PDA

View Full Version : здравеите



piko1
04-08-2006, 04:10
от няколко седмици се питам един въпрос
защо съм на този свят
понеже в рамките на година загубих наи важните хора
за мен първо любимата после маиками
и накрая сестричката си сам съм на този свят
а болката се осилва повече и повече
не мога да издъжам вече
за да разберете повече
вижте този саит
http://evanescencebg.byethost17.com/e107_plugins/content/content.php?content.4
тук е първата част на историята ми
решил съм да сложа краи на живота си
нямам приятели за това ви моля вие да я прочетете
зада има някои кото да си спомня за мен

Mo6no
04-08-2006, 06:38
:smt010 не знам какно да кажа в началото си мислех, че това е поредният базик, но тази история определено не е базик.
Едно искам до те питам защо искаш да се самоубиваш...да бъда по-точен на какво не намираш изход,че си решил да се самоубиеш?Не мислиш, че с времето болката ще изчезне ( или поне ще се притъпи)?Найстина ли смяташ, че никога повече няма да живееш щастливо, че си решил да си го решил?

piko1
04-08-2006, 08:05
това е само първата част на исторята ми
реших от нея да почна понеже беше донякаде притапена след
това доидоха още няколко и има няколо преди това
за сега няма да казвам апсолютно нищо
моля без безмислени въпроси
определено съм го решил одавна не е от днес не е и от вчера
такаче докато не завърша със тази история няма да предприемам нищо
общо взето това е за сега иначе винаги ме чака една спринцовка пълна със въздух ако реша нещо друго или нервите ми
не издържат
ако искате нещо да попитате направете си темичка във форума
ми и когато намеря повечко време ще им обърна внимание
понеже подготвям част две благодаря ви предварително за зададени те ми въпроси пико1

Impulse
04-08-2006, 09:22
Ne sym pyrvata, nqma i da sym poslednata, koqto 6te ti kaje, 4e nqma smisyl da se samoubiva6. Problemite nqma da se re6at s tova. A i misli6 li, 4e nai-skypite ti hora biha iskali da te vidqt kak se samoubiva6? Az znam otgovora i toi e NE.
Predpolagam ima6 priqteli, predpolagam i 4e znaqt za tova, koeto ti se e slu4ilo. Prosto potyrsi podkrepa v tqhno lice. Nedei da se ot4aiva6 o6te pove4e, otkolkoto si sega.

bulgarche
04-10-2006, 10:11
Да сложиш край на живота си е много тъпо. Много...лесно се оттърваваш от нещата. ивота прожилжава. Това което не те убива те прави по силен

teenkopele
04-10-2006, 10:51
Да сложиш край на живота си е много тъпо. Много...лесно се оттърваваш от нещата. ивота прожилжава. Това което не те убива те прави по силен

Mного добре казано! =D>

sexy_play_baby
04-11-2006, 17:02
Да сложиш край на живота си е много тъпо. Много...лесно се оттърваваш от нещата. ивота прожилжава. Това което не те убива те прави по силен

и аз мисля така

Sabrina27
04-11-2006, 17:54
Moje jivota naistina da izglejda gaden i nespravedliv, no vinagi ima za koi da jivee6. Sigurna sum 4e ima6 priqteli na koito ne im e vse edno dali si jiv ili ne. Pomisli si kak si se po4uvstval ti kogato momi4eto koeto obi4a6 se e samoubilo. Misli6 li 4e horata koito durjat na teb nqma da umirat ot muka? Naistina istoriqta ti e ujasno tujna no hubavoto vinagi predstoi. Budi pone malko optimist! :smt031

white_chik
04-11-2006, 19:14
ami mnoo gadno 6te prozvu4i no i az na tvoe mqsto mih slojila krai n ajivota si i tva e 6toto sum adksi slaba i ne sum gotova da se borq.no tva orpedeleno ne e re6enie i moje bi v bude6te te o4akvat prekrasni ne6ta i za tva trq da se opita6 da nameri6 izhod

avril_lavigne
04-11-2006, 23:59
от няколко седмици се питам един въпрос
защо съм на този свят
понеже в рамките на година загубих наи важните хора
за мен първо любимата после маиками
и накрая сестричката си сам съм на този свят
а болката се осилва повече и повече
не мога да издъжам вече
за да разберете повече
вижте този саит
http://evanescencebg.byethost17.com/e107_plugins/content/content.php?content.4
тук е първата част на историята ми
решил съм да сложа краи на живота си
нямам приятели за това ви моля вие да я прочетете
зада има някои кото да си спомня за менПрочетох историята ти.Много ме натъжи.Наистина много жалко,че си загубил своята любима и близките си и съм сигурна,че ти е много трудно и тежко.Но това,че мислиш да се самоубиваш не е решение на проблемите ти,наистина не е,не го прави!Докажи пред себе си,че си силен и че няма да се предадеш.Тежко е да загубиш любим човек,така е,но въпреки всичко недей да се затваряш в себе си и още по-малко да мислиш за самоубийство.Гледай напред!Живота продължава!Все пак си едва на 19-животът е пред теб!Недей да се отчайваш-животът е гаден,но ти не се предавай!Защо твърдиш,че нямаш приятели,сигурна съм,че не е така.И ако сложиш край на живота си,помисли какво ще им бъде на тях.Просто гледай по-оптимистично на нещата!Всичко ще бъде наред и ще си дойде на мястото,но самоубийството не е начина... :smt009 Сега си разочарован от живота,защото той ти е отнел скъпите хора,но повярвай ми,ще срещнеш любовта отново и животът ти ще се осмисли...Силно се надявам да се откажеш от това намерение,дано се намери някой,който да те разколебае,защото надали аз ще мога!

Ето прочети това: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35312 Замисли се върху всичко,което е написано-не бива да се предаваме,живота е безценен!

korn___
04-12-2006, 05:41
6to si na toq svqt li .... za da se mu4i6 kato vsi4ki nas ... a i kak taka si zagubil si4ki ? murtvi li sa ?

ledenata_kralicA
04-12-2006, 09:19
Прочетох историята ти и докато ти пиша това не мога да спра да плача,всичко това е ужасно,всичко което ти се е случило,никой не го заслужава,но не се предавай,знам,че не мога да те разбера и сега разбирам колко съм слаба всъщност.Сигурно на твое място отдавна щях да съм посегнала на живота си,но поне заради тях,бъди силен,по дяволите!!!!!!!Бъди силен и живей само заради тях,те биха го искали

tainstvenata
04-12-2006, 12:01
az sashto p[ro4etoh istoriqta i prosty neznam kakvo da kaja sylzi teknaha ot o4ite mi :( az sam rodena na 26ti avgust den sled teb i naistina mislq 4e sam dobra priqtelka i az sashto izslushvam i podkrepqm priqtelite si no mnogo ot tqh se okazvat predateli koeto e ujasno :( az nemoga da te savetvam zashtoto ne sam prejivqla tova koeto ti si prejivql no mislq 4e trqbva da ne se zatvarq6 v kashti izlizai razhojdai se otnovo moje da sreshne6 lubovta... ne misli za tova ako e vaob6te vazmojno zashtoto tova ti se e zape4atalo v saznanieto i 6e ostane tam zashtoto tova e pyrvata si lubov koqto e bila mnogo silna ... a tq vinagi se pomni prosto se opitai da si varne6 priqtelite i da se razvedrqva6 i da ne misli6 za tova tova e moqt savet koito moje da e savsem bezmislen no... :(

egipetska_princesa
04-15-2006, 21:50
Това,което не ни убива ни прави по силни.

Prez cqloto vreme dokato 4etqh istoriqta ti se opitvah da syprejiveq mykata ti.Spored men ima6 unikalen talant da razkarza6 za jivota si.Taka i ne razbrah dali pisaneto e hobito ti,no ne spirai da pi6e6.Syznah,kolko slaba sym bila prez vsi4kite tezi godini.

Osyznah 4e mnogo sila i volq ima v teb.Jivei.Ne si otivai.Vypreki vsi4ko.Molq te.Vqrvai v sebe si.Bori se.Ne spirai.Ne se otkazvai.

Който никога не е преживявал истинската мъка,не е способен да усети истинското щастие

sasedka-za-sex
04-16-2006, 01:48
[-X Ne se samoobivai ti ne si vinoven za sluchiloto se ... Vse nqkoga i ti shte badesh shtastliv!
Zapoznai se s novi priqteli,izlizai i tn...
Ne misli za tezi neshta znam che ne e lesno da se zabravi i veroqtno nqma da se zabravi no pone tazi bolka v teb shte namali ;-)
Uspeh!!!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-16-2006, 08:22
ei 4ove4e kfio gi misli6 samoubiistvoto ne re6ava problema:!: :!: :!: problemite se re6avat kato im se opal4i6 :!: :!: :!: :!:

FikyScHetOo
04-17-2006, 20:58
:smt010 много съжалявам за всичко, което ти се е случило. Съжалявам и отчасти те разбирам, защото мъката не е еднаква за всички. За някои това е да нямат гадже, за други - друго, но много малко хора познават мъката. Моят живот също не е като по рози, нито съм малка глезла, която има всичко, парички и ходи по кафета. Не съм. Може някой да го каже, но това може би е заради усмивката, която си слагам всеки ден. Може да не е от сърце, но поне ми дава малко енергия и прави поне един човек щастлив. За мен това е прилив от енергия. Но въпреки всички готини дни, нищо не може да се сравни с това, което съм преживяла. Вярно, че бях по-малка....но все пак... Знам какво е да израстнеш без баща, знам какво е да загубиш скъп човек. Загубих двата човека, които ме отгледаха още в 5-ти клас. В 3-ти клас загубих майка си. Но това са част от "доспехите" ми. Преживяла съм хиляди неща, но тези най-силно ми повлияха. Мисля че единствено хобито ми ме спаси и може би ината, с който неможех да се оставя на тъгата да ме обземе. За теб бих ти дала един съвет - намери своята стихия, която ще те освобождава от напрежението и ще те кара да се усмихнеш. След това я сподели, защото споделеното щастие става два пъти по-голямо когато е споделено. Ако пък можеш да пишеш- пиши. Напиши книга и търси спонсор, печатница, издателство. Твоят живот, твоята мъка би могла да очовечи, не хората във един форум, ами и хората по цяла България. Освен, че ще ти олекне като си излееш душата, така ще можеш и да споделиш по-лесно с някой. А за приятелите- сигурна съм че ги имаш. Всеки ги има, но всеки разбира това когато ги загуби

FikyScHetOo
04-17-2006, 21:02
Единственото което имам са приятелите и способностите си...сигурна съм че и ти ги имаш, ако не - открии ги. Не се предаваи, защото славен е не този, който се предаде, а умрелият в битка. Направи така, че да продължаваш дори със сетни сили и опитай да оставиш следа в пясъка. Ако не друго, ще останеш един истински човек, истински...ако искаш напиши ЛС...разговор с хора като теб ми прави удоволствие

04-18-2006, 13:44
Az su6to pro4etoh tvoqta istoriq i mnogo me natuji...nedei da slaga6 krai na jivota si,za6toto s tozi taant tuk na zemqta 6te si po-6tastliv.Znam 4e v nqkoi slu4ai bolkata koqto izpitvame e mnogo po-silna ot nas i prez glavite ni minavat mnogo misli za samoubiistvo i t.n.nedei da go pravi6 sveta 6te ostane s edin unikalen 4ovek po-malko...molq te nedei...

In4iTu_
04-18-2006, 17:23
Както всички, които писаха, с риск да се повторя, ти казвам НЕ ПРАВИ ТАЗИ ГРЕШКА!. Сигурна съм, че си мислил доста дълго по този въпрос, но се замисли...Така бягаш от живота...ако всички бягат няма да има човечество.Не мислиш ли, че съм права? Историята ти ме потресе много, защото знам какво е да загубиш близък човек, а ти явно си загубил не един близък за теб и много съжалявам, че има такива хора като теб, защото съм сигурна, че много хора, когато четат историята ти виждат себе си в твое лице.Също мисля, че има за какво да останеш на "белия" свят - определено имаш таланта да пишеш за собствения си живот. Както казаха вече напиши книга, намери спонсор, после напиши друга, още една и т.н., тогава щастието ще ти се усмихне, а с него ще намериш нови приятели(пожелавам ти да са истински, защото мисля, че наистина си много колоритен и интересен човек, който заслужава нещо по-добро), нова приятелка(опитай се да заправиш Ярослава, сигурна съм, че ще е трудно, но живота трябва да продължи за теб, както за всички останали, забрави миналото, отгърни нова страница и започни отначало)
Не се предавай, живей, защото живота, колкото и да е труден, е ценен!!!

FikyScHetOo
04-18-2006, 19:23
Искам да допълня мненията като кажа една мисъл,която бях чела някъде :"Защо живея за да умра, когато умирам да живея"
Живота е ценен, той е дар- не го пропилявай! бори се с него и победата ще е по-сладка отколкото срама че си се отказал от нещо ценно

In4iTu_
04-18-2006, 19:35
Искам да допълня мненията като кажа една мисъл,която бях чела някъде :"Защо живея за да умра, когато умирам да живея"
Живота е ценен, той е дар- не го пропилявай! бори се с него и победата ще е по-сладка отколкото срама че си се отказал от нещо ценно
=D> =D> =D> =D> =D> Много хубава мисъл!Замисли се върху нея...

FikyScHetOo
04-18-2006, 19:43
Искам да допълня мненията като кажа една мисъл,която бях чела някъде :"Защо живея за да умра, когато умирам да живея"
Живота е ценен, той е дар- не го пропилявай! бори се с него и победата ще е по-сладка отколкото срама че си се отказал от нещо ценно
=D> =D> =D> =D> =D> Много хубава мисъл!Замисли се върху нея...
И аз така мисля, но това не ми попречи да напиша романи по-горе

piko1
04-19-2006, 00:29
как то казваше един много скъп за мен човек
Еби му маиката и живеи със маимуните
не обичм да разтягам лукуми за това ще го кажа направо
всички които писаха тук и на пощата ми и във другите форуми
ме накарахте да си кажа абе какво толкоз случилото се е случило не можеш да направиш нищо какво ще докажа и на кои като
сложа краи на всичко какво ще постигна отговора е едно абсолютно

НИЩО
за това прекратяввам да мисля за тази глупост
и продължавам напред ще продължа историята
но когато му доиде времето имам впредвид когато
ми се пише
какво е хобито ми еми те не са едно или две
самолети влакове кораби право медицина
компири никога не ми е било хоби да пиша
но сега знам във какво съм в стихията си и ме прави
поне малко по весел ;)

FikyScHetOo
04-19-2006, 08:06
piko1 Твоята най-голяма стихия според мен е че си ИСТИНСКИ СИЛЕН ЧОВЕК А това че света не може да поеме много такива хора си е факт

In4iTu_
04-19-2006, 17:07
Адски много се радвам за теб!!! Продължавай напред, защото наистина го заслужаваш =D> =D> =D> Може да прозвучи доста смешно, защото съм доста по-малка от теб но ще го кажа: "Гордея се с теб!"

piko1
04-20-2006, 07:41
част 4 (http://evanescencebg.byethost17.com/e107_plugins/content/content.php?content.9)
до кадето съм стигнал
днес няма да ме има из форума понеже се навършва една година от както изгубих яро смятам да отида на гробаи да си поговоря малко с нея да и кажа колко ми липсва и че все още я обичам
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

fallen
04-22-2006, 08:25
АХХАХХАХАХхХАХАХАХАХХАХАХ АХАХАХАХАХАХХА!!!
Пико1,мило мое :lol: Не мога да повярвам ти дойде и тук..явно не ти стана ясно,че никой не ти вярва...Просто съм удивена..явно прие съвета на някой юзъри и се премести от Егмонт тук.Там вече не вярват, а? Е надявам се хората тук да проумеят, че си долен лъжец..или всъщност лъжкиня...май дори и ти не знаеш..Та не знаех за част четири, но ще я прочета с удоволствие...на първите три се смях до припадък...Само съжалявам форумците, които ти вярват и ще им кажа дори с риск да ме помислят за безсърдечна ..Това не е истина..милото комплексирано дете.. Колко форума обиколи за да търсиш съчувствието на хората бе мили Пико?

piko1
04-22-2006, 08:29
влизаи в кю-то да се хранимммммм че не съм се забавлявал от много време :lol: фален мален няма да ти обърна внимание я погледни датата на темата от кога е и поле ще ми говориш Съб Апр 08, 2006 7:10 am :smt018 никои не трябва да ти обръща внимание пнеже
винаги си напук на другите тва че те базиках че съм момиче
беше голяма гавра и го направих за да се смея на глупостите ти
като този полст от горе
само едно и също чета това е лъжа онова е лъжа фани се гръмни верно както ти бях казал и в началото в кю-то :smt013

naia
04-22-2006, 09:45
Ей не е начин да сложиш край на живота си!
Всички биха искали ти да се бориш макар и да не са до теб това че се предаваш е едно то най простите неща просто трябва да живнеш малко макар и всички случили се неща !

favor_91
04-22-2006, 19:51
вси4ки заедно ще ти кажем че няма никакъв смисъл от това да сложиш краи на живота си...тези които те гледат от горе ( и приятелката ти ) знаеш много добре че изобщо не искат да го правиш...има и други неща за вършене :!: много лесно се отказваш ! човек винаги има смисъл за какво да живее,така 4е недей ! =; :smt010

piko1
04-22-2006, 21:13
че смисал няма няма от няколко месеца няма какво да правя
добре че намерих с какво да се занимавам та да ми по олекне поне мъничко хубаво почнах да пиша сега остава да довърша започнатото
сега се опитвам да сменя гледната си точка
и да мисля позитивно към нещата които ми се случиха

||SuBZeRo||
04-24-2006, 03:47
Пич и на мен ми е идвало отвреме навреме до гуша и аз съм имал тежки месеци,в които оставам без приятели и без човек,с които да излезна гледай позитивно на живота никога не зимай Смърта за решение на какъвто и да е проблем...замисли се всеки си има свои личен живот и всеки има своите проблеми,няма идеално семейство няма и да има.Винаги ще има конфликт...нямах толкова време да изчета цялата ти история,но не само на теб се случват лоши неща не е редно да се предаваш и да падаш духом,както сега!Ако можехме да поговорим на четери очи бих ти помогнал повече.И при мен не е розово положението ех...как мразя така,когато живота бута винаги към пропаста!

Krem4eto
04-24-2006, 10:57
Бъди силен и след време ще се оправиш!

Qgodka_
04-24-2006, 14:02
Не сте ли наясно,хора,че той ви лъже !!!! Кой ще тръгне да пише разкази из интернет за нещо подобно?! Изведнъж прочел 2-3 поста и реши да не се самоубива .... а вие вярвате .... ако той е луд .... тук колко такива като него изведнъж се навъдиха .... лелеле ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Qgodka_
04-24-2006, 14:11
като малълк винаги съм бил болен
сега ще ви разкажа за началото
на моята болка а имено здравето ми
тази част е малко трудна за разбиране
но нека не забравяте че освен здраве има и болест
всичко започна когато бях на 4 години тогава се появи
моито кате сестричката ми ако не беше тя никога нямаше да
се разбере колко крехко здраве имаме със нея
дата 3 месец август година 1990
сестрами беше на път да се появи на бял свят
понеже никои не искаше да ме гледа
маиками трябваше да ме остави в дом за деца
за няколко дни
не е важно какво се случи в този дом
единствените ми ясни спомени за него бяха как бях опитал да избягъм
от него една нощ когато всички спяха беше около девет часа
вечер беше топла нощ само аз се въртях тагувах за маиками
не си спомням какво ме подтикна да избягам
от там не си спомням какво мислех в това не беше важно
ажното е какво направих
станх от креватчето си и се запътих към врата дръжката беше прекалено висока
за да я достигна за това си продърпах едно столче от близкият ъгъл
и се качих на него достигнах заветната дръжка натиснах я и
вратата се отвори върнах столчето на мястото му
открехнах вратата и излезъх на стълбите
на идване бях видял как се стига до домът
тои беше близко до трамваината спирка половината
път за към домът ни тогава живеех в белите брези
близко до стрлбище
така че какъвто и трамваи да вземех щях да стигна до красно село и отам със
автобуса право в къщи
всичко мина по плана вече се намирах на спирката на трамяая и чаках
изведнъж на спирката се появи полицаи от блиското
шесто раионо
какво ли си беше казъл като е видял 3 годишно дете по пижама на
спирката на трамвая започна да ме разпитва на каде съм тръгнал
каде живея явно се беше осетил че съм от близкият дом за деца без родители

Това е един от неговите разкази ... началото. С цел да подкрепя това, което казвам.
1. Объркал е годините
2. Как едно 3-4 годишно дете има такива ясни спомени (столчето и тнн)
3. От къде 3-4 годишните деца вече са наясно с какви превозни средства да пътуват до тях ... и запомнят как са стигнали до някое място
4.Как помни историята за полицая .... какво го е питал и тнн

FikyScHetOo
04-24-2006, 17:05
Qgodka_ незнам за него...права си има леееееко недопустими неща в разказа, но аз не съм лъгала и не съм мислила че трябва да натоварвам околните с моите неща...още по-малко със теми като самоубийство. Проблема си е негов и никой освен него не би му помогнал за проблема, бил той психически или такъв какъвто го описва...

piko1
04-24-2006, 19:31
упс верно съм збъркал годините не съм искал
иначе е точно на 4 без има няма няколко седмици

х
04-24-2006, 21:16
отдаи се на работата си! разбери какво искаш да правиш и го прави. скоро ще те споходи и успеха! познавам човек с подобна история, в момента е мн преуспял! :-k

piko1
05-02-2006, 14:06
единственото което ще ви кажа в момента е следноо
трябва много смелост и кураж за да посегнеш на живота си
не знам как да го напиша
в момента съм по объркан даже от когато започнах историята си
дано са щастливи всички от кметството на раион красно село
и община София съседите ми и държавата за това за което смятам да
направя СЕРИОЗНОООООООО!!!!!
имено тях обвинявам за моята смъртна присъда
вече наистина няма за какво да живея МАИНАТА МУ
НА ЖИВОТА МАИНАТА МУ НА ЩАСТИЕТО МАИНАТА ВИ И НА ВАС

FikyScHetOo
05-02-2006, 20:04
АБЕ МОМЧЕ, Я СЕ ОСЪЗНАЙ. НЯКОЙ ДА ТИ Е КАЗАЛ ЧЕ ЖИВОТА ЩЕ Е ЛЕК, КАТО ПО РОЗИ...КОЙ ТИ ГО Е КАЗАЛ. СИГУРНА СЪМ ЧЕ ИМА ЗА КАКВО ДА ЖИВЕЕШ, И ДОРИ ЧЕ И ТИ ГО ВИЖДАШ. ИНАЧЕ БИ ЛИ СИ ГУБИЛ ВРЕМЕТО ДА ПИШЕШ ПО ФОРУМИТЕ. ПРОСТО "БУМ" И "КРАЙ"... Я СЕ СТЕГНИ И СТИГА СИ ОПЛАКВАЛ ЖИВОТА, АКО НЯКОЙ ТИ Е КАЗАЛ ЧЕ ЩЕ Е ЛЕК- ИЗЛЪГАЛ ТЕ Е

avril_lavigne
05-02-2006, 21:14
единственото което ще ви кажа в момента е следноо
трябва много смелост и кураж за да посегнеш на живота си
не знам как да го напиша
в момента съм по объркан даже от когато започнах историята си
дано са щастливи всички от кметството на раион красно село
и община София съседите ми и държавата за това за което смятам да
направя СЕРИОЗНОООООООО!!!!!
имено тях обвинявам за моята смъртна присъда
вече наистина няма за какво да живея МАИНАТА МУ
НА ЖИВОТА МАИНАТА МУ НА ЩАСТИЕТО МАИНАТА ВИ И НА ВАСИ кво искаш да ти ръкопляскаме ли?Браво,много си смел,щом ще посегнеш на живота си.Каква смелост,какъв кураж,какво нещо...!Аз пък да ти кажа,че човек,който слага край на живота си не може да се нарече смел,напротив,такъв човек е страхливец!Не знам дали лъжеш за всичко или не,ама първо разправяш във форума,че ще се самоубиваш,след тва размисляш,че няма да го правиш,сега пак искаш...Егати работата!Ако някой решава да се самоубива няма да седне да пише в някакъв си форум,ами направо ще действа,няма да чака другите да го разубеждават!СТИГА ГЛУПОСТИ!

А между другото-МАЙНАТА ТИ И НА ТЕБ!
|
|
V

FikyScHetOo
05-03-2006, 07:09
Хмм Qgodka_ леко те разконспирира и хоп пак ще се убиваме. И се самоубиват не смелите, а страхливите...хора недостатъчно силни да търпят живота такъв какъвто е.

DeSiTo0o
05-03-2006, 18:50
Lele...vsi4ko e tolkova gadno... :smt010
No spored men ne trqbva da se samoubiva6!S vremeto bolkata ti malko 6te namalee...Vinagi ima za kakvo da se bori6 v toq jivot!Kato nqma6 priqteli-nameri si!Taka nqma da si sam.
Ne slagai krai na jivota si,vse pak vednuj se jivee i 6tom jivota ti e daden trqbva da go izjivee6 do krai!

TheDarkLady
05-03-2006, 22:02
част 4 (http://evanescencebg.byethost17.com/e107_plugins/content/content.php?content.9)
до кадето съм стигнал
днес няма да ме има из форума понеже се навършва една година от както изгубих яро смятам да отида на гробаи да си поговоря малко с нея да и кажа колко ми липсва и че все още я обичам
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


du6ico,sigurno si prejivql ne6to naistina lo6o..i ako naistina tova e vqrno za6to na na 20april( се навършва една година от както изгубих яро) a v istoriqta ti pi6e "преди година под рабиране 2005
дата 20 март "


stranno,moje i ot pc-to da e ili az mai ne sum razbrala :-s

05-03-2006, 22:34
част 4 (http://evanescencebg.byethost17.com/e107_plugins/content/content.php?content.9)
до кадето съм стигнал
днес няма да ме има из форума понеже се навършва една година от както изгубих яро смятам да отида на гробаи да си поговоря малко с нея да и кажа колко ми липсва и че все още я обичам
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


du6ico,sigurno si prejivql ne6to naistina lo6o..i ako naistina tova e vqrno za6to na na 20april( се навършва една година от както изгубих яро) a v istoriqta ti pi6e "преди година под рабиране 2005
дата 20 март "


stranno,moje i ot pc-to da e ili az mai ne sum razbrala :-s Опа!Пак те хванаха в крачка!Този път с какво ще се измъкнеш? \:D/

avril_lavigne
05-03-2006, 23:05
Абе и аз откривам тука някви разминавания.Може и аз да съм в грешка обаче вижте кво пише в един от неговите разкази.Разказва как са се любили с неговата любима:"това бяха наи щасливите ми мигове желанието ми се пробуди
тя също го искаше четях го по очите и
започнах да я сабличам почнах да опсипвам тялото и със целувки
на там вски може а се сети какво се случи понеже
го четат и деца немога да го напиша за това ви оставям да си
представите сотаналата част от таи сцена
след като приключихме отново започнахме да се милваме и целуваме
шепнех ме си мили думи един на друг..."/годината е 2004/
Такамммм,до тук добре.Обаче вижте кво пише той в първия си пост във тоя форум:"здравеите на всички имам следния проблем:
преди около месец при ориниране започнах да имам
парене а не съм имал никога полов контакт
можели да съм болен от някоя венерическа болест
спазвам сякакви хигении навици" ...
Това мнение е пуснато на: Вто Ное 08, 2005 9:55 pm.
Та какво излиза в крайна сметка-първо пише,че през 2004 той е правил любов с неговото момиче,а после излиза,че 2005 никога не е имал полов контакт...Е тва как да го разбираме?

FikyScHetOo
05-04-2006, 06:49
Много разминавания станаха и АКО този човек може да докажа, че не лъже...да се опита...ако не...и аз незнам

piko1
05-04-2006, 16:06
може да съм целял точно това да по объркам малко всички
да си кажете абе тоя яко ни занася я го вижте какси противоречи пише първо едно после друго а накрая е трето тоя верно е с болен мозък
МОЖЕБИ ДА МОЖЕБИ НЕ пък може и двете
дали си бих направил труда да пиша за тоя дето духа твърдо ние
както се пее в една песничка
аиде лека ви нощ от мене :smt015
Suppe: Light Cavalry-Overture :arrow: класиката олнз :smt015

avril_lavigne
05-04-2006, 23:13
може да съм целял точно това да по объркам малко всички
да си кажете абе тоя яко ни занася я го вижте какси противоречи пише първо едно после друго а накрая е трето тоя верно е с болен мозък
МОЖЕБИ ДА МОЖЕБИ НЕ пък може и двете
дали си бих направил труда да пиша за тоя дето духа твърдо ние
както се пее в една песничка
аиде лека ви нощ от мене :smt015
Suppe: Light Cavalry-Overture :arrow: класиката олнз :smt015И всъщност кво каза-едно голямо НИЩО!И ти сам не знаеш кво искаш да кажеш,но както и да е!Трябва да се обадиш на някое издателство,например "Егмонт",може да издадеш роман.Бива те в писането,като изключим някои правописни грешки и разминаванията ти в разказите,ама предполагам си още начинаещ в тази област,ще се усъвършенстваш,има време.
BTW беше много тъпо от твоя страна да ни занасяш така,щото тва са сериозни неща.Хората ти повярваха,съчувстваха ти,разубеждаваха те да не се "самоубиваш",а ти кво,ебаваш се с тях.Много си зле! :smt011

piko1
05-05-2006, 00:51
абе аз да съм казал че се ебавам не!!!
казах следното
ами ако целя точно това да объркам всички (е така се чете тва дето съм написал в предишмият си полст)
я се замислетесе върху тези думички ами ако съм искал точно това
и сега си задаите още едно въпросче ми ако допуска несъответсвията
нарочно еи така щот така ми харесва да правя и се забавлявам
да гледам реакцията първо да првукирам всичките ви чувства а после да ви карам да се съмнявате да ви карам да искате доказателства и това само за да задоволите любопитствотоси



ама няма да ви се даде всичко на тепсия
ще ви държа еи така в напрежение ама до съмият краи
и после така ще задоволя любопитството ви че ще ви се иска да не сте го чели какво смятате че нямам доказателства
помислете пак :-$
а сега пак си пускам класиката и се наслаждавам на музиката докато пиша зарад авиошоуто нямах време изобщо да мисля за писане
и сега смятам да си наваксам

FikyScHetOo
05-05-2006, 06:51
и незнам дали лъжеш, от една страна се надявам да е така (многогадни неша си описвал в постовете, труден живот), но от друга страна не искам(мразя да ме мотаят). Но ти давам съвет - Издай книга...

Sabrina27
05-05-2006, 19:03
ISKRENO TI POJELAVAM VSI4KO TOVA DA E LUJA :evil: :evil: :evil:
NO ZA6TO BE6E NUJNO DA NI BALAMOSVA6 TAKA :smt011

piko1
05-05-2006, 20:12
не несмятаите че ви баламосвам
де да беше лъжа

maily
05-07-2006, 14:11
Znba4i ni balamosva6 vsi4ki taka li!Tova ne moga da go razbera sorI!!!! :smt009 :smt010 #-o ](*,)

piko1
05-08-2006, 21:02
офффффффффффффффффффффффф фффффффффффффффффффффф
да съм казвал че ви баламосвам !!!!!!!!!!!?????????



не знам как да го нарека касмет или не
преди малко плучих писмо от Сикорски
в което пише че ме канят да се присъидиня към екипа работещ
по проекта RAH-66"Команч" и в момента съм на седмото небе
ама не знам дали да приема как ще ме посветвате
като знаете следното ако приема
-ще ми бъде осигорено жилище
-виза и самолетен билет за америка
-добра заплата

неща за които даже не съм си и мечтал \:D/

FikyScHetOo
05-08-2006, 21:36
поздравления!

piko1
05-08-2006, 22:52
БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Lord Vader
05-08-2006, 23:00
Не знам защо имам чувството, че си търсиш внимание...

piko1
05-08-2006, 23:07
а аз смятам че преди секунди си делна полста хахаха
много ми е весело когато някои като тебе напише нещо
ама изобщо не е чел темата до краи
притрябвало ми е вниманив то на някои
оставам 4 част като последна няма повече да се занимавам
с писане ще приема офертата на сикорски
и ще се отдам до краи на този проект

pavaroty
05-21-2006, 01:04
MOLQVI SE POMOGNETE MI ISKAM DA SE SAMOUBIQ NQMAM SI NIKOI NA TOZI SKAPAN SVQT IMA LI KOI DA SEDNE DO MENE DA MI KAJE OBI4AM TE MILO DA MU... KAK DA SE IZRAZQ PO DELIKATNO NQMAM NIKOI NITO PRIQTELI NITO SEMEISTVO I JIVEQ SUS BRATOV4ETKATA SI UTQH IMA MALKO DETE MUJ ALKOHOLIK KOITO RITAM VSQKA VE4ER PO 80HILQDI PUTI DA GO... I KVO POLU4AVAM V ZAMQNA BU6ON I bonus4e OMG

FikyScHetOo
05-21-2006, 12:16
иии следващия...никога не си заслужава да умреш, никога не си заслужава да се предадеш, никога не си струва да се откажеш от това което имаш като дар, никога не си струва да спираш да мечтаеш и да спреш да вървиш напред. НИКОГА

MOLQVI SE POMOGNETE MI ISKAM DA SE SAMOUBIQ NQMAM SI NIKOI NA TOZI SKAPAN SVQT IMA LI KOI DA SEDNE DO MENE DA MI KAJE OBI4AM TE MILO DA MU...
Никой не е сам, никой не е само мразян или само обичан. Никой не живее заради другите (или избира да не живее). Нищо на света не би трябвало да може да накара един нормален човек да говори така...

KAK DA SE IZRAZQ PO DELIKATNO NQMAM NIKOI NITO PRIQTELI NITO SEMEISTVO I JIVEQ SUS BRATOV4ETKATA SI UTQH IMA MALKO DETE MUJ ALKOHOLIK KOITO RITAM VSQKA VE4ER PO 80HILQDI PUTI DA GO...
Това нещо не го разбрах много много. Първо - това, че са те приели е знак, че много държат на теб. А представяш ли си как ще съсипеш живота на малкото момиченце?!? Нейната психика ще се съсипе ако си направиш нещо. Живей и заради нея, живей да я пазиш, да я защитаваш и да се грижиш за нея. Знаеш ли колко е хубаво усещането, малката ти сестра, за която се грижиш почти всеки ден, да разбере, че не ти е добре и тя да се погрижи за теб?!? Знаеш ли колко е мило ти да си болен, а тя да ти прави мили жестове и подаръци всеки пък когато те види?!? Знаеш ли колко е мило да те буди с целувка, когато трябва да ставаш, а не с провикване от някъде?!?Знаеш ли колко е хубаво да видиш, че си я научил на нещо, че прилича на теб, че те обича. Живей за това дете, малките деца дават огромна радост и любов на тези, които се грижат за тях!!!

I KVO POLU4AVAM V ZAMQNA BU6ON I bonus4e OMG
Получил си живота, шанса да се можеш и да мечтаеш! Което не е малко.
П.П. Осъзнай се, излез от депресията и оцени това, което имаш, а не чакай да го загубиш за да го оцениш

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-05-2006, 08:08
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 mnogo e tujno prosto nqmam dumi kakvo da kaja :(

EnJoY ThE LoVe
06-05-2006, 18:49
a[N]D[i]T[k]a]:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 mnogo e tujno prosto nqmam dumi kakvo da kaja :(
Mdaaaa :smt010 :smt010 :smt010

sameone
06-13-2006, 20:12
Abe toi laje beee ne vijdate li kolko mngo nesaltvetstviq otkrixa xorata fallen pi6e 4e i v drugi forumi e pisal i tam ve4e ne mu vqrvat i 4e daje e tq a ne toi!!!!I nali si bil alergi4en kam mnogo ne6ta za6to pu6i6 a?Bil si mnogo bolen neznam si koide be samo deto ne kaza 4e ima6 umstvena nedostata4nost...Ta ti daje datite na smarta na priqtelkata si barka6...ai molqta kato 6te laje6 parvo go obmisli dobre. :---) mislq 4e sa se sabrali mnogo dokazatelstva vav tazi tema 4e laje6...ama az se liubix s neq be6e mnogo priqtno...ama posle kazva6 4e ne si imal polov kontakt ai uprei sa malko be!!! :evil: ne moje6 da se gavri6 s tolkova seriozni ne6ta...ima xora koito sa naistina ne6tastni i imat mnogo seriozni problemi pak ti si tarsi6 zanimanie samo... [-X