PDA

View Full Version : Най-добрия ми приятел е момче....



valenceto :)
04-09-2006, 13:02
Ситуацията е следната... Най-добрия ми приятел е момче.... но си имам гадже в момента... Това проблем ли е за връзката ни? Всмисъл мога ли да ходя на кафета с най-добрия си приятел... Без това да се смята за изневяра? Естествено гаджето ми знае за всяко едно кафе с приятеля ми... и все пак мисля че ме ревнува...Аз съм почти година с гаджето а с въпросното момче приятел се познаваме от малко повече време... С него мога да си споделям всичко и т.н. ....Има и друг проблем...че най-добрия ми приятел не веднъж е правил или казвал такива неща, които ме навяват на мисълта, че може да има някакви чувства към мен...Като ме види и ме прегръща... като се разделяме след кафето пак и честно казано ми е малко кофти така...Ако някой ни види примерно когато той ме прегръща(въпреки че за мен е само приятелска прегръдка) и каже на гаджето ми, това ще ми причини големи неприятности... И все пак много обичам гаджето си, но и много държа на приятелството си с това момче......Какво мислите?Как да постъпя? Да оставя ли нещата така? :roll: :roll:

flying_girl
04-09-2006, 13:04
Poprincip priqtelstvoto mejdu momi4e i mom4e vinagi e s nqkvi 4uvstva ot ednata strana toestne priqtelski ami drugi...q se seti za reklamata na sprait

sladkoto_Eli
04-09-2006, 13:08
Ako naistina nqma ni6to m/y vas nqma ot kakvo da se pritesnqva6...
da ne ti puka za mnenieto na ostanalite, a ako gajeto ti naistina ti vqrva
nqma da ti pravi nikakuv problem i nqma ot kakvo da te revnuva :D

Mem0reX
04-09-2006, 13:54
Shto ne fanesh edin put da izlezesh s dvamata navednuj na kafe...tka gadjeto ti shte razbere 4e ste samo fr...

someone`
04-09-2006, 14:11
vqrvai mi 100 % priqtelqt ti ima nqkakvi vuvstva kum tebe

sometimes_
04-09-2006, 14:21
I az sym v syshtata situaciq :) . Dvama ot nai-dobrite mi priqteli sa momcheta i s tqh prosto sme si sviknali da se gushkame i cunkame po buzkite, no nishto poveche. Priqtelq mi predi hich ne odobrqvashe otnosheniqta mi s tqh, no az mu obqsnih, che mejdu men u tqh dvamata ima samo mnogo dobro priqtelstvo, che gi chuvstvam kato bratcheta i, che nikoga nqma da ima neshto poveche mejdu nas, zashtoto ne me privlichat. E,sigurno pak mu e gadno, no pone znae, che nqma da napravq neshto s tqh i nqma ot kakvo da revnuva. Taka che govori i ti s gadjeto si i mu obqsni,che ste samo priqteli.
Mejdu drugoto i az mislq, che priqtelq ti ima chuvstva kym teb, shtom ti go e namekval... No trqbva da mu dokajesh i pokajesh, che obichash gadjeto si... :-k

ValyaG
04-09-2006, 16:58
Благодаря на всички... Всъщност това valenceto :) съм аз, но не ми се логваше... Мисля че ми помогнахте всички до някаде... Може би ще комбинирам съветите ви на всички :) А за това, че приятеля ми има чувства към мен... може и да е така... Поне за сега си ми е супер приятел... И бих дала всичко да запазя това приятелство... Дано и гаджето ми да ме разбере... :)

sexy_macka
04-09-2006, 17:19
Nqma nishto losho i ako momcheto do teb te obicha,ne mislq che shte poprechi na vruskata vi....Prosot trqbva d amu dokajesh che trqbva dati ima doverie i che toi ti e prosto fr...nishto poveche
YcneX =)

LP_girl_14
04-09-2006, 20:51
Едва ли ще ти създава проблеми!Просто гаджето ти трябва да е сигурно в това че между теб и приятелят ти съществува единствено чисто приятелство и нищо друго.Няма нищо лошо да излизаш с приятели.Пък и дори фенд-а ти да има и други чувства към теб няма да иска да те раздели със гаджето ти,защото предполагам з анего ще е най-важно ти да си щастлива... O:)

^Pretty{}Girl^
04-09-2006, 20:58
e sladko nqma kfo da ti kaje tolkova za t`fa 4e si izlqzla s priqtel na kafe ako ti kaje neshto za pregrydkata obqsni mo 4e e priqtelska toi a ko za tfa ti naprai problem moq fr. trqbva me rastrelq shtoto i moq nai dobyr fr e mom4e i s nego kato se vidim za zdrasti go celuvam po buskite po ustata i 3-yt po 4eloto za kasmet i posle toi mene taka i za 4ao pak taka ......

Krem4eto
04-09-2006, 21:03
Може би трябва да ибясниш на гаджето си,че си имаш просто приятел и че към него нямаш никакви чувства!Да не се сърди,че понякога излизаш с приятеля си!И кажи на гаджето си,че много го обичкаш и че не би му изневерила!!!