PDA

View Full Version : ОБСЕБЕНА СЪМ



sexy_dizzy
04-08-2006, 21:16
Аз в момента съм в началото на нова връзка и не сме се виждали вече три дена и не издържам вече,направо съм се вбесила.Гаджето ме е обсебило като наркотик,а повярвайте ми-това не се бе случвало досега,чак аз не мога да се позная,защото винаги съм била по несериозните връзки и може би затова не съм имала проблеми(за някакви по-големи проблеми говоря).И ето,сега мисля,че обичам новото си гадже и ме обсебва ревност,защото той имаше приятелка.В сряда вечерта тръгнах с него,говорихме страшно много и разбрах,че той е човекът който винаги съм търсила и искала. :smt007 НАИСТИНА му повярвах,че е сериозен и изпитва силни чувства,сега няма да ви казвам какви неща точно ми каза,но мога да ви уверя,че веднага разбрах че е искрен.Но не знам дали е скъсал вече с приятелката си,той ми каза,че връзката му с нея е несериозна и когато той ме попита:"Преди ми беше споделила че искаш най-накрая нещо сериозно.Искаш ли сериозна връзка с мен?" :roll: Нещо от сорта.Отговорих му "Да",а той е същото несериозен като мен(поне беше преди да ме срещне),казах му"Но ти имаш приятелка",той отговори"Може вече и да нямам".И каза че също искал сериозна връзка с мен.Сигурна съм че ме харесва,но не знам защо не ми се е обадил още-минали са три дена вече въпреки че той ми беше споменал че имал някави проблеми.Не знам какво точно е имал впредвид но цели 3 дена.....
Знам,че е много объркано но повярвайте ми,това е първото гадже,към което имам наистина сериозни намерения.От известно време слушам някакви балади,просто не мога да стоя на едно място без да мисля за него.Не знам защо реших да направя тема,просто исках да излея някъде чувствата си,не знам дали ще ме разберете.....
А вие??Били ли сте някога така??Обсебени от гаджето,да мислите постоянно за него,да се питате"Къде ли е той сега,какво ли прави,дали си мисли за мен?"
Той каза,че аз съм първото момиче,към което изпитва толкова силни чувства и ми стана много хубаво,не заради самите думи,а защото тези думи са произнесени точно от него-в него може би открих човека и може би той ще е и голямата ми любов,кой знае.Ще ви кажа само че вечерта когато се запознах с него,той ме изпрати с колата си и после поиска да си поговорим преди да сляза от колата.Останах и си говорихме за много неща!Споделих му,че имам"голяма любов"и той отговори че това момче,може просто да си въобразявам че е такъв а всъщност да не е.И знаете ли??Оказа се прав.Сега разбрах че не е.Защото точно на следващата вечер той ми стана гадже и успя напълно да замести тази моя"голяма любов".И вече спрях да вярвам в това че съществува"единствения",защото можеш да го откриеш във всеки. :smt008
Благодаря на тези,които си направиха труда да прочетат тези объркани редове и ще ви питам някои неща.
Аз съм на 17(ще ставам на 18 тази година),а той е на 22.Мислите ли,че настина има сериозни намерения,защото момчетата на тази възраст мислят най-често,ако не само за секс??
Имал е приятелка,но ще скъса с нея заради мен.Вярвате ли че е възможно да постъпи и с мен така(но по-вероятно е аз да го изпреваря),въпреки че е доказал че аз съм момичето което е търсил??
Искам да видя мнения по този въпрос защото наистина ми е любопитно дали само си въобразявам че го обичам и това може да отмине,макар че се съмнявам??Просто съм ОБСЕБЕНА-а на вас случвало ли ви се е??
P.S.Ще дописвам за развитието. :smt016


П.С.Искам само да допълня, че вече сме заедно от почти 5 месеца! :smt008

мимето
04-15-2006, 10:09
ami bila sam v sa6tata sityaciq!xodex s mom4e na 21 a az sam na 15 karam 16!mislex za nego,revnyvax go ot priqtelkite mi!tragnaxme na diskoteka edna srqda ve4er!vidqxgo 4ak v sabota i si mislex 4e sme bili zaedno samo za ve4erta,no bqxme zaedno!xodixme sedmica i ne6to i az si mislex:"ne moje mom4e na 21 da darji na men i da ne misli samo za sex" i re6ix 4e po dobre e da skasame!i az mu pratix sms!sega me tarsi i kazva 4e e vluben v men,no spored men ve4e e kasnooo!otnosno tvoq vapros:doveri mu se i ne previ tazi gre6ka!moje bi naistina te obi4a i darji na teb!moje da e imal rabota i zatva da ne te e potarsil!kasmet! :smt006

sk8girL
04-15-2006, 11:10
На мен почти винаги ми се случва като се влюбя и направо се обсебвам от него, постоянно си мисля за него... непрекъснато! Ии супер мн ревнувам, но се опитвам да не му го показвам и да му имам доверие.Обаче последния път в който си казах"Аз му имам доверие , той ме обича и няма да ми изневери!" се свали с 3 момичета на един купон , където аз не бях.
Незнам, за тва не обичам да хлътвам чак толкова много, щото знам , че той не си мисли така както аЗ за него:(
Така че един съвет , имай си едно на ум и не му се доверявай напълно , защото може да бъдеш изненадана, когато най-малко очакваш.И повярвай ми ще те заболи МНОГО!

Krem4eto
04-15-2006, 11:22
Ами аз понякога съм си доста влюбчива,но ако си наложа с волята си може и много лесно да го забравя!


А за теб,по-добре си дай малко време да свикнеш с него и да разбереш какви са му намеренията и тогава му пусни!

tedy1_baby
04-15-2006, 11:45
abe na men mi se slu4i ne6to takova,no ne e sy6toto to4no.no syveta mi e da ostane6 s nego i da mu se doveri6.e,ne izcqlo.vse pak trqbva da si ima6 edno na um,za6toto ne se znae kvo moje da stane.no v ob6ti linii-ostani s nego.kysmet!!!

ThePainIsReaL
04-15-2006, 13:37
Три дена наистина не са малко ... ама щом ти е казал искрени думи , не се безпокой - Той ще се обади 100 на 100.
А сега , след като написа темата с доста объркани думи :smt016 , не мислиш ли .. че това чувство , което изпитваш сега е страхотно . Защо въобще се плашиш - напълно нормално е да си обсебена от някого , така че радвай се на живота , бъди влюбена , прекарвай 18-те страхотно с него . Аааа.. и относно разликата - Въобще да не ти пука. :!:

Успех :mrgreen:

teenkopele
04-15-2006, 16:04
Почти съм сигурен в това, че ще ти се обади.
Сега, това дали е сериозен или не...може много да се мисли по този въпрос. От една страна се познавате съвсем от скоро, но от друга, думите, които той е казал, ти казваш, че са искренни...
Може би ще е най-добре да го опознаеш по-добре, да разбереш що за човек е. После му мисли дали ти си поредната бройка или не. :)
Успех. :wink:

sexy_dizzy
04-18-2006, 05:06
Ей много мили съветчета благодаря!Дадоха ми малко надежда че ме обича,но това което ме притеснява че още не знам дали е скъсал с предишнта за която,още преди да тръгнем твърдеше че е несериозна.

Пък и като се замисля мой наистина е честен с мен(въпреки че нещо не ми се връзва),щом още от първата вечер той засегна темата"СЕРИОЗНА ВРЪЗКА".
А относно това да ми кажат че е танцувал в дискотека с някакви момичета нищо не значи нали??Защото ми го казаха.Обаче това е нещо нормално.И аз така правя.
Все пак ще си го пазя! :smt008

xD
04-18-2006, 07:23
Dam razbiramm te

8D
04-18-2006, 07:24
aaaaaaaaaaa twa e mn gadno. zabolq me dupeto samo kato si predstawix fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :smt014 :smt008 :-({|=