PDA

View Full Version : Братя Help ,който може !!!



Angel_of_fate
04-09-2006, 15:56
Нещо ми стана на кучето ! Неможе да ходи , само скимучи . Неможем да го заведем на лекар щот няма такъв в града , а неможем и да отидем някаде другаде щот нямаме кола . Кучето не дава да го пипнем . Кво да правя :smt009

Qgodka_
04-09-2006, 16:20
Вие съседи с кола нямате ли? Помолете някой да ви помогне,да ви закара, не е възможно да сте твърде далече от някакъв дори и малък град, в който има ветеринарен лекар. Тук се съмнявам някой да може да ти каже какво му е на кучето, но явно е много зле, затова по-добре се хвани и му помогни, вместо да пишеш тук [-X Винаги има начин за всичко, организирай се малко

Angel_of_fate
04-09-2006, 16:24
Те наще отидоха да търсят , но много се притеснявам , имам го от 5 години и ми е като сесрта ( не се хихотете ) .А аз пък няма какво да направя , кучето е на леглото ми и скимуче :cry:

PLAYBOY4O
04-09-2006, 20:43
Мисля че ще се оправи!!!Спокоина бъди!!Сичко ще е Ок ше видиш!!

Нутшел
04-09-2006, 21:28
Ако ти е старо кучето нищо чудно да получава от време на време такива неща моя вече не ми прави впечатление.Но ако ти е младо не е лошо след като се оправи да го занесете на лекар все пак да види какво му е имало.Може нещо и от храната да е.

teenkopele
04-09-2006, 22:00
Помолете някой ваш съсед/ приятел, който е с кола и го закарайте до някой ветеринар. :)
Успех. :wink:

^MaLkOtO^ZlO^
04-10-2006, 08:47
КУЧЕТО ТИ ИМА ЕПИЛЕПСИЯ!!! и моето беше така не се притеснявай остави го на тъмно и тихо място след 2-3-4 минути ще му минте не го пипай най добре

^MaLkOtO^ZlO^
04-10-2006, 08:49
епилепсията е нелечима има я и при хората...ще получава пристъпи на 2-3 месеца ако ги получава по често значи има нещо нередно и трябва да го завеведете на ветеринар