PDA

View Full Version : Вече не я обичам - да късам ли?



Гост Куц Орльо
04-09-2006, 00:56
И двамата сме на 19 и сме заедно от 2 години. Тя е слабичка и симпатична ,а аз я смятам за едно от най-хубавите момичета . С нея мога да си приказвам с часове за всякакви теми и проблеми без да ми омръзва. Сексът с нея е зверско преживяване.

Тук обаче свършва розовия цвят. Тя е искрено влюбена в мен, а аз съм лишен от всякакви чувства. Виждаме се през ден понякога всеки ден - през времето в което не сме заедно тя си мисли предимно за мен а аз почти не се сещам за нея. Преди бях луд по нея - само тя ми беше в главата и я обичах истински.

На бая възраст съм и се считам за опитен в доста отношения - но не мога да реша какво да правя. От няколко месеца не мога да взема решение - да скъсам с нея / да продължавам да се преструвам на влюбен / ...май нямам много идеи. Още подробности мога да дам, но ме е страх че ще стана банален

Накратко - да късам ли с нея... и въобще какво да правя...?

Labelle
04-09-2006, 03:00
Щом не я обичаш, няма смисъл да мъчиш себе си и нея......... по-добре по-рано отколкото по-късно. Винаги така се полуава,че колкото повече отлагаш някакво гадно събитие, толкова по-гадно ти става.

04-09-2006, 06:02
a dali ne burka6 tova 4e si sviknal s neq i si se privurzal kum neq s tova 4e ne q obi4a6?
Da ne zabravqme,4e kakto vsi4ko drugo i obi4ta turpi razvitie i promeni i tova razvitie se sustoi v tova 4e ve4e si prekaleno privurzan i sviknal s nqkogo,ve4e q nqma onazi trupka,no ima mnogo po-stoinostni i zreli otno6eniq.Mislq,4e 6tom ne e zagubena komunikativnostta m/u vas,ima za kakvo da govorite i to s 4asove kakto kaza ti i 4e 6tom sexa e strahoten,ti se e slu4ilo to4no tova,4uvstvata ti sa uzreli i moje bi ne si dava6 smetka kakto pove4eto hora pravqt,naistina e i vuzmojno da nqma6 takiva,no nqkak si sled kato tvurdi6 4e si obi4al istinski 2 godini,tozi variant mi se struva leko upsurden.Mislq 4e e nai-dobre da si dadete po4ivka i da vidite kak e edin bez drug za da ocenite sami za sebe si ne6tata,samo taka i tq i ti 6te ste napulno naqsno s polojenieto,osobeno ti.Ne budi okon4atelen,ami si daite to4no po4ivka,govori s neq,za6toto toku vij se polu4ilo to4no tova,ne 4e ne q obi4a6 i ne moje6 da si pove4e s neq,ami 4e 4uvstvata ti sa stignali edno drugo nivo.:)
uspeh :)

Fallen`Angel
04-09-2006, 07:42
Мдам, и аз съм съгласен с това, че трябва да си дадете почивка едн на друг.Поговорете си и за това, че искаш малко почивка, да видите дали има нещо още между вас.Примерно 5-6 дена или 1 седмица.След това като минат дните, срещнете се и си поговорете пак.Това е единствната възможност да направиш, без да я загубиш

white_chik
04-09-2006, 09:39
6tom ne q obi4a6 po-dobre da se razdelite.a ako posle re6i6 4e ne moje6 bez neq pak 6e se suberete 6tom tq e tolko vlubena

Krem4eto
04-09-2006, 09:43
Много лошо....а защо не пробваш да си втълпиш в главата,че я харесваш?Лошото е,че когато скъсате трябва да и обясниш защо го правиш,защото най-лошото е тя да не знае причината,повярвай ми от личен опит ти го казвам!Помисли си как ще е с друга и ако не се представяш с друга значи,твоята е за тебе!Успех,човече!И да кажеш какво е станало!!!!

Cvetelina_sim
04-09-2006, 10:12
:!: Най - лесния начин да провериш чувствата си е да се разделите временно. Оговорете се да не се виждате известно време ( най - малко 1 месец, защото за няколко дни раздяла не можеш да си дадеш сметка какво точно изпитваш) и по време на тази временна раздяла ще разбереш дали все още имаш чувства към нея. Ако започне да ти липсва безумно много и започнеш да копнееш за целувките и ласките и, значи все още я обичаш; ако обаче ти е все едно, по - добре скъсайте окончателно. Причината за това изведнъж вече да не чувстваш нищо към нея може да е в това, че сте прекарвали прекалено много време заедно и в един момент на теб ти е омръзнало все едно и също. Опитайте като се видите да направите нещо по - различно, от колкото това което правите ежедневно.
:roll: :roll: :roll: Лелееее, аз май нищо не казах ама все пак опитай и тези варианти. Успех!

POLA^_^
04-09-2006, 11:09
:!: Най - лесния начин да провериш чувствата си е да се разделите временно. Оговорете се да не се виждате известно време ( най - малко 1 месец, защото за няколко дни раздяла не можеш да си дадеш сметка какво точно изпитваш) и по време на тази временна раздяла ще разбереш дали все още имаш чувства към нея. Ако започне да ти липсва безумно много и започнеш да копнееш за целувките и ласките и, значи все още я обичаш; ако обаче ти е все едно, по - добре скъсайте окончателно. Причината за това изведнъж вече да не чувстваш нищо към нея може да е в това, че сте прекарвали прекалено много време заедно и в един момент на теб ти е омръзнало все едно и също. Опитайте като се видите да направите нещо по - различно, от колкото това което правите ежедневно.
:roll: :roll: :roll: Лелееее, аз май нищо не казах ама все пак опитай и тези варианти. Успех!
И аз така мисля на 100% съм съгласна!

`Death`Whore`
04-09-2006, 11:11
Единственото решение е не да се разделите временно, а да си измислиш причина да не се виждате поне седмица - да отидеш на село, например. И ако през това време не ти стане много мъчно за нея, късай.

flying_girl
04-09-2006, 13:20
Ami predloji i da si dadete malko pochivka primerno edna sedmica... ako usetish lipsata i znach nqma smisal da kasash s neq zashtoto si se privarzal i shte ti lipsvat hubavite momenti s neq shte sajalqvash 4e si go napravil no nali znaesh moje da nqma pyt nazad ili ako se saberete otnovo nqma da e syshtoto....ako pyk ne usetish lipsta i znach nqma smisal da prodaljavate

penywise
04-09-2006, 13:22
"предложи и да си починете" - на тая реплика никога повече няма да ми видиш очите :)


Вече не я обичам - да късам ли?

чукай http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/darkskywalker/Smileys/Wild.gif
http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/smileysex.gif
http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/fac.gif

flying_girl
04-09-2006, 13:27
penywise
pri polojenie che tq e ludo vliubena dali nqma da i vidi po veche ochite :evil:

penywise
04-09-2006, 13:29
penywise
pri polojenie che tq e ludo vliubena dali nqma da i vidi po veche ochite :evil:

Ми... да и аз бях лудо влюбен.
Пък не и видях повече очите.

Трябва да се научите да правите разлика между любов и достойнство :)

flying_girl
04-09-2006, 13:33
penywise
ami qvno ti postavqsh gordostta predliubovta

sexy_play_baby
04-09-2006, 14:30
:!: Най - лесния начин да провериш чувствата си е да се разделите временно. Оговорете се да не се виждате известно време ( най - малко 1 месец, защото за няколко дни раздяла не можеш да си дадеш сметка какво точно изпитваш) и по време на тази временна раздяла ще разбереш дали все още имаш чувства към нея. Ако започне да ти липсва безумно много и започнеш да копнееш за целувките и ласките и, значи все още я обичаш; ако обаче ти е все едно, по - добре скъсайте окончателно. Причината за това изведнъж вече да не чувстваш нищо към нея може да е в това, че сте прекарвали прекалено много време заедно и в един момент на теб ти е омръзнало все едно и също. Опитайте като се видите да направите нещо по - различно, от колкото това което правите ежедневно.
:roll: :roll: :roll: Лелееее, аз май нищо не казах ама все пак опитай и тези варианти. Успех!

аз сЪм на сЪщото мнение :wink: :wink: [/b]

*Poli*
04-09-2006, 15:01
Oooo do bolka mi e poznata situaciyata v koyato se namirash sega. Vij sa, ako sega 6te ya zareje6 prosto za6toto se 4uvstvash super-tyrsen, awe 4udya se kak da go obyasnq.... znam 4e ima6 use6tane sega 4e si velik i 6tom tya e hlutnala po tebe tolkova zdravo, zna4i naistina si "ebati yakiya pi4"(obrazno kazano) i v vuzmojnostite ti e da si hvane6 o6te po-yako par4e.... i t.n.Samo ne mi kazvai 4e ne mislish taka!!
Nai-gadnoto e vyv situaciyata 4e tya adski se prevyrza kam tebe(sydya po li4en opit) i, nai-veroyatno, dori ne podozira 4e za tebe vryzkata vi se promeni....... Gorkoto momi4e....
Spored mene 6te e nai-dobre da ya ostavish namira. Tva 6te e nai-blagoroden i velikodu6en na4in po-koito moje6 da skysash s neya.
P.S.: sled nekvo vreme vyzmojno 6te syjelyavash za postypkata si..... ama ako naistina ne iska6 da ya izmy4vash i da ya nakarash samata tya da useti bezrazli4eeto ti i da strada o6te po-ve4e (nyama kak da ne go useti rano ili kysno) po-dobre ya ostavi sega.

04-09-2006, 16:57
:!: Най - лесния начин да провериш чувствата си е да се разделите временно. Оговорете се да не се виждате известно време ( най - малко 1 месец, защото за няколко дни раздяла не можеш да си дадеш сметка какво точно изпитваш) и по време на тази временна раздяла ще разбереш дали все още имаш чувства към нея. Ако започне да ти липсва безумно много и започнеш да копнееш за целувките и ласките и, значи все още я обичаш; ако обаче ти е все едно, по - добре скъсайте окончателно. Причината за това изведнъж вече да не чувстваш нищо към нея може да е в това, че сте прекарвали прекалено много време заедно и в един момент на теб ти е омръзнало все едно и също. Опитайте като се видите да направите нещо по - различно, от колкото това което правите ежедневно.
:roll: :roll: :roll: Лелееее, аз май нищо не казах ама все пак опитай и тези варианти. Успех!

Напротив много хубаво го каза =D> Абсолютно вярно е :)
Както каза някой да,има опасност след като и кажеш, че искаш да се разделите за малко да не я видиш повече така че измисли някакво оправдание гадничко е наистина така....

ExTr3m3_GiRL
04-09-2006, 17:01
това госта бях аз :-D

sexy_macka
04-09-2006, 17:16
samo kato prochetoh zaglavieot moga da ti kaja Skusai s neq....shtom ne q obichash to ne q naranqvai,jivei si jivota i budi shtastliv...dai i shans i tq dabude shtastliva...
Naistina shte i e mn gadno 1vo,no ne q luji ot tova boli poveche ! Nadqvam se makar che ne q obichash neiskash da q boili MNOGO...!

MrAnderson
04-09-2006, 18:56
Нищо лично, приятел, но от живота има още мнооого да учиш. Може да си придобил опит в някои отношения, но недей да си мислиш, че не е останало какво повече да научиш, защото рано или късно сам ще разбереш, че си бил обзет от дълбока заблуда. Актьорското майсторство не се вписва много добре в любовта, тъй че според мен е дошло времето да решиш каква ще е съдбата на връзката ви. От това, което си написал, разбирам, че чувствата ти към момичето са охладнели с времето. Може и да греша, но ти си спестил подробностите. И още нещо... Да питаш в този форум дали да прекъснеш отношенията си с гаджето е приблизително равносилно на това да хвърляш ези-тура. Това е решение, което трябва да вземеш единствено ти самият.

^Pretty{}Girl^
04-09-2006, 18:59
a dali ne burka6 tova 4e si sviknal s neq i si se privurzal kum neq s tova 4e ne q obi4a6?
Da ne zabravqme,4e kakto vsi4ko drugo i obi4ta turpi razvitie i promeni i tova razvitie se sustoi v tova 4e ve4e si prekaleno privurzan i sviknal s nqkogo,ve4e q nqma onazi trupka,no ima mnogo po-stoinostni i zreli otno6eniq.Mislq,4e 6tom ne e zagubena komunikativnostta m/u vas,ima za kakvo da govorite i to s 4asove kakto kaza ti i 4e 6tom sexa e strahoten,ti se e slu4ilo to4no tova,4uvstvata ti sa uzreli i moje bi ne si dava6 smetka kakto pove4eto hora pravqt,naistina e i vuzmojno da nqma6 takiva,no nqkak si sled kato tvurdi6 4e si obi4al istinski 2 godini,tozi variant mi se struva leko upsurden.Mislq 4e e nai-dobre da si dadete po4ivka i da vidite kak e edin bez drug za da ocenite sami za sebe si ne6tata,samo taka i tq i ti 6te ste napulno naqsno s polojenieto,osobeno ti.Ne budi okon4atelen,ami si daite to4no po4ivka,govori s neq,za6toto toku vij se polu4ilo to4no tova,ne 4e ne q obi4a6 i ne moje6 da si pove4e s neq,ami 4e 4uvstvata ti sa stignali edno drugo nivo.:)
uspeh :)
i az taka mislq :-({|=

He3HauKa
04-09-2006, 20:16
V lubovta nemoje da se ,,prestruvash''... Ako prodaljavash taka tq she useti zashtoto sigurno te poznava dosta dobre... Ne izmychvai sebe si i neq ,za vremeto koeto ste prekarali zaedno pone tova i daljish..Kaji i vsi4ko koeto mislish,koeto chustvash za da moje da se razdelite pone kato priqteli i da zapazite hubavite spomeni :-k

cvety_i_bebeto
04-09-2006, 20:18
ne q kasai....pogovori s neq..izqsnete se hubavo...ili mojebi prosto se razdelete za opredelno...verme,i ako naistina ne iska6 da si s neq...ne ti lipsva...togava q skasai...za6oto moje i da sajalqva6 ako q skasa6 prosto taka......a po-kasnoi razbere6 4e vse o6te q obi4a6...

Гост Куц Орльо
04-09-2006, 23:14
Oooo do bolka mi e poznata situaciyata v koyato se namirash sega. Vij sa, ako sega 6te ya zareje6 prosto za6toto se 4uvstvash super-tyrsen, awe 4udya se kak da go obyasnq.... znam 4e ima6 use6tane sega 4e si velik i 6tom tya e hlutnala po tebe tolkova zdravo, zna4i naistina si "ebati yakiya pi4"(obrazno kazano) i v vuzmojnostite ti e da si hvane6 o6te po-yako par4e.... i t.n.Samo ne mi kazvai 4e ne mislish taka!!
така мисля...

Всъщност бяхме разделени 7-8 дена - бях в софия през пролетната ваканция и 1 седмица не се бяхме виждали. Днес като излезнахме тя беше много затъжена, а аз... всъщност и аз бях затъжен но далеч не толкова колкото тя беше. И... бях решил да не я лъжа - казах й че не ми е липсвала. Естествено тя се огорчи и ме попита дали я обичам - а аз отвърнах да попита сърцето си а после й казах че я обичам, но по-малко от преди - всъщност не я излъгах - казах й най-искрено че я обичам (макари по-малко) и.. сега чувствам че съм постъпил правилно. Неее ако кажа че въобще не я обичам ще е голяма лъжа - всъщност искам нещо ново - сигурен съм че момчетата знаете тръпката като спечелиш "ново" момиче

В крайна сметка решавам да не късам (засега), но съм убеден че в сърцето ми има място за нея (колкото и банално да звучи). Няма да я лъжа и в крайна сметка или ще си я заобичам както преди или ще я поздравя с "Преслава - безразлична". Ех..редовно се питам кой досадник е измислил чувствата :)

Споменах ли че докато бях в софия имах възможност да й изневеря... но не го направих - исках... МНОГО исках но се чувствах странно - някакси гузен . Ми това не е ли доказателство че тя не ми е безразлична? И.. струва ли си да прекъсна двудогишна връзка само защото чувствам че искам да излизам ("зарибявам" както казваме) с всички момичета в света - както *Poli* каза? Мисля че не

SLaDkO_Mi6Le
04-10-2006, 00:08
Щом не я обичаш, няма смисъл да мъчиш себе си и нея......... по-добре по-рано отколкото по-късно. Винаги така се полуава,че колкото повече отлагаш някакво гадно събитие, толкова по-гадно ти става.
мхм напълно съм съгласна с тебе щом не я обичаш вече по хубаво и кажи!