PDA

View Full Version : Ще я покана на купон ..



kin
04-08-2006, 19:01
йо :D искам да ви сподела и заедно с това да попоитам едно нещо...
другата седмица ше прайме купон с мойта компания и мисла да покана гаджето там... да се опознаят, искам тя да е част от мойта компания, тя вече се познава с почти всички, пихме заедно един ден, тя играе CS с някои от тях .. абе супер :-D тааа... за купона ... ще я покана, но тя казва че ще седи до към 1 часа, а аз и всички останали ще се нарежеме кат' сфинйе, ще има приказка до никое време, най вероятно ще си останеме да спиме и ще си тръгнеме чак към обяд на другия ден.
та това което искам да кажа е че няма да я карам или да й показвам че искам секс, искам да види че с мен е в безопасност и че не хода с нея само са я еба... Начи.. един такъв купон е идеално място за ебане, но аз няма да го направа за да се увери че наистина я обичам и че не ми е секс играчка.
според вас това добра идея ли е ?

macka123
04-08-2006, 19:08
mi mislq 4e e dobra ideq
no vnimavai kato se napie6 da ne naravi6 OGROMNA GRE6KA

glezuranka
04-08-2006, 19:08
spored men tq bi trqbvalo da go oceni mnogo :D

mnogo_sladi4ka
04-08-2006, 19:17
......та това което искам да кажа е че няма да я карам или да й показвам че искам секс, искам да види че с мен е в безопасност и че не хода с нея само са я еба... Начи.. един такъв купон е идеално място за ебане, но аз няма да го направа за да се увери че наистина я обичам и че не ми е секс играчка.
според вас това добра идея ли е ?


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: 8-[mi dosta dostoina postupka 6te badi ot tvoq strana,i budi sigoren edno momi4e ocenqva takiva ne6ta ;-) tvoqta postapka nqma da ostane nezabelqzana ot neq i mojebi tq si misli 4e iska6 da otida za da go napravite,no 6tom si re6il taka naistina te pozdravqvam =D> gotina postupka.i mojebi sled ve4erta na kupona 6te bude po sigorna s teb,aide uspex =D> :smt006 :smt006

Barbie
04-08-2006, 19:23
hah...ami hubavo 4e taka 6te napravi6...tuka horata kazvat "dostoina postupka", az bih kazala, 4e v slu4ai 4e ovajava6 priqtelkata si tova e normalna i adekvatna postupka...ma kakto i da e :) taka ili ina4e smqtam 4e tq 6te oceni fakta 4e ne q pritiska6

e4o
04-08-2006, 19:30
bravo na teb dobra ideq :)

favor_91
04-08-2006, 19:43
spored men tq bi trqbvalo da go oceni mnogo :D
i az sam strogo zad tova mnenie !

avril_lavigne
04-08-2006, 19:52
Браво и от мен!Наистина много добре разсъждаваш и приятелката ти определено ще разбере,че не си с нея само за единия секс.Рядкост са момчетата като теб,така че пак ти казвам БРАВО! =D> Постъпка достойна за уважение!Всяко момиче би било щастливо,от това да знае,че до нея е момче,което я обича и цени истински и не се интересува само от секса...

04-08-2006, 19:55
16 godishnite she go smetnat za dobra ideq, no q se osuznai!
vie na 16 li ste, 4e izmislqte takiva gluposti?
ako se razgoreshtite she se ebete, ako ne nqma.. mnogo e prosto
az taka da pokazvam na edna kaka, 4e ne sum s neq samo zaradi ebaneto, si izpusnah shansa... i mn me e qd
i sega izleze li vuzmojnost ne q propuskam, kvoto i da stava!

04-08-2006, 19:57
Всяко момиче би било щастливо,от това да знае,че до нея е момче,което я обича и цени истински и не се интересува само от секса...
ahahaha
i kvo? kato ne pravqt seks na kupona, po tozi na4in pokazva, 4e q ceni istinski i q obi4a, taka li?!
ahahah
ae vie v koi svqt jiveete?

>>ZLOBI4KA<<
04-08-2006, 20:21
i az spodelqm mnenieto na pove4eto,koito sa pisali po temata-DOBRA IDEQ.priqtelkata ti 6te oceni jesta,koito 6te napravi6,za neq.6te razbere 4e ne si s neq samo za da q izpolzva6 za sex.za sujalenie mom4etata kato sa iz4ezva6to pleme.uspeh s gadjeto ;)

pipi`e`golqma
04-08-2006, 20:53
Евала ти =D> =D> =D> =D> Щом си я обичаш,няма по-важно от това. И тя ще го разбере O:)

04-08-2006, 20:54
i az spodelqm mnenieto na pove4eto,koito sa pisali po temata-DOBRA IDEQ.priqtelkata ti 6te oceni jesta,koito 6te napravi6,za neq.6te razbere 4e ne si s neq samo za da q izpolzva6 za sex.za sujalenie mom4etata kato sa iz4ezva6to pleme.uspeh s gadjeto ;)
aa.. qsnoo
momi4etata trqbva da se pazqt ot sexa, shtoto e losho neshto :mrgreen:

pi4, dori i da te kara da i go slojish, nedei! tq shte oceni jesta! ](*,)

Wu-Tang
04-08-2006, 21:03
епа пич брао е ама как няма да я пускат за през вечерта е .....
тя да не е на 9 години е хахаххахха е се пак момичетата ги държат по изкъсо гледаи да се чувства сигорна до тебе само да не се напиете и да не и ударите един груб групов секс епа кви сте вие ве само едно момиче ли ша имате ................. ето моита идея зимате няколко "пчелички" надрусвате ги стабилно и почвате групов секс само ти и приятелката ти седите и й казваш еи така копонясваме ние сваляи гащите :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:ама че съм брутален

IdiOtKa
04-08-2006, 21:30
spored men tq bi trqbvalo da go oceni mnogo :D da e ne e lo6o ama ako na momieto mu se ebe .... i ti 6e i kaa6 nee nqma ! i tq 6e se po4uvstva tapo ...xaxa 6eguam se ...da e ne e lo6a ideqta nevermind !

`Death`Whore`
04-08-2006, 21:44
На купон сексът не е удачен поради няколко причини:
1. Алкохол.
2. Свидетели.
3. Силна музика, крясъци и т.н.
Вие се осрахте с това "доказване на любовта". Едно бивше гадже мислех, че на няколко пъти ми е доказало любовта си, а се оказа, че никога не ме е обичал. Вие пък как решавате кое е доказване на любовта, кое - премерена постъпка и кое - несъзнателен жест?

Впрочем, какво доказване на чувства е, ако го планираш?

04-08-2006, 22:12
На купон сексът не е удачен поради няколко причини:
1. Алкохол.
2. Свидетели.
3. Силна музика, крясъци и т.н.
Вие се осрахте с това "доказване на любовта". Едно бивше гадже мислех, че на няколко пъти ми е доказало любовта си, а се оказа, че никога не ме е обичал. Вие пък как решавате кое е доказване на любовта, кое - премерена постъпка и кое - несъзнателен жест?

Впрочем, какво доказване на чувства е, ако го планираш?

Право е момичето!Я се погледни бе Пич, да точно ти, които си пуснал темата! За да докажеш любовта си не значи да и откажеш секс, тва е ебаси смешката, ХУБАВО...няма да я притискаш!!! Ама ебаси показването на любов пред жената, която обичаш като се нарежеш като свиня пред нея и да ти гледа сейра, а не дай си Боже да те види да повръщаш- такива топли любовни чувства ще изпита към теб, че ако не те потърси по- вече да не се чудиш за кво е станало така!

Голямо мъжество, няма що-тва немога да го разбера, че неможе ли без алкохол да се забавлявате-айде бира, две; водка,две ОК-за настроение!Ама определено не е доказване на любов да се напиеш пред жената, която обичаш-много по-лошо впечатление ще и направи това, отколкото примерно ако се разгорещите и все пак спите заедно!

kin
04-08-2006, 22:12
`Death`Whore` няма да искам благородническа титла за моята "велика постъпка" спри да се заяждаш с хората

Не, не е на 9 а на следващия ден ще пътува от 7 сутринта и поне малко трябва да поспи ...

А ако тя иска ... не знам, зависи колко е пила, ако не знае кво говори пак няаше да я оправа, за кво кат' няма после да помни :lol:

П.С. не сме спали до сега.
Всеки човерк е попадал на различна полувинка с различен характер. Гост, твоето гадже може да те мисли за задръстен ако не я ебеш на купон, друго момиче с друг характер не би искала да я рапат пияна и т.н. за това всеки ще даде различно мнение.

И не се прааа на ВАЖЕН шот нема да я еба, просто нещем да си мисли че само кат' вида възможност веднага я вода у дома на некой си за да я изчукам там (ако го напрайме вкъщи примерно ще е МНОГО по удобно, няма да сме пили => по малка вероятност за гафове и още много причини)

П.П.С. моля хората на мнение "ръгай ве кво ти пука нали е женско" да не пишат, знам какво биха имали предвид
... а и темата според мен е изчерпана

04-08-2006, 22:14
Децаааааа!!!!! ](*,) Деццааааааа!!!! ](*,)

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:16
Деца, спрете да параноясвате и да мислите, че имам нещо против вас! Да сте чували за разсъждения? За просто изказване на мнение?

sexy_dizzy
04-08-2006, 22:18
Виж сега,възможно е дори тя да се напие и ТЯ да поеме инициативата и да поиска секс.От личен опит го казвам!Яко бушуваха хормоните и просто му се нахвърлих без да мисля,а той нищо против нямаше \:D/

04-08-2006, 22:22
Виж сега,възможно е дори тя да се напие и ТЯ да поеме инициативата и да поиска секс.От личен опит го казвам!Яко бушуваха хормоните и просто му се нахвърлих без да мисля,а той нищо против нямаше \:D/

Еб*си ганото и долното-тва си е престпление срещу теб бе!!!

Пич, приятелката ми,а и на които и да е приятелката не би го помислила за задръстен, говоря, когато има обич,а не някакви еднодневки!Мисълта ми е че според мен, мое лично мнение е да си останеш трезвен или да пиеш съвсем малко!!! Повярвай-не ти мисля злото!

Angel_kiss
04-08-2006, 22:26
mi mislq 4e e dobra ideq
no vnimavai kato se napie6 da ne naravi6 OGROMNA GRE6KA

napalno saglasna sam!!!

sexy_dizzy
04-08-2006, 22:26
Виж сега,възможно е дори тя да се напие и ТЯ да поеме инициативата и да поиска секс.От личен опит го казвам!Яко бушуваха хормоните и просто му се нахвърлих без да мисля,а той нищо против нямаше \:D/

Еб*си ганото и долното-тва си е престпление срещу теб бе!!!

Пич, приятелката ми,а и на които и да е приятелката не би го помислила за задръстен, говоря, когато има обич,а не някакви еднодневки!Мисълта ми е че според мен, мое лично мнение е да си останеш трезвен или да пиеш съвсем малко!!! Повярвай-не ти мисля злото!
Е аз не съм го карала да пие.И съвет не съм дала така че той после ще каже дали са правили или не.

kin
04-08-2006, 22:32
Оф добре де... ше пием ама нема да се напием, че ср'ъбам само бира и тетака .. колко за настроение :mrgreen:
а тя едва ли ше се нареже здраво шот нали ше си тръгва по рано... дори и да се е напила и по някакъв начин стигне до тях и легне да спи едвали ше е изтрезнела за няколко часа, знам ли ...
абе еби мечо кво стане :smt016 :smt005

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:32
Съвет от мен е да се въздържаш от напиване, докато тя е там. Пий си, не се прави на трезвеник, все пак.

kin
04-08-2006, 22:34
ok `Death`Whore` peace :smt039
аре отивам да кр'ътим :smt015