PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Целуна ме напук на нея .. :((



Ini4ka
04-08-2006, 20:16
zdraveite, az prid pisah za moq problem, e trudno si haresvam nqkoi... em nqksi ot jelanie za gaje li i az nz kvo si vtalpih 4e haresvam edno mom4e, koeto mn gadno me otrqza. Kazah si e kvo pyk, znaeh si 4e taka 6te stane, i se naso4ih kam dr, v posledstvie razbrah 4e toi haresva moq sau4eni4ka i mn dobra priqtelka, tq nego oba4e ne, i v4era qvno ot qd kam neq 6oto mu varza mn gadna tenekiq, se celuva s men... ne sme se vijdali ot togava a toi be6e malko piqn... napravo 6te otka4a...gadnoto e 4e mi e nekvo super shit 4e tozi parviq za koito vi kazah me otrqza, i nz i az... nakraq 6te ostana s prast v usta i tfa me pla6i:( moql vi kajete mi kakvo da pravq...?!
P.S. znam 4e s malko podrobnosti e dosta trudno i 4e edva li nqkoi ot vas 6te me razbere, no 6te mi ulekne ot pone malko proqva na podkrepa

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

sexy_macka
04-08-2006, 20:19
mila,zashto ne pogovorish s nego,izqsnete si koi kakfo ispitfa,nqma smisul da jiveesh v ochakfan ei strah da ne ostanesh "s prust v usta"
govorete,tuko vij se okajete edin za dr i...togava shet budesh shtastliva,ako puk ne se poluchi taka,spox....toi ne e edinstfen
YcneX,mial :smt006

Barbie
04-08-2006, 20:19
hehehe...teen gluposti :) na vseki se slu4va, spoko...uspokoi se zamalko i nedei taka vmaniq4eno da si tursi6 gadje...ne e zaduljitelno da ima6...kato se poqvi nqkoi, koito si struva i koito e za teb 6te razbere6...razbiram za6to ti e kofti...ma nqma mn ne6to koeto da moje6 da napravi6...ostavi ne6tata da se podredqt ot samosebesi... ;)

Krem4eto
04-08-2006, 21:30
Може би трябва да говориш с третото момче,с което сте се целували!Покажи му че го харесваш!

POLA^_^
04-09-2006, 10:15
Ситуацията ми се вижда много оплетена(наложи ми се да прочета няколко пъти поста ти),но според мен решението може да е само едно-Вместо да тънеш в догатки се хвани и поговори с момчетата и се изяснете,пък ако не стане здраве да е,миличка!!!! Желая ти щастие!!!! :smt006 :smt006 :smt006 :smt006