PDA

View Full Version : ne izdyrjam ve4e



thE`reASoN
04-08-2006, 23:41
hora mn e gadno ,napravo mrazq ednata si baba pri koqto v momenta jiveq,postoqnno mi se byrka v ne6tata i kato sedq malko po-dokysno na kompa kato sega samo me zapla6va,4e 6tqla da izgasi by6onite i 4e nqmalo da mi pozvoli da sedna ve4e,ama to taka i taka nikoga ne stava,ama ponqkoga e mn iznervq6to i na mene zaradi tova mi stava typo

thE`reASoN
04-08-2006, 23:43
и знам 4е е много 4есто срещан проблем

teenkopele
04-08-2006, 23:47
Какво да се прави?!? :o
Стар човек. :wink:

Shantav^dakel
04-08-2006, 23:49
Напълно те разбирам, но не знам какво да ти кажа.
Те, старите хора са костеливи орехи. Иди че им обяснявай.
Дано успееш да се оправиш с бабето.

thE`reASoN
04-08-2006, 23:52
maneee tyka e kato zverilnik sq sabydi i dqdo mi :P yjas

ycMuBkaTa
04-08-2006, 23:58
Успех с баба ти ;-)
Ама не възлагай големи надежди:) Моята баба е супер готина и добричка и пак като ме види пред компа се дразни ( да не говорим ако е късно вечер и имай предвид тя не живее с нас)
Май всичките са еднакви :cry:
Затова лъжи, че пишеш домашни :mrgreen: Аз така правя ;-)

thE`reASoN
04-09-2006, 00:01
m da v pove4eto sly4ai i kazvam "abe ostavi me sega pravq doklad,6oto iskam 6 za godinata" i tq byrzo byrzo se iznizva :)

Labelle
04-09-2006, 03:26
Лъжа му е майкта пример - всеки ден си намирам онлайн тестове по право или икономика :) , а всъщност само си губя времето в нета....... не обичам някой, който е бил млад преди 50 год да ми обяснява, кое е правилно и кое не и за да не се разправям избирам по-лесния вариант. Още един пример тази вечер излязох в 12 и се прибрах в 4 никои не разбра.........така, че лъжата е кофти нещо , но много помаяга

white_chik
04-09-2006, 09:58
moqta babe e mnoo svqstna.e osven kogata sa q minali v cenata na kartofitie :-D a ina4e ne mi prai nikvi problemi.pone v tva sum kusmetliika

^Pretty{}Girl^
04-09-2006, 12:03
moqta babe e mnoo svqstna.e osven kogata sa q minali v cenata na kartofitie :-D a ina4e ne mi prai nikvi problemi.pone v tva sum kusmetliikai
i moite babi4ki sa tai xax :wink:

thE`reASoN
04-09-2006, 13:23
pfyyy apuk da ne govorim kolko gi minavat v cenite,onq den dado mi pak sa vyrna i vika "taq prosta magazinerka pak ma izlyga s 2 leva" i posle otide i vdigna skandal :)

Angel_of_fate
04-09-2006, 16:31
Намисли си някое много трудно домашно и я извикай да я питаш дали може да ти помогне , тя ще си каже ,че е много трудно и ще те остави . А иначе мойта баба живее под нашия апартамент и по цял ден е тука , прибира се колкото да спи. Та вечерта минава и ми мърмоти и аз и казвам "мани са компютъра има вируси , ако не го оправя сега утре без комп!!!" и тя ме оставя ....

midnight...
04-09-2006, 16:48
вместо да се нервиш и кажи че имаш да правиш някакъв доклад и си търсиш инфо от компа

yonic
04-09-2006, 17:48
Забавни баби имате.

||SuBZeRo||
04-24-2006, 04:02
Да не коментирам мойта бабка...всички баби са един дол дренки гледат само да създават интригите в кащата по какавто и да е повод мойта дартата,когато бях пети клас ми изхварли всички играчки...някои от тях успях да намеря и да продалжа да си играя(пистолети със сачми,лазери...кои не ги знае)и като ми намери играчките отново ми налетя на бои...разкарва ми носа изхварли ми играчките в шести клас и скрацнах със зъби и сега не налита само кадето си останах с по кусо детство :smt012 и досега прави интригите и оварта нещата,че да идва баща ми и да ми се кара,че сам пушил трева(НЕ Е ВЯРНО АЗ ДАЖЕ НА ПУША)ама вкарала филмите на баща ми и...не и се вразвай много на акала пробвай да не и обращаш никакво внимание и тя ще побеснее моита бабка оре на едно място,като види че не ми пука и като не е на нейното
Луди Луди БАБИ!

Krem4eto
04-24-2006, 11:00
pfyyy apuk da ne govorim kolko gi minavat v cenite,onq den dado mi pak sa vyrna i vika "taq prosta magazinerka pak ma izlyga s 2 leva" i posle otide i vdigna skandal :)


Гадно!

Nationalist
05-04-2006, 12:10
И аз имах проблем с мойта бабка като бях по-малък и седях ваканциите на село.Та тя не ми даваше да седя до късно навън.И една вечер идва при мене, а аз бях с приятелите ми и вика "Хайде прибирай се...ще се обадя на майка ти" Направо умрях от срам.Отидох до къщата, хванах котлона на баката и литна като ракета навън, с шутове изкарах и няколко тенджери! После цяла ваканция беше пей сърце.

lubimata93
11-28-2009, 20:53
Какво да се прави?!? :o
Стар човек. :wink:

someonerandom
11-29-2009, 11:08
lubimata93 стига вади стари теми...ти да не си фейк на TEENAJER_93?Ако не си,супер много си приличате,нямате мнение в тема по-нова от 2006 :?