-скоро за теб си мисля дали не си. А за Шведския затвор - аз пък разбрах че си платил глобата. Голяма работа, аз се радвам че се е сбил! Така трябва, а не като педалите (намека ми мисля че е ясен).

П.П.П. Та така, чедо мое, мисля че няма нужда да продължавам спора, след като ти нямаш доводи и се опитваш да ме изкараш от нерви с някакви странични истории, което всъшност е малко невъзможно. Така че, един свет от мен - порасни и после спори с някого, защото последното ти мнение е достойно за съжаление. :wink:

ErinEverly
07-08-2006, 10:42
TheNightRider,

Абе всичко е възможно, аз не съм казвала обратното. О, усещам аура... Оуууууу... Кви са тея глупости. Да ми покажат зелено човече, да го пипна, тогава ще повярвам. Да не говорим че:

1 "Зелените човечета" са създадени сякаш по човешки образ, но с по-големии глави и очи. Защо пък те трябва да приличат на нас?
Отг: Защото хората са без въображение и не са успяли да измислят нещо друго.

2. "Летящата чиния" - кое суперинтелигентно същество би направило летяща джаджа в кръгла форма?
Отг: Човекът.

midnight...
07-08-2006, 10:47
хах защо да са зелени човечета?може да са лилави не е задължително да се придържаме към стереотипи за външността
аз мисля че има извънземни, просто тяхната липса ми се струва невъзможна..нима ние сме единствените разумни същества - не мисля
а и всеки може да вярва в каквото си иска

п.п.ErinEverly отдавна е доказано че земята не е плоска :mrgreen:

ErinEverly
07-08-2006, 11:18
Еми, именно. Щом не вярваш във вещици и т.н., как ще вярваш в извънземни? Да не говорим че и двете неща не си ги виждал. Ебаси колко е лесно манипулирането на мозъците на днешното поколение - да вярват, без да могат да видят. Ебаси, вие сте за някви секти.

А за Земята - айде ми докажете че не е плоска? Невъзможно е. Всъшност е възможно и е лесно - земята хвърля върху луната винаги кръгла сянка :arrow: тя е кръгла. МА вие тая логика не я правите...

ErinEverly
07-08-2006, 11:24
Извънземни и вещици. Огромна разлика... Ако не вярваш в дървета то как ще вярваш и в асфалт?!

Извънземни може би има. Не е доказано, че има, но не е доказано и че няма! Мисля, че прикючихме темата.

След последното ти изречвение, вярно я приключихме. Като има доказателство че има, тогава ще си говорим пак.

Boot*
07-08-2006, 11:24
п.п.ErinEverly отдавна е доказано че земята не е плоска :mrgreen: Не е така! Тя е диск, провесен на Световното дърво Игдрасил, в чийто център - Ашгард, където може да се мине само ако се върви по дъгата (мостът Бифрьост) живеят Боговете под небето, направено от черепа на пъврия гигант Имир, просъществувал когато огънят от Муспелхейм се разразил при леда в Нифлхейм.

:lol: А да видим дали има метъли тука.
Смърди ми на Один и респективно на Manowar...
???

07-08-2006, 11:26
Е да, де. И аз това имах предвид. Но нали все пак Меноуор са лудите фанатични поклонници на Один. Както и да е - знаех си 8)

midnight...
07-08-2006, 13:05
А за Земята - айде ми докажете че не е плоска? Невъзможно е. Всъшност е възможно и е лесно - земята хвърля върху луната винаги кръгла сянка :arrow: тя е кръгла. МА вие тая логика не я правите...
е пък не сме чак толкова тъпи това е едно от най-старите обосновки на теорията
но в крайна сметка как човек може да вярва само на това което е виждал?! имай малко фантазия - все пак великите изобретатели или откриватели не са били с капаци и са развивали идеите си

HandOfBlood
07-08-2006, 14:19
Има, да, в главите на побърканите тинейджъри, които нямат какво да правят. Писна ми от суеверия, глупости, конспирации, НЛОта, зодии и т.н. Хора, в кой свят живеете??? И вещици няма!твърдиш, че сме единствени във вселената? омг

А ти твърдиш че зелени човеченца, летящи с летящи чинии, пърхат около нас. омФгкой говори за летящи чинии? кой говори, че тея човеченца са зелени... ЗОМФГ...
вселената е безкрайна бе хора... леко е Н-Е-Л-О-Г-И-Ч-Н-О да сме единствени, не мислите ли?

skate_warrior
07-08-2006, 15:04
Има, да, в главите на побърканите тинейджъри, които нямат какво да правят. Писна ми от суеверия, глупости, конспирации, НЛОта, зодии и т.н. Хора, в кой свят живеете??? И вещици няма!твърдиш, че сме единствени във вселената? омг

А ти твърдиш че зелени човеченца, летящи с летящи чинии, пърхат около нас. омФгкой говори за летящи чинии? кой говори, че тея човеченца са зелени... ЗОМФГ...
вселената е безкрайна бе хора... леко е Н-Е-Л-О-Г-И-Ч-Н-О да сме единствени, не мислите ли?

От къде знаеш, че вселената е безкрайна? :-k

HandOfBlood
07-08-2006, 20:58
еее хуууууу мое и да не е безкрайна, ама е прекалееено огромна (тфа и аз не го схванах ама невърмайнд)

limubai
07-08-2006, 21:21
След като вселената не е безкрайна, къде й е края :?: :?: Дори и да има край, той какво представлява :?: Не е възможно нещо да свършва просто така. Трябва да има нещо след него. А какво е това нещо :?: А то има ли край :?:
Виждате ли колко въпроси могат да се появат :?: :?: :?:

skate_warrior
07-08-2006, 21:54
След като вселената не е безкрайна, къде й е края :?: :?: Дори и да има край, той какво представлява :?: Не е възможно нещо да свършва просто така. Трябва да има нещо след него. А какво е това нещо :?: А то има ли край :?:
Виждате ли колко въпроси могат да се появат :?: :?: :?:

За да разбереш големината на дадено нещо, трябва да го погледнеш от вън. Края може да представлява всичко... аз си мисля, че края е както края на земята (имам предвид нагоре :mrgreen: ). След вселената ще ти кажа какво има след като излезна от нея :mrgreen:

have
05-13-2007, 21:20
Контакт със друга цивилизация много хора са правили (включително и аз) кой чрез супер дълбока и специална медитация кой чрез
салвиа кой чрез някакъв друг начин.Лично аз конактувха със други разумни съществ чрез салвиа , изживяването беше наистина космическо.
Интересното в случая е че не общувахме чрез познатя на човека начин с говор а с нещо от рода на телепатия , почти съм сигурен че тогава
използвах третото си око.Както и да е важното е че контакт със други разумни същества е напълно възможен.

молец
05-13-2007, 21:56
Тая тема хич не е стара... :lol:

gPa3HuTeJl
05-13-2007, 22:23
е кво ше е яко да има , самоче да са добри спрямо нас :)

Мне... да фанат и да почнат да превземат планетата Земя и да почнат да стрелят с лазерни л1чи, който правят 100 КМ подземята като стрелнат в нея... на ни изтребят до крак и накрая да им се взриви главнокомандвашия цент1р и сички смешници да умрат....

АЬАЬХаХЬхаЬ просто си пуснах фантазията да пише вместо мен...

05-14-2007, 03:44
Въпреки,че е доста стара тая тема ми се ще да си кажа и аз мнението...Та ето го и него:
вселената действително е крайна и то много,и въпросът какво има отвъд нея е лишен от всякакъв смисъл!Все едно да седиш на Северния полюс и да питаш в коя посока е изток(там има само една посока-юг)...За крайността на вселената говори и фактът,че небето е черно през нощта..
За НЛО-предвид фактът,че за всяка прашинка на Земята се падат милиони звезди ми се струва малко нелогично само на нашата планета да има живот.Отделно,че доколкото знам на Марс са правени изследвания за живот и две от тях са дали положителен резултат.Проблемът е,че същите реакции се получават при определени условия и без наличието на живот..

05-14-2007, 12:16
за който се интересува от извънземни :D
Пътят на душите
Д-р Майкъл Нютон

ВЪВЕДЕНИЕ
Страхувате ли се от смъртта? Чудите ли се какво ще стане с вас след като умрете? Възможно ли е да прите¬жавате душа, която е дошла от някъде другаде и която ще се завърне там след като тялото ви умре, или това е просто самозалъгваме, защото се страхувате?
Парадоксално е, че хората са единствените същес¬тва на Земята, които трябва да потискат страха от смъртта, за да могат да водят нормален живот. И въп¬реки това, нашият биологичен инстинкт никога не ни позволява да забравим тази последна опасност за наше¬то съществуване. Колкото повече остаряваме, толкова по-често сянката на смъртта обсебва нашето съзнание. Дори вярващите се страхуват, че смъртта е краят на човешкото съществуване. Нашият огромен ужас от смъртта ни навява мисли за небитието на смъртта, която ще сложи край на всички връзки със семейството и приятелите. Смъртта кара всичките ни земни цели да изглеждат безсмислени.
Ако смъртта беше краят на всичко за нас, то тогава животът наистина щеше да бъде безсмислен. Но някаква сила вътре в нас позволява на хората да си представят един друг свят и да долавят някаква връзка с по-висша сила и дори с една безсмъртна душа. Ако ние наистина имаме душа, тогава къде отива тя след смъртта? Дейс¬твително ли извън нашата физическа Вселена съществува някакъв вид небесно царство, пълно с разумни души? Как изглежда то? Какво правим, когато се озовем там? Има ли някакво върховно същество, което да отговаря за този рай? Тези въпроси са стари колкото самото човечество и все още остават мистерия за повечето от нас.
За повечето хора истинските отговори за мистери¬ята на живота след смъртта остават заключени зад духовна врата. Това е така, защото ние имаме заложена по рождение амнезия по отношение на нашата душевна самоличност, която на съзнателно ниво помага за сливането на душата и човешкия ум. През последните ня¬колко години се публикуват много истории за хора, които са били мъртви за кратко време и след това отново са се върнали към живота и които разказват, че са видели дълъг тунел, ярки светлини и че дори са се срещнали за малко с приятелски настроени духове. Но нито един от тези разкази, описани в много книги за прераждането, не ни е дал нещо повече от един бегъл поглед към всичко онова, което трябва да се знае за живота след смъртта.
Тази книга е проникновен дневник за духовния свят. Тя предлага поредица от истории по истински случаи, които разкриват в най-големи подробности какво става с нас, когато животът ни на Земята свърши. Ще бъдете отведени зад духовния тунел и ще влезете в самия духо¬вен свят, за да научите какво се случва с душите преди окончателно да се завърнат на Земята в друг живот.
Аз съм скептик по природа, въпреки че съдържани¬ето на книгата ще опровергае това мое твърдение. Като съветник и хипнотерапевт аз съм специалист по моди¬фикация на поведението с цел лечение на психически разстройства. Голяма част от моята работа включва бързо когнитивно преструктурализиране с пациентите като им помагам да свържат мисли и чувства, за да поддържат едно нормално поведение. Заедно ние разк¬риваме значението, функцията и последиците от техните убеждения, тъй като аз приемам, че психичните пробле¬ми не са плод на въображението.
В началото на моята практика се противопоставях на молбите на хората да изследваме миналите им прераждания, тъй като бях ориентиран към традиционната терапия. Докато използвах хипнозата и техники за регресия, за да определя произхода на обезпокоителните спомени и травми от детството, смятах, че всеки опит да се достигне до един предишен живот би бил в разрез с общоприетото и с обективността. Интересът ми към прераждането и метафизиката се изразяваше само в интелектуално любопитство до момента, когато започ¬нах да работя с млад мъж, който трябваше да се справи с една своя болка.
Клиентът се оплакваше, че още от раждането си изпитва хронична болка в дясната половина на тялото. Едно от средствата в хипнотерапията за справяне с болката е насочването --- началото на една книга

ABSOLUTme
05-14-2007, 12:23
... ina4e opredeleno ima ne6to po vi6e ot nas ne me interesuva kakvo e ako moje i to da ne se interesuva ot mene..

:lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005

shadow4e
05-14-2007, 12:37
Вярвам, че има. Не ми се вярва ние да сме единствените в цялата Вселена. Но не вярвам, че те се занимават с нас и въобще ако има за мен те не обитават Слънчевата система, а някоя далечна.

SpAcE_LaDy
05-14-2007, 16:25
Дръпнете си ТОВА (http://uploadhut.com/success.php?id=500443) и ако имате търпението да го прочетете.. давайте смело и после изкажете мнение pls.. :lol:

krizbeto_zleto
05-14-2007, 16:28
99.9% sam sig 4e nqma ama 0.01% ostava da si blaskam glavata ima li ne6to nqkade tam ](*,) ](*,) ](*,)

mostwanted
05-14-2007, 16:49
хаха любима тема
не ми се пише за да не ставам смешен
:-D http://ufocasebook.com/bestufovideos2.html
http://www.youtube.com/watch?v=ptuZscCTJL0
това второто било град на луната :-D
http://ufocasebook.com/wtcvideo.html - това фълшиво ми се вижда
http://ufo.metrocom.ru/win/ufo_w1.htm - малко фото
http://www.islingtongazette.co.uk/video/UFOfootage.aspx - това е добро
http://www.youtube.com/watch?v=KhVvHyGd_B0&NR
http://www.youtube.com/watch?v=0UP1OU9uQ2k&mode=related&search=
това е линка за аутопсията след инцидета в Розуел
и т.н.

PR0
05-14-2007, 17:55
Според изследване, във вселената има 140 000 000 обитаеми планети. Не знам дали изобщо извънземни са кацали на земята. Според мен цялата работа е в това, че всички тези работи, които ги дават по телевизията, вестниците и т.н. са дело на военните. Правят разни експерименти с летящи обекти, с човешкия геном (Чупакабра) и нарочно карат хората да си мислят че са извънземни а не самоите те. Така извъртат нещата, за да изгледажда 4е са извънземни, и хората почват с конспирациите. Правят всичко възможно да излгежда, че нещата са дело на извънземни, после го отричат, за да подклаждат конспирации.

crazyfenka
12-31-2013, 15:41
Има та има аз съм виждала лично и неможе да съм сънувала или да съм си измисляла ;Д Видях го на 2-3 метра от мен беше точно такова ама същото разбирате ли ;) http://vbox7.com/play:d1c42dbe Вие ако искате ми вярвайте :)

draid
12-31-2013, 23:58
Предвид размерите на вселената, хора които мислят, че ние сме най-специалните са доста самовлюбени. Аз лично съм убеден, че има и други развити организми извън нашата планета.

ventto
01-01-2014, 10:09
Винаги ще има подобни конспираций.
Йети ? Неси ? Торбалан :D

draid
01-01-2014, 11:13
Винаги ще има подобни конспираций.
Йети ? Неси ? Торбалан :D

А ти сигурно вярваш, че освен хората в цялата вселена няма нищо друго > Явно не знаеш каква прашинка е земята в сравнение със всичко около нея :D :D :D

crazy_wolf_92
01-30-2014, 19:26
Виждал съм амa няма! :D