PDA

View Full Version : Как доказваш на гаджето любовта си ?



LoRinSeR
04-08-2006, 22:20
Как доказвате любовта си към човека когото обичате. Какви действия правите. Дали му/й обръщате достатъчно време и внимание ? :?

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:22
Не ми е цел да го доказвам. Внимание обръщам достатъчно - всяка минута, в която не съм на лекции, съм с него /изключваме другите важни обстоятелства/. Той знае, че когато го кажа, го чувствам.

ycMuBkaTa
04-08-2006, 22:26
Мисля, че му го доказвам. Тъй като не можем да сме заедно непрекъснато всяка една минута, която имам се опитвам да прекарвам с него, макар и в нета. А доста пъти съм доказвала и съм правела какви ли не неща за нашата връзка. Хубавото е, че той рабзира и оценява всичко :)

Natali_vr
04-08-2006, 22:26
Ами доказвам му я непрекуснато. Понеже той живее в друг град няколко пъти съм ходила при него ей така да го изненадам и защото ми липсва :) Или съм правила някакви мънички жестове,който за него означават много. Често си правим и подаръци (малки,но от сърце,както се казва) :D

theworldleader
04-08-2006, 22:26
Хубава тема, браво.

Показвам й като й обръщам внимание, целувам я, говоря и мили думи и най-важното знае, че говоря сериозно.
Като й вярвам, като й имам доверие, като нямам притеснения от нея, ама никакви, като й имам доверие < доверие като примерно да й дам телефона си еи така>, като я уважавам и ценя и защитавам.
Да доказвам, че я обичам. Да го показвам пред другите, да я редвам ;]

LoRinSeR
04-08-2006, 22:30
Хубава тема, браво.

Показвам й като й обръщам внимание, целувам я, говоря и мили думи и най-важното знае, че говоря сериозно.
Като й вярвам, като й имам доверие, като нямам притеснения от нея, ама никакви, като й имам доверие < доверие като примерно да й дам телефона си еи така>, като я уважавам и ценя и защитавам.
Да доказвам, че я обичам. Да го показвам пред другите, да я редвам ;]

Е не вярвам, че ще ти счупи телефона евентуално, но все пак в една връзка е най - важно доверието :!:

theworldleader
04-08-2006, 22:35
Това за телефона беше като пример заа начален стадии на връзката ;]

А доверието е много важно, наистина ;]

kin
04-08-2006, 23:06
Ей сериозно тоя път пиша ... да попитам има ли такова нещо "колкото повече внимание обръщаш на момичето толкова по-малко тя на теб и обратно" като "по малко внимание" не значи игнориране или ... в буквалния смисъл ами... да понамалиш изразите "обичам те" и други подобни, знам ли, нешо такова ?

`Death`Whore`
04-08-2006, 23:08
Питаш дали ако единия покаже по-малка заинтересованост, другия ще разбере намека ли?

sexy_dizzy
04-08-2006, 23:09
Понеже нямаме възможност да сме всяка минута заедно,защото ходя на училище,затова се възползвам максимално от всеки миг заедно,после като се видим отново си наваксваме за изгубеното време.Ами гледам и аз да правя компромиси,но като се замисля май само той е правил,общо взето доказваме любовта си с думи и....други неща. :wink:

sexy_dizzy
04-08-2006, 23:10
Ей сериозно тоя път пиша ... да попитам има ли такова нещо "колкото повече внимание обръщаш на момичето толкова по-малко тя на теб и обратно" като "по малко внимание" не значи игнориране или ... в буквалния смисъл ами... да понамалиш изразите "обичам те" и други подобни, знам ли, нешо такова ?
Ако момичето също има сериозни чувства към момчето,тя много ми се кефила да й обръщаш колкото се може повече внимание и няма да ти остане длъжна,а думите"обичам те" само биха я радвали!

kin
04-08-2006, 23:16
Ми не знам .. и аз не разбирам на пълно това което питам :shock: просто ми се случи така, когато тръгнах със сегашната си приятелка не я преследвах непрекъснато да й показвам колко я харесвам колко искам да ходиме, държах се куул бях себе си не й досаждах, и то стана така че тя сама си кацна :mrgreen: дано да сте ме разбрали ..

belluci
04-09-2006, 06:15
Ne pravq ni6to predvaritelno obmisleno i planirano,ako o bi4a6 edin 4ovek idva ot samo sebe si i se use6ta.Prosto edno e otno6enieto kum nqkoi si i drugo kum tozi koito obi4a6,pone pri men.

Krem4eto
04-09-2006, 10:10
Давам абсолютно всичко от себе си!Не ме разбирайте погрешно,говоря само за чувства!!!

LoRinSeR
04-09-2006, 19:52
Давам абсолютно всичко от себе си!Не ме разбирайте погрешно,говоря само за чувства!!!

Защо пък да те разбираме погрешно ?!? Аз наистина давам всичко от себе си, за какво говориш материални неща ?

n0mak
04-09-2006, 19:57
mqtam q v spalnqta i sus boen vik na usta "Sutrin rano s rama margarin, rama margarin..." se hvurlqm i i pravq sweet love \:D/

cvety_i_bebeto
04-09-2006, 20:12
Показвам й като й обръщам внимание, целувам я, говоря и мили думи и най-важното знае, че говоря сериозно.
Като й вярвам, като й имам доверие, като нямам притеснения от нея, ама никакви, като й имам доверие < доверие като примерно да й дам телефона си еи така>, като я уважавам и ценя и...
Да доказвам, че я обичам. Да го показвам пред другите, да я редвам ;][/quote]


i az taka radvam moq priqtel....

favor_91
04-09-2006, 20:18
Давам абсолютно всичко от себе си!Не ме разбирайте погрешно,говоря само за чувства!!!
osven tova i ti4am qko po guza :P i nakraq hodi tq kade hodi pri men idva (pone do sega taka e stavalo) :)

{D}iDoLiNk{A}
04-09-2006, 20:55
Еми секи си има различен начин на доказването колко мн обичаш човека до себе си.Някой го доказват по един начин втори по друг така че секи си има собствено мнение ние с моя приятел мн си се обичаме и си го доказваме. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krem4eto
04-09-2006, 20:59
Давам абсолютно всичко от себе си!Не ме разбирайте погрешно,говоря само за чувства!!!
osven tova i ti4am qko po guza :P i nakraq hodi tq kade hodi pri men idva (pone do sega taka e stavalo) :)

Имаш в предвид,че все ти даваш всичко от себе си а полуваш...нищо?

^Pretty{}Girl^
04-09-2006, 21:03
Ne pravq ni6to predvaritelno obmisleno i planirano,ako o bi4a6 edin 4ovek idva ot samo sebe si i se use6ta.Prosto edno e otno6enieto kum nqkoi si i drugo kum tozi koito obi4a6,pone pri men.
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

LP_girl_14
04-10-2006, 07:58
Ми...правя компромиси,правя му некви малки изненадки,подаръчета или некви щури неще,които разнообразяват връзката ни,имам му доверие,не го ревнувам от глупости,прекарвам колкото се може повече време с него и му давам най-скъпото,което имам-сърцето и любовта си O:)

Ani_girl
04-10-2006, 11:33
dokazvam na gadjeto si kolko mnogo go obi4am .otdelqm mu dostatu4no vreme za6toto toi go zaslujava :) !

teenkopele
04-10-2006, 12:04
Според мен няма нужда от доказване, личи си. :)