PDA

View Full Version : Нуждая се от съвет



Nofacenoname
04-09-2006, 15:02
Здравейте teeno-ве!Искам да ви помоля за съвет ситуацията е следната:

Преди около 2 години се запознах с 1 момиче от училище от тогава си се харесваме,приятели сме а бе всичко е 6!Но тук идва друг момент почва да се забива с други момчета,целува ги и т.н. и аз се отказах от нея,не й обръщах толкова внимание забравих я вниманието ми беше насочено към друга!Но тя почна лудо да ме ревнува сякаш ходим,ръси ми какви ли не глупости,само ми се подсмихва подигравателно и т.н. това ме навява на мисълта,че найстина може и да има някакви чувства!Та въпроса ми е какво да правя?Как да постъпя а и дума да не става да и предлагам (при тези обстоятелства НИКОГА!)!Също така съм забелязал че винаги когато е с някой друг гледа мен ](*,) :-& !Та 2-рото момиче ме харесва страшно много и това още повече усложнява ситуацията!
Вие как бихте постъпили?

POLA^_^
04-09-2006, 15:10
Говори с нея!Кажи и това което каза тук.Сподели и как тълкуваш държанието и и виж как ще се развият нещата.(аз така бих постъпила)

Nofacenoname
04-09-2006, 16:13
Говори с нея!Кажи и това което каза тук.Сподели и как тълкуваш държанието и и виж как ще се развият нещата.(аз така бих постъпила)
Лошото е че няма просто как да и го кажа незнам как ще реагира!А не обиам да си играят с чувствата ми :---) !Незнам как ще реагира може да ми се изсмее в лицето,може и да ме целуне! :-#

PLAYBOY4O
04-09-2006, 16:44
Аз предлагам да напрайш следното ---> на купонче сте примерно и сте си пиинали и ти тогава и казваш нали и ако тя ти се "изсмее" на сутринта и се извиняваш за глупостите и акзваш че си бил мн. пиян, ако пък те целуне тогава сичко е ОК!!

sexy_macka
04-09-2006, 17:25
PLAYBOY4O Пуснато на: 09.04.9 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Аз предлагам да напрайш следното ---> на купонче сте примерно и сте си пиинали и ти тогава и казваш нали и ако тя ти се "изсмее" на сутринта и се извиняваш за глупостите и акзваш че си бил мн. пиян, ако пък те целуне тогава сичко е ОК!!


sorry,ama tfa e malko tupichko... Ako><ako
Prosot riskuvai kaji i vsichko,moje puk da te celune ;) Ycnex !

04-09-2006, 17:27
tia opredeleno te haresva i to mnogo.no iavno pravi vs napuk.kogato ste sami i kaji 4e ti e pisnalo ve4e s neinite gluposi i iska6 da si iziasnite otno6eniata,ako tia iska da probvate,da vidite kakvo 6te se polu4i=Ako pak N|ne mi se viarva,no vse pak...| ne e poslednata nali?!

sometimes_
04-09-2006, 18:15
A ti koe ot dvete momicheta haresvash ??? :-k Shtom ne iskash da si s vyprosnoto momiche, kakyv e problema togava? Tq neka si revnuva i da pravi kakvoto iska, qvno ne e "jena za edin myj". Za drugoto momiche pone znaesh sys sigurnost, che te haresva, Moq syvet e da predpriemesh neshto sprqmo neq, a ne sprqmo tazi, koqto neznae koi i kakvo iska... :wink:

someone`
04-09-2006, 18:30
zna4i suglasen sum s gorniq komentar 4e ako te celune e OK oba4e ako ti se izmsee v liceto zna4i e super tupa i nqma smisul da se zanimava6 s neq

RoSsY88
04-09-2006, 18:35
Значи ся чуй...който ревнува обича!Изпитва нещо силно към тебе 101%...тва,че се занимава с други може да цели да те накара да я пожелаеш.Значи искаш да разбереш как бих постъпила...която е по-добрата с нея бих тръгнал...Но 101% ще има някой наранен!Гледай това да не си ти,че както и двете те харесват,да не стане така и да ги изпуснеш!

Krem4eto
04-09-2006, 18:40
Много зависи кой харесваш!

Ако харесваш първата,която според теб се държи тъпо (тя се държи тъпо защото те харесва).Значи трябва да кажеш,че тя се държи все едно сте гаджета , а не сте и подхвърли закачливо "Но това може да се уреди и виж реакцията й!

Ако харесваш второто момиче,зае*и първата и си целувай втората пред първата(за да я е яд)!А за да станете с втората гаджета просто и кажи ти харесваш ли ме ако тя ти каже да готово ако не кажи и че си я питал,защото така ти се е струвало!

P.S. И все пак коя харесваш повече? ;)

Nofacenoname
04-09-2006, 19:32
Мерси много хора!Страшно съм ви задължен ще видим утре в училище как е.И аз мисля че изпитва нещо,но не мога да разбера какво защотото още от началото когато се запознахме тя само търсеше моето внимание!Лошото е че все още имам чувства към нея #-o !Но просто немога да бъда с момиче което забива други :smt009
И още веднъж мерси на всички! :smt008
Едит:
Някой каза,че така ще ме накара да я пожелая явно действа :smt009
Момичетата днес са невероятно изобретателни #-o

{D}iDoLiNk{A}
04-09-2006, 19:58
Еми как да ти кажа какжо бих направила? :cry: :cry: :cry: Ти сам трябва да вземеш решение какво ще пражиш,защото нз какво чувстваш кам едното и кам другото момиче.Според мен по-добре е да поговориш и с двете и сам да осъзнаеш какво изпитваш и кам двете тва е моя съвет надавям се някак си да помогна. :lol: =P~ :lol: :lol: :lol: =P~ =P~

cvety_i_bebeto
04-09-2006, 20:08
Еми как да ти кажа какжо бих направила? :cry: :cry: :cry: Ти сам трябва да вземеш решение какво ще пражиш,защото нз какво чувстваш кам едното и кам другото момиче.Според мен по-добре е да поговориш и с двете и сам да осъзнаеш какво изпитваш и кам двете тва е моя съвет надавям се някак си да помогна. :lol: =P~ :lol: :lol: :lol: =P~ =P~


pogovri...