PDA

View Full Version : Moderated: Как да загърбя чувствата си?



lady_ag
04-08-2006, 23:45
Моля ви, кажете ми как да загърбя чувствата си!!!!
Само за 2 години изстрадах много. Имах 3 най-добри приятелки повече от години.Изведнъж едната заменава за САЩ, другата за Франция,накрая и 3тата. Имам приятелки, на които изобщо нищо не ги жегва. Искам вече и аз така!Прекалено съм чувствителна.Кажете ми как да го пренебрегна това. Де се вика със сърце от камък.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

IKisseDAGirL
04-09-2006, 08:18
нищо не можеш да промениш, тъй като си е заложено в природата на всеки отделен човек какъв да бъде
апък и защо ти трябва да си безчувствена :? рано или късно всеки си получава това, което му се полага :)

WILD__BOY
04-09-2006, 08:23
ми да не ти пука бе. ела в гетото да ти покаем ;)

Krem4eto
04-09-2006, 09:47
Намери си други лека-полека ще станете пак добри фр!

Mem0reX
04-09-2006, 13:56
Mi idi i ti sled tqh bre :P

LP_girl_14
04-09-2006, 20:57
Няма нужда да се променяш,защото си мислиш че като имаш буца лед вместо сърцер ще си по-щастлива.Наистина понякога по-чувствителните хора като теб приемат нещата много навътре,изразяват чувствата си по силен начин и им е малко по-трудно да превъзмогнат болката и разочарованието,но това не е причина да изневериш на същността си,за да си изградиш няква броня срещу чувствата.Ще видиш че трудния период в живота ти ще премине и няма да ти се налага да се оттърваш от чувствителността ти,защото тя е част от теб O:)

^Pretty{}Girl^
04-09-2006, 21:07
e to pyk kato nqmash nikfi 4uvstva she e pyk bahti ujasa kato trup xaxx
i moita nai dobra fr e kato teb 4ak i se 4udq skarame li se malko po seriozno i tq po4va da reve moje 3 dni sme skarani i 3-te shte reve pak znai 4e posle sh se opraim e tfa e ve4e prekaleno opitvai se da si po korava po silna ne nqkfa ligla zamianli ai sq rev skuka i takfis gluposti ima i drugi momi4eta be ;p ne svyrshva sveta s tqh 3-te a i kfo si mislish 4e cql jivot shtqhte da ste zaedno dori i te da ne bqha zaminali li ?

penywise
04-09-2006, 21:13
Добре дошъл в Живота

flying_girl
04-09-2006, 21:16
S kakyvto se sybere6 takyv stava6....nameri si takiva priqtelki koito ni6to da ne gi jegva i badi s tqh postoqnno 6te vidi6 kak i ti 6te se promeni6