PDA

View Full Version : obarvane..... ???



04-08-2006, 22:45
abe da vi pitam...na4i skoro 6te sum na edin lager s gadjeto si oba4e...toi 100% 6te iska da me obarva...i az nz da mu pusna ili ne..puk i sme na 14 i ob6to vzeto nz kvo da pravq...taa vuprosa mi kum vas e da go ostavq li da me obarva ili ne...??? :roll:

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:46
Обарвай го и ти.

thE`reASoN
04-08-2006, 22:48
ako 4yvstva6,4e 6te ti e priqtno-pozvoli my,oba4e i ti si vzemi svoeto,nasladi se na yse6taneto i gledai da ne se 4yvstva6 kato magare v 4yjdi snopi ;))))))))))))))))))))))))

kin
04-08-2006, 22:48
ако си мислиш че само ще искада те обарва .. май требва да си развиеш въображението :lol:

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:49
Не, трябва да разбере какво правят момче и момиче, когато другите не ги гледат.

kin
04-08-2006, 22:50
доста неща има да разбира ...
па и кво кат ги гледат хората :mrgreen:

04-08-2006, 22:52
:mrgreen: Е какво да правят-само хубави работи!!! :mrgreen:
Ама в случая, момичето мисля, че хич не е на тая вълна!

Мен да питаш, ако ти е гот да те опипва, стига да е в рамките на позволеното, тогава нема грижи, ама вземи и ти, що иначе си прецакана :)
:mrgreen:

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:53
Да...хората на 14 са адски зрели.

thE`reASoN
04-08-2006, 22:53
te sa adski pravi i spored mene v tazi sityaciq kato e na lager,abe trqbva da e romanti4no,primerno toi da te pokani tam i da ste si samo vie v staqta,apuk i nai-veroqtno,toi e pital vsi4kite si priqteli,kak da postypi,no pyk 21 vek e vse pak,mom4eto si znae rabotata :)

sexy_dizzy
04-08-2006, 22:54
Позволи му,много е възбуждащо даже.Пък и не става въпрос за секс,то в обарването няма нищо лошо.Напротив,даже е приятно.Ама и ти не му оставай длъжна,щото няма да е толкова интересно! :wink:

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:54
te sa adski pravi i spored mene v tazi sityaciq kato e na lager,abe trqbva da e romanti4no,primerno toi da te pokani tam i da ste si samo vie v staqta,apuk i nai-veroqtno,toi e pital vsi4kite si priqteli,kak da postypi,no pyk 21 vek e vse pak,mom4eto si znae rabotata :)
И после защо съм злобна...защото хората са зле.

kin
04-08-2006, 22:56
НЕ ЗАБРАВЯЙ ДА ГО ПИТАШ ДАЛИ МОЖЕ ДА ГО ПИПНЕШ ПРЕДИ ДА ГО НАПРАВИШ! :smt040 :smt044 :smt046

ycMuBkaTa
04-08-2006, 22:58
Гледай след обарването да не стигнете по-далеч.
То си е твоя работа, ама за мен 14 години не са толкова много.

kin
04-08-2006, 23:01
Гледай след обарването да не стигнете по-далеч.
То си е твоя работа, ама за мен 14 години не са толкова много.

Да бе ... ако го види по без дрехи че си остане на место, ти кви съвети даваш .. не е стигнала до този урок още, а все пак трябва да си пише домашните и да иползва сборници и помагала за да напредне по-напред с материала, хъх :shock:

04-08-2006, 23:04
На 14 барбита и игра на ластик, за другото има мнооогооо време :!: :!: :!:

Shantav^dakel
04-08-2006, 23:09
Гледай след обарването да не стигнете по-далеч.
То си е твоя работа, ама за мен 14 години не са толкова много.

Да бе ... ако го види по без дрехи че си остане на место, ти кви съвети даваш .. не е стигнала до този урок още, а все пак трябва да си пише домашните и да иползва сборници и помагала за да напредне по-напред с материала, хъх :shock:

Аз съм съгласна с Усмивката. Момичето пита дали да му позволи да я обарва, а не е и помисляла даже да се стига до секс. Дори да бъда наречена консерва :lol: и за мен е рано на 14 години да се прави секс. Пък то си има време за всичко. А за материала... може да знае всичко теоритично, но на практика е малко п -различно. Дори да прочетеш инструкциите за това как се кара самолет, като седнеш зад кормилото надали ще можеш да го подкараш.
А и от поста на момичето ми се стори, че тя не е готова за такава стъпка.

04-08-2006, 23:23
zdrasti pak az sum momi4eto detyo pusna temata... ami nz dali da mu dam 6toto neznam kakvo i kade to4no 6te obarva puk i az nz kakvo da obarvam... e da de to e qsno ama ..abe i az nz :lol:

Shantav^dakel
04-08-2006, 23:29
Еми ако ти е кеф на момента му позволи да те пипа тук и там, и там и тук : ), но ако нещата излязат извън контрол - в смисъл по някое време ти стане неприятно му кажи да спре. проблемът е, че той сега може да си мисли, че направо ще го направите там. Затова чного внимавай дали няма да стане много неприятна ситуация, защото ще е неловко и за двамата и така да си развалите отношенията.

ycMuBkaTa
04-08-2006, 23:34
Гледай след обарването да не стигнете по-далеч.
То си е твоя работа, ама за мен 14 години не са толкова много.

Да бе ... ако го види по без дрехи че си остане на место, ти кви съвети даваш .. не е стигнала до този урок още, а все пак трябва да си пише домашните и да иползва сборници и помагала за да напредне по-напред с материала, хъх :shock:
И кво ако кажа "не го прави" тя ще слуша ли?
Като си си навил да си чупиш главата все ще си намериш стена.
Пък и на идващите поколения им е главна цел в живота да правят секс колкото е възможно по-рано така че...Сборниците не са актуални вече, само материала, но в други области :!:

EveLina
04-09-2006, 00:25
abe da vi pitam...na4i skoro 6te sum na edin lager s gadjeto si oba4e...toi 100% 6te iska da me obarva...i az nz da mu pusna ili ne..puk i sme na 14 i ob6to vzeto nz kvo da pravq...taa vuprosa mi kum vas e da go ostavq li da me obarva ili ne...??? :roll:

Sorry ама на 14 години да питаш такъв тъп въпрос...
ти добре ли си бе дете?
Остави се да те ОБАРВА....щом не цениш себе си и не можеш сама да прецениш,че това е НЕнормално...

Labelle
04-09-2006, 03:09
Явно не сте дорасли за какъвто и да било тип сексуални отношения. Какво значи да те обарва и какво печелите от това ...........стига глупости не му позвлявай да прави нищо , което не ти е приятно или ти се струва нормално не защото ти харесва , а защото другите го правят. Научете се да чувствате най- накрая :) :) :)

04-09-2006, 04:26
На 14 барбита и игра на ластик, за другото има мнооогооо време :!: :!: :!:

Най-умното мнения в цялата безумна тема :-D

ATAKABG
04-09-2006, 04:26
На 14 барбита и игра на ластик, за другото има мнооогооо време :!: :!: :!:

Най-умното мнение в цялата безумна тема :-D

LiLeNcEtOoO
04-09-2006, 08:32
mi tova zavisi edinstveno i samo ot teb ako iska6 mi dai ako ne iska6 nedei i taka priqtno iskarvane :P

^KaSiDi^
04-09-2006, 09:56
mn mi e interesno samo(tva e vypros kam momicheto,koeto e otvorilo temata) Ako toi pochne da te obarva i rabotite se porazgoreshtqt,ti kak tochno shte go spresh i shte izbegnesh sexa???(pitam,samo zashtoto ot posta ti mi se stori,che si dosta nesig v tva,koeto pravish i nevqrvam,che ako toi e po-nqstoqtelen shte uspeesh da mu kjaesh tvyrdo Ne)zamisli se mila,i ako naistina osyznaesh,che ne bi mogla da mu otkajesh ako se stigne dotam,vyobshte ne q pochvai taq igra s ogynq... :!: [-X [-X [-X

pitbullbg
04-09-2006, 10:17
pozvoli mu mn qsno... :) romanti4no e no ne pred horata... tam samo po dupeto ina4e kato ste dvamata...e got

white_chik
04-09-2006, 10:22
mislq 4e trq da mu pozvoli6 da te pipne tuk-tam.e moje bi ne da prekalqva ama da se nakefi malko mom4eto a i ti su6to si zemi tvoito par4e ot tortata :P

Krem4eto
04-09-2006, 11:24
Че защо да не даде?Нищо лошо няма в това!!!Дори е яко...

Chiana
04-09-2006, 11:57
Еми ако ти искаш да те обарва и той иска - еми обарвайте се! Няма ние да ти казваме дали да му дадеш, или не. Начи бъркаш му в гащите и там има едно нещо и него го фащаш с ръчичка и почваш нагоре-надолу да правиш движения. Ако искаш го питай как иска, колко бързо и т.н. Ох, не не няма да говоря повече, ще те развратя. :mrgreen: :smt005 :smt043

nz4
05-01-2006, 09:21
На 14 барбита и игра на ластик, за другото има мнооогооо време :!: :!: :!:

ако не си забелязал/а всяко следващо поколение е по- откачено, по- разкрепостено и все повече и повече се приближава към истинските неща... замисли се малко ако годинките са ти доста над 14 ;)

freestyler
05-01-2006, 18:14
mene ako pita6 nqma da ti se razmine samo s obarvaneto...mnoo se laje6 [-X

Ipolit
05-01-2006, 18:20
НЕЕ! НЕЕ! Грозно е, а и за тази услуга се заплаща на едни доста неприятни дами, по принцип. Ако му се прииска и понечи, му забий един шамар! Много е важно да се държиш на положение пред тям подобните настървени пъпчовци. Като станеш по - голяма ще видиш, че е така и защо. :-({|=

Deicide
05-01-2006, 18:25
НЕЕ! НЕЕ! Грозно е, а и за тази услуга се заплаща на едни доста неприятни дами, по принцип. Ако му се прииска и понечи, му забий един шамар! Много е важно да се държиш на положение пред тям подобните настървени пъпчовци. Като станеш по - голяма ще видиш, че е така и защо. :-({|=
не ми е ясно само що не земеш да и спестиш чакането като разбираш и знаеш толкоз много ?

YO
05-02-2006, 11:01
:P Mi shto da nemu dade sega :) ako zaslujava pi4a ako e seriozen moje da mu dadesh probvai go em kolko e zdurjan i kolko shte si pozvoli :) tova e mn interesno i ako smqtash 4e mn trugne da si pozvolqva s ra4i4kite ;) kaji basta i tova e :) Uspex

YO
05-02-2006, 11:05
taman shte proverish do kakva stepen :) te uvajava i dali go pravi pred xora i takiva neshta ako go pravi :0mu kaji da si nameri nqkoi kurva

Danielle
05-02-2006, 11:27
Позволи му,много е възбуждащо даже.Пък и не става въпрос за секс,то в обарването няма нищо лошо.Напротив,даже е приятно.Ама и ти не му оставай длъжна,щото няма да е толкова интересно! :wink:
\:D/

`Death`Whore`
05-02-2006, 11:29
А аз като обарвам /много дечурлигска дума/ приятеля си пред хора, той да не би да е курва?

I_love_dead_people
05-02-2006, 12:08
Едно обарване,голяма работа...говориш като че ли ще стане нещо много сериозно :P

05-02-2006, 12:13
Обарвай го и ти.

"Ние се бъзикаме бъзикайте се и вие"

SEXtreme
05-02-2006, 16:12
abe da vi pitam...na4i skoro 6te sum na edin lager s gadjeto si oba4e...toi 100% 6te iska da me obarva...i az nz da mu pusna ili ne..puk i sme na 14 i ob6to vzeto nz kvo da pravq...taa vuprosa mi kum vas e da go ostavq li da me obarva ili ne...??? :roll:
Абе, скъпа - той сигурно ще иска да те е*е, а ти се притесняваш, че ще те обарва... :mrgreen: Ми нема лошо да се пипате - пипай го и ти, стига да ти е кеф :) :smt016 :smt016

bibonka
05-02-2006, 16:17
Obarvane da nqma losho..naistina e vyzbyjdashto ,osobeno kogato ste samo dvamata :) No za sex mila ne si dorasla taka che po dobre si ostani na tozi lager samo s obarvaneto :P

Ipolit
05-02-2006, 16:25
НЕЕ! НЕЕ! Грозно е, а и за тази услуга се заплаща на едни доста неприятни дами, по принцип. Ако му се прииска и понечи, му забий един шамар! Много е важно да се държиш на положение пред тям подобните настървени пъпчовци. Като станеш по - голяма ще видиш, че е така и защо. :-({|=
не ми е ясно само що не земеш да и спестиш чакането като разбираш и знаеш толкоз много ?

Ето виждаш ли? Изхабените вече взеха да проявяват завистта си. Не давай да те пипнат даже!
http://www.websmileys.com/sm/evil/210.gif