PDA

View Full Version : Edna averka v kofti situaciq..



blondito:)
04-08-2006, 23:52
Ami,s kakvo da zapo4na,mili moi..imam edna priqtelka,koqto e maalko po-skromni4ka du6i4ka,smis1l,ne se prev1znasq,ne se pravi na golqmata rabota,ne e i ot nai-otvorenite,onez nahakanite..ami e po-skoro sramejlii4ka,no ina4e,kato q opoznae6,e mn priqten 4ovek..ta rabotata e tam,4e tq mi spodeli,4e naposled1k nikak ne se 4ustva komfortno,zaradi tezi si ka4estva-smis1l,zabelqzva,4e okolnite mn,mn ne q haresvat i vze,4e se sduha..a az se opitvam da q ubedq,4e ne e nujno da si 'na v1rha' v samo4uvstieto si i da si koi-znae kolko golqmata g1zarka,za da te haresvat drugite..no rabotata e tam,4e tq samata sprq da se haresva,i tva si li4i..kofti za neq,6toto po toq na4in gubi cenni hora-e,mene nqma nikoga da me zagubi,za6toto az q poznavam dobre,no taka kato se sduhva,ni6to nqma da postigne..tq se se vglejda v mene i vika-e dobre de,ti s16to si gotina,ama si mn po-nahakana ot mene,kak uspqva6? I az i kazam-abe,Kremi,mili4ka,takava si si ti,za6to ti e da se promenq6,haresvai se takava,kakvato si , ne se stremi da prili4a6 na nikogo,za6toto 6te si izgubi6 specifi4nostta,no tq ne me slu6a i se opitva,zabelqzvam,na momenti da mi podr1java..prosto ve4e tolkova se e mania4ila v ideqta da b1de THE BEST,4e stava nikoq v toq si stremej..mai e perfekcionistka:/ Ta kak da q nakaram da RAZBERE,4e nqma za kvo mn-mn da se otvarq i si e sladka,takava,kakvato si e,i koito trqbva da q haresva,6te si q haresva i sramejlivi4ka? :?

thE`reASoN
04-08-2006, 23:57
ami to vsy6tnost ti vsi4ko si i kazala i nqma ostanali dymi,prosto na neq i trqbva malko vreme,za da osyznae 4e vseki 4ovek e unikalen po svoi si na4in :)

Labelle
04-09-2006, 03:18
Отопит глава не боли , остави я да пробва тя сама ще разбере, че не се чувтва добре като позира постоянно и, че хората няма да и обръщат внимание повече от колкото сега все пак вече я познават. Но все пак нека опита нека да види как е да не си в собствената си кожа .......бързи ще се откаже...

white_chik
04-09-2006, 09:51
emi mislq 4e si opitala da i pomogne6 na 100%.ne vijdam kvo pove4e moje6 da i kaje6.

egipetska_princesa
04-11-2006, 20:46
Moje6 da i predloji6 da ide na psiholog naprimer.

egipetska_princesa
04-11-2006, 20:53
Koi klas ste vpro4em.Za6toto li4nostnite problemi(naprimer nisko samo4uvstvie,niska samoocenka) se poqvqvat 3-4 klas.I az sym kato neq.Tezi problemi ponqkoga s vremeto se zadylbo4avat(kato v moq slu4ai naprimer) i zatova makar i bezobidni na pryv pogled te mogat da stanat mnogo bolezneni za 4oveka,koito gi ima(az na momenti se 4uvstvam ujasno zaradi tova).Eto za6to ne trqbva da se podcenqvat.Ne zabravqi da i predloji6 da otide na psiholog.No i go kaji li4no,a ne pred vsi4ki.I go napravi diskretno,za da ne q zasegne6.Uspeh