PDA

View Full Version : ISkam RD-to mi da e na vila,ama...



blondito:)
04-09-2006, 12:59
Off,horica,mn se iznervqm na4i,6oto rd-to mi e s1vsem skoro i iskam da go praq na vila,ama maika mi e kategori4no protiv,samo kato 4u i vika-a,ne,v nikak1v slu4ai,kvo,da mi se natrqskate tam i da praite prostotii.. i taka de,az se opitvah da q ubedq,vse pak stavam na 16..amaa tq si znai svoito.. p1k da si go praznuvam v nqkvo zavedenie ili picariq-t1po,ne e za nas prosto ve4e..iskam qka izbuhvaciq,da stane gotino kupon4e,ama v nas e tv1rde tqsno ii..ima edin dr variant-v k16tata na nqkoq averka,ama nikoq nqma nqkoi koi-znai k1v apartament..i pak stigam do izvoda,4e vilata e idealnoto,6oto i mqsto ima,i kupona 6e stane..ama maika mi mn se e zainatila i nqq 6ans..kvo da praa ? #-o

thE`reASoN
04-09-2006, 13:03
pfyyy tva da ti e problema az kato stanah na 13 si go praznyvah v nas i mn trydno stane,oba4e az q izmaroderstvah kato i kazah da si pokani nqkoq priqtelka i da sa si tam v edna otdelna staq,za da e spokoina i tq se navi,ama na mene tva ne mi pre4e6a da se natrqskam i se napih i stana golqm kypon :) napravi go taka 4e i na neq da i stane gotino :)

kaua
04-09-2006, 13:19
pfyyy tva da ti e problema az kato stanah na 13 si go praznyvah v nas i mn trydno stane,oba4e az q izmaroderstvah kato i kazah da si pokani nqkoq priqtelka i da sa si tam v edna otdelna staq,za da e spokoina i tq se navi,ama na mene tva ne mi pre4e6a da se natrqskam i se napih i stana golqm kypon :) napravi go taka 4e i na neq da i stane gotino :)
Xax samo taka... :wink:

Shantav^dakel
04-09-2006, 15:33
Ама има майки и майки. Не всяка ще е съгласна да си прекара вечерта и нощта около куп буйстващи тийнейджъри.
Значи пробвай всичко, ти си я познаваш най-добре, знаеш слабите й места, с какво можеш да я изнудваш и т.н.
Пък ако не ти даде не е болка за умиране. Нали се сещаш, че , колкото и готина да е на вилата, отговорностт за всичко е твоя. Това не е особено приятен ачин да си изкараш рождения ден. Ако стане нещо ти ще трябва да отговаряш и по-нататък дали ще ти се доверяват родителите.
И в нас, да ти кажа не е просторно, но това не ми пречи да си правя купони с по 20 и повече човека. Ако можеш да разкараш вашите /само в случай, че не те пуснат на вилата/ не е чак толкова лошо да си го празнуваш у вас.
А и говори с някои приятелки да ти помогнат с чистенето и контрола върху гостите. Така поне ще ти е по-лесно. Я
Успех и приятно изкарване на рождения ден. :wink:

yonic
04-09-2006, 17:51
Бе кво ти пука, рожден ден, преди ми беше кеф, сега ми е безразлично, повод за подарък и пари от някъде само :).

white_chik
04-09-2006, 18:42
az taq godina dignah ludo kupon4e v nas i verno 4e e malko tqsno ama za vilana6te ne dadoha i duma da se kaje.ina4e drugo si e vila ama...................

Bate
04-10-2006, 14:29
Важно е да се напиеш, бате.

midnight...
04-10-2006, 18:31
е подготвяш всичко и майка ти като види колко ти е голямо желанието ще ти даде да идете на вилата, в крайна сметка веднъж се става на 16

TheNewReligion
03-24-2008, 18:56
Principno si dostatuchno golqma za tova , no qvno ne si dokazala na maika si , che moje da ti ima doverie , za tova ti otkazva .Po-dobre se zamisli kak da si vurnesh doverieto i posle misli kude shte si praznuvash rd-to . E , ne te poznavam , no ima i variant da ne si losho momiche , no maika tio prosto da se strahuva za teb ! :?

asi_basi
03-24-2008, 19:31
Naistina na vila e gotino. Posledno bqh na rojdeniq den na edna priqtelka, koqto si go pravi na vila. No za6toto nqma6e v koq vila, se saglasi s edno drugo momi4e (s koeto rojdenite im dni bqla s 2 dena edin ot drug) da si napravqt ob6t rojden den na vilata na vtoroto momi4e i razhodite ob6ti. Hubavoto be6e 4e te sa v ob6ta kompaniq i stana super kupon. Da ti nqma6 li nqkoq priqtelka, koqto rojdeniq i den e blizak do tvoq i ima vila i nai-ve4e roditeli koito biha pozvolili da polzvate tqhnata vila? Ako ne... ostava samo da i mranka6 na glavata i da q obedi6, podmazvai se malko..

kico
03-24-2008, 19:41
moqt 17 RD be6e na vilata mi na balkana, mn planove si praveh i znaeh 4e 6te stanat za6toto na6te stiga da ima kinti si4ko mi pozvolqvat ta...vaodu6eveni otidohme...ostavihme bagaja...po4nahme da opravame qdene piene...behme nastroeni za JESTOK kupon i to znae6 li kvo stana ot tolko mn kef v 8 i 30 sednahme v 9 i 30 si4ko be6e lom piano do 11 i 30 sam se 4udil kade da gi otkaram da povra6tat i....tva be6e edinstveniq mi tap rojden den po princip vinagi prava mn qki parrtita :P 18-kata mi be6e napravo nezabravima bqhme s priqteli vkashti i be6e super ....

BlueDevil
03-24-2008, 21:17
Хораа, мацката скоро ще става на 18, недейте дава повече съвети :-D

5StaR
03-24-2008, 21:55
Ставаш на 16 => сега си на 15, рано ти е за вила .. поне на 17-18 +..Нормално е майка ти да си мисли че ще се изпонапиете и на*бете, нормално е да иска да те "предпази"...Пък и ще разбиете къщата..