PDA

View Full Version : sprete be smeshniciiiii



GoHardeR
04-09-2006, 18:20
Iskam vsicki da si znaem miastoto...shibanite chalgari i feshion-4eta da sprat da se zaribiavat na TECHNO,razbrahte li me beeeskapaniaci!!!Hodete si v amor,planet,yalta dori ako iskate...no sprete da se burkate tam,kuideto ne vi e miastoto...Zashto zapochnahte da mislite,che da se drusash i da slushash elektronna muzika e moderno?!Za kvo idvate na "nashite" partyta i razvaliate vsicko samo se motate i niamate iasna predstava kakvo tochno pravite tam...?Razbrahme che imate pari,tupate belo.pazaruvate ot "vitoshka" i idvate s BMW...tazi muzika e suzdadena za da se useshta i da se oceniava...razkaraite si la4enite personaji ot TECHNO partytata...slushaite si house v 4ervilo,no na UMEK niama kvo da pravite...ili pone do skoro beshe taka...dj-te i osobeno ,tezi,koito imat super mnogo zad gurba si ,zapo4vat da smeniat stilovete si i se nasochvat kum shiubania elektro ligav house...luke slater na Invader ,a sega i Umek...zashto vsi4ki se vliiaat tolkova mnogo ot modata...??!!Zashto az i moite priateli,koito jiveem za tezi partyta i gi 4akame meseci predi da se znae vuobshte za tiah,sedim otvun i 4akame niakoi da blagovoli da ni pusne...a prez tfa vreme vutre sa feshionite i tupacite i se kefat i te ne znaiat na kvo...nali doskoro TECHNOTO i vuobshte elektronnata muzika,biaha za narkomani,super shit stilove,"kak moje da go slushate tfa tup-tup"...emi da ,vse oshte e taka ...slushaite si chalgata,ili tam kvoto slushaate i prestanete da se opitvate da popadate v niakvo obshtestvo,ot koeto niakoga niama da mojete da budete 4ast....

04-09-2006, 18:42
Не, че нещо ама ВСЕКИ ДА ХОДИ КЪДЕТО СИ ИСКА И ДА СЛУША КАКВОТО СИ ИСКА!

mnogo_sladi4ka
04-09-2006, 18:53
Не, че нещо ама ВСЕКИ ДА ХОДИ КЪДЕТО СИ ИСКА И ДА СЛУША КАКВОТО СИ ИСКА!
=D>