PDA

View Full Version : КОЛА МАСКА В НАС !!!



LUDOTY
04-09-2006, 16:43
Emi znam, 4e vsi4ki sega 6te po4nete - po-dobre otidi na kozmetik, tam e po-dobre :shock:
E za6to puk? 6to ne moga da si napraq studena kola maska v nas, i to na intimnite 4asti 8-[ 6to nqkoi drug trqbva da miq pravi :smt017 ??? Ako sum pred ogledalo - nqma li da moga si4ki kosmi4ki da si mahna?
Nqkoi pravil li si e? Kajete kak stava, dobre li e, 6te ima li problemi i koq marka polzvate? Studena ili topla za doma6ni usloviq? :-)
{}{}{}

GreenLadyM
04-09-2006, 16:46
Ami az sum si pravila kola maska v kushti no na krakata...za triqgulnika vinagi sum hodila na kozmetik!Shte ti e dosta trudno sami4ka...i kak shte se gledash na ogledaloto...ne znam az s epilator s ogledalo edvam se opravqm na intimnite 4asti a ti s kola maska ne znam kak shte se spravish...da ne govorim 4e ako ti e za purvi put shte te boli i shte te e strah da durpash!Nai-dobre e da si otides na kozmetik!

mnogo_sladi4ka
04-09-2006, 16:49
Ami az sum si pravila kola maska v kushti no na krakata...za triqgulnika vinagi sum hodila na kozmetik!Shte ti e dosta trudno sami4ka...i kak shte se gledash na ogledaloto...ne znam az s epilator s ogledalo edvam se opravqm na intimnite 4asti a ti s kola maska ne znam kak shte se spravish...da ne govorim 4e ako ti e za purvi put shte te boli i shte te e strah da durpash!Nai-dobre e da si otides na kozmetik!

dam i az sam na su6toto mnenie =D>

midnight...
04-09-2006, 16:53
а правила ли си си друг път кола маска на интимните части? или просто искаш да си поекспериментираш у вас?
ще ти е забавнооооууууу :mrgreen: :lol:

04-09-2006, 17:32
а правила ли си си друг път кола маска на интимните части? или просто искаш да си по експериментираш у вас?
ще ти е забавнооооууууу :mrgreen: :lol:
Ne, za 1vi put 6te mi e :? dosega samo s krem-depilator, no taka e ujasTno ](*,) Nqma li da moga sama, bez da imam problemi, ito na intimnite 4asti :-s
Ne razbiram kfo ti e toooolkoz sme6no, az seriozno pitam 8-[ :-D
Neka tezi, koito sa probvali, da kajat, pls

midnight...
04-09-2006, 17:42
абе не вярвам да си толкова сръчна с кола маска на такъв участък от тялото, пък и като те заболи после не ми се мисли как ще действаш
затова първия път иди на козметичка да видиш как стават нещата и след това си пробвай у вас

Glezlata
04-10-2006, 12:44
Ne e sme6no mila,ama naistina ne e lesna rabota.Tuka v SF e 6 leva sredno,ti neznam ot kude si,ama otidi 1viq put na kozmetik i sled tova kato ti ponamaleqt kosum4etata moje i sama da opita6.Ina4e az si kupuvam na Taky te4nata kola maska i mn sum dovolna.

blqqh
04-11-2006, 08:23
Ne e sme6no mila,ama naistina ne e lesna rabota.Tuka v SF e 6 leva sredno,ti neznam ot kude si,ama otidi 1viq put na kozmetik i sled tova kato ti ponamaleqt kosum4etata moje i sama da opita6.Ina4e az si kupuvam na Taky te4nata kola maska i mn sum dovolna.
колко пари е тая кола маска,дай повече инфо за нея,може да пробвам..

Glezlata
04-12-2006, 20:37
Ne e sme6no mila,ama naistina ne e lesna rabota.Tuka v SF e 6 leva sredno,ti neznam ot kude si,ama otidi 1viq put na kozmetik i sled tova kato ti ponamaleqt kosum4etata moje i sama da opita6.Ina4e az si kupuvam na Taky te4nata kola maska i mn sum dovolna.
колко пари е тая кола маска,дай повече инфо за нея,може да пробвам..
Oky davam,zna4i tq e rolka,nqma da se omaje6,nqma ni6to.I ima okolo 10 lenti,koito sa za mnogokratna upotrepa.Te4na e,ima q v aptekite,struva kum 12-13lv zavisi ot kude si q vzeme6.Topli se v mikrovulnova pe4ka.Tova e,az sum super dovolna. :smt006 :smt006 :smt006

mil4eto_
04-13-2006, 09:59
недей сама вкъщи по-добре отиди на козметик. ;-)

FriLL
04-13-2006, 23:02
da ti kaja 4etno ne e koi znae kolko golqma filosofiq .az ot kakto se pomnq sam po4nala s kolata macka .ot na4ala pirvite 2 puti oba4e s pinsetka i posle ve4e .v na4aloto malko se opleskvah ama to se svikva ne e trudno izob6to ....budi mujko momi4e be :lol: :lol: