PDA

View Full Version : Шанс за изява - мисията невъзможна или въпрос на желание



FikyScHetOo
04-08-2006, 20:04
Замислих се за тази тема и реших да се допитам до вас. Според вас имат ли младежите в България (хмм...изказах се ужастно и съжалявам за това)? Има ли място за изява, на което всеки млад, способен и изпълнен с желание тинейджър би могъл да изяви възможностите си и кое е то?

ledenata_kralicA
04-08-2006, 20:09
mi az mislq,4e nai-4esto vruzkarite uspqvat,naistina i za ni6to da ne stava6,pak moje6 da probie6 s vruzki
no ako si dostatu4no mn mn mn mn mn uporit,ima6 ogromen 6ans,otobeno ako si dostatu4no talantliv
zatova glasuvah ,4e ako sa ....... tam blq blq:))))

FikyScHetOo
04-08-2006, 20:19
exploitedteen ledenata_kralicA има вярно в думите ви. Но и да има желание, но да няма място ефекта е същия...Аз лично имам желание но незнам къде мога да покажа това...почнах наскоро един проект и мисля че ако стане добре ще бъде СУПЕР :-D

hamilcar
04-08-2006, 20:23
оправдания а това...
ако си наистина способен и имаш желания ще успееш...

ако те мързи и чакаш наготово се оправдавай с връзкарщина и т.н.

Напълно съм съгласен.

RoyTheReaper
04-08-2006, 20:46
i da se skusva6 ot rabota, i da si mnogo sposoben, pak 99% nqma da uspee6. vruzki.

midnight...
04-08-2006, 21:00
ако имаш желанието и си вярваш ( :mrgreen: ) винаги може да се намери начин (поне за мене), но ако през цялото време циклиш и си разсъждаваш че не може да успееш - тъпчеш на едно място и фактически не правиш нищо!

pipi`e`golqma
04-08-2006, 21:01
:arrow: ако имат желание и способности
Но отг. с връските май е по явен за всеки

M@Dn3Ss
04-08-2006, 21:06
Естествено, че имат шанс за изява. Нужно е само желание. Ще посоча за пример множеството графити из София. Ако имаш талант, всеки ще обръне внимание на това, кеото си направил :wink: . Друга възможност е интернет. Вече има такива неща, че и 10 годишната ми сестра може да си направи елементарен сайт :lol: .

Dese
04-08-2006, 21:13
Зависи от таланта и от това къде искаш да пробиеш с него... не навсякъде може да се пробие само с талант,но основно трябва да се бориш

machoka
04-08-2006, 21:40
Има, има.. специално в областта на изкуството - с лопата да ги ринеш възможностите. Вече отпиваме глътка от морето на евро пазара, до който ще имам свободен достъп след година.

teenkopele
04-08-2006, 23:10
оправдания а това...
ако си наистина способен и имаш желания ще успееш...

ако те мързи и чакаш наготово се оправдавай с връзкарщина и т.н.

Напълно съм съгласен. :wink: