PDA

View Full Version : otnosno grima?



beboraNka
04-09-2006, 07:45
Na4i iskam da vi popitam nqkoi ako znae ne6to za stimolirane rasteja na miglite!Moite sa super gadni 6tot sa mn kasi i nekvo izob6to ne mi haresvat! :smt013 Predi si slagah podhranva6ta spirala no nqma6e nikaF eFekt ](*,) Pls seriozno ako znaete ne6to mi pi6ete :roll:

Drugiq mi vapros e s kakvo se postavq fon dio tena v smisul s nqkva 4et4ica ili ala bala ili s race za6toto na men mi kazaha,4e s race se slagal!

forrzi
04-09-2006, 08:54
Ми миглите с нищо неможеш ги накараш да порастнат
просто използвай всеки ден спирала и така ше изглеждат ала бала по-добре
а за фондютена-с ръце се нанася :-D

i'm so excited!
04-09-2006, 09:27
има такива двойни спирали..
първата е бяла и като нанесеш на миглите и оставя такива като малки снопчета, които ги удължават. след тва с черната отгоре и ... имаш мигли :wink:
скоро я рекламираха някфа XXL ... :D
фон дьо тена - с ръчички.

ckeuT4eTo_f
04-09-2006, 10:46
Ami otiva6 v magazina i kazva6 4e iska6 spirala za udaljavane na miglite ;)
A za fondiotena.. s ruce :)

SweetBunny
04-09-2006, 10:52
Ami otnosno uduljavaneto na miglite ..... bqh 4ula predi vreme edna prostotiq, no ne sum sigorna do kolko e vqrna i trqbva da ima6 golqma smelost, za da q napravi6 :-k
Nali, kogato s noji4ka si otreje6 nqkoi kosum (na rukata, kraka, intimnite 4asti, kosata...), toi porastva po-golqm... :smt004
Ta na men mi kazaha, 4e bilo mnogo efikasno, ako si otreje6 s noji4ka vurhovete na miglite .... i posle porastvali po-dulgi i po-debeli :-D
Po-princip s vsi4ki kosmi stava taka, no za miglite po-specialno ne znam :smt017 6toto ako ne porastat pove4e, 6te si ostanat o6te po-kusi....No priqtelkata, koqto mi razkaza tova, kaza, 4e bila probvala i pomagalo :-D

ckeuT4eTo_f
04-09-2006, 11:15
:-D Tva i az sum go 4uvala za miglite ama predstavi si da ne e vqrno :-D :-D :-D

`Death`Whore`
04-09-2006, 11:17
АЗ не бих рискувала миглите си. Космите на лицето са по-различни от тези по тялото. Сетете се, че когато си изтръгнете космите от веждите из корен, не стои гладко 3 седмици, както ако се епилирате по тялото, а на другия ден са израснали.

thE`reASoN
04-09-2006, 11:31
e hora otnosno fon dio tena moje i s tezi disk4etata da se nanasq,apuk naistina nai-dobriq variant za miglite tova e spiralata.

^FaiNt^F
04-09-2006, 12:08
da vi kaja za rqzaneto na miglite-mi az mnogo obi4am da gi reja 8-[ hah izkazah se....prosto me kefqt kato krai6tata ne sa tyni4ki, a debeli, izglejdat nqkak po-gysti i em kefat pove4e + tva 4e porastvat otnovo-taka 4e spokoino-nqma da ostanat kysi4ki. Moite rastat dosta byrzi4ko, za 1-2 sedmici sled podrqzvaneto sa si sy6tite, samo 4e s po-debeli krai6ta i imam 4uvstvoto 4e stavat po-dylgi......e ne davam garanciq za va6ite migli vse pak :mrgreen:
a otnosno fon dio tena-s ryce, no moje i sys specialni gybi4ki....s vtoroto se pravi po-profesionalno mai :roll:
a za miglite-moje da gi maje6 vsqka ve4er s bademovo maslo-na men mi pomaga dosta....Kysmet 8)

Ini4ka
04-09-2006, 12:38
ami 1. az moite sym gi rqzala ne porastnaha pove4e otkolkoto sa no izglejdat po platni... znam li... na edna moq fr sled kato gi podstriga i stanaha stra6no dalgi. Re6enieto si e spirala
2. za fondiotena.... moje s race moje i s gybi4ka.. tq e edna mn platna mai dunaprenova nz... nanasq se po ravnomerno i ne se nasloqva po gankite na liceto:)

forrzi
04-09-2006, 13:46
ТВА ЗА РЯЗАНЕТО НЕ Е ИСТИНА!
майка ми когато била 1 клас напрайла таз простоия и последствието-4 години без мигли,чак в 4-ти клас й порастнали
и даже били по-рехави и малки :?
да знаете тфа е пълна глупост!

Impulse
04-09-2006, 15:07
Tova, koeto ti kazaha drugite za rqzaneto na miglite e vqrno. Az samata 2 pyti sym si gi rqzala, za6toto bqha ujasno kysi. Sega ne sa koi znae kakvi ogromni, no opredeleno ima6e efekt i sa mi po-golemi sega. Taka 4e ne mu misli mnogo mnogo, ami gi podreji malko. Ama gledai da ne si otreje6 celite migli de!
Ako te e 6ube probvai sys spiralata XXL (kakto kazaha...)Maika mi q ima i e strahotna. Az imam Volume Shocking. Sy6to e hubava!

Labelle
04-09-2006, 19:13
Не те съветвам да си режеш миглите - това са пълни глупости. А хората, които са го правили според мен просто са си въобразили, че са им станали по плътни и дълги. Най - добре използвай хубава спирала. Но не напластявай много ,че изглежда грозно. А за фон-дьо-тена - има едни триъгълни гъбички, с които се нанася по-равномерно отколкото с ръце. Във всеки магазин за козметика се продават и не са скъпи.

04-11-2006, 16:39
Emi osven spirala az drugo nz ! Edna moq pr si beshe vzela edna stara cheka ot stara spirala,beshe q izmila i q topvashe v losion za tqlo i si slagashe na miglite !
Ama da ti kaja mnogo mnogo ne mi se vqrva ot losion da porasnat po golemi !!! [-( [-( [-( [-( [-( [-(

hamsterka
04-12-2006, 11:47
naprotiv vqrno e tva s rqzaneto na miglite...a za fondiotena po-dobre s gubi4ka 6toto s ruce stava nasloena na mesta...na drugi puk na petna i taka....

Mystery
04-12-2006, 18:49
Относно миглите: не прави глупостта да ги режеш! По-добри ни ги рискувай така. Все пак м-у космите на тялото и на лицето има разлика. Има двойни спирали, които действат в случаи като твоя. Спиралата и уредчето за извиване на мигли догат да ти помогнат. Чувала съм и че ако ги мажеш поне веднъж дневно с баделоно или рициното масло ще се заздравят и удължат, но не мога да ти кажа дали наистина е така. А относто Фон Дьо Тена: може да се нанася с пръсти или със специално гъбичка за грим. На мен ми е по-удобно с пръсти но по-добре попива и се разнася с гъбичката.

MoRsKa_nimfa
04-14-2006, 10:55
nedei si experimentira s miglite...shtom sa si takiva po hubavi nqma da stanat.nai mnogo da sajalqvash...ama tvoq si rabota. :-k a mejdu drugoto mn hubavo savetvate za spirali ama ne zabravqi 4e tova e himia i iztoshtava miglite dopalnitelno...taka 4e nedei se capoti za shtqlo i neshtqlo...i fon dio tena ne e polezen.osobeno ako imash problemna koja i si vaobrazqvash 4e shte q prikriesh ...oshte po zle shte stane..! :| UMNATA!!!

Боровинка
04-14-2006, 11:46
Това последното за фон дю тена не съм много съгласна.Той предпазва лицето ти от прахоляци и там к'во беше още.А има и такива,които имат витамини те са най-добри.

Sapphir
04-15-2006, 16:47
maji miglite s ricinovo maslo
fon diu tena razmazvai s gubichka i si extra..

~Blue Eyes~
04-15-2006, 18:38
Ами за миглите трябва да използваш спирала за удължаване, а фон-дьо-тен се нанася с върха на пръстите, но има и специални тампони за нанасяне на фон-дьо-тен. :wink: