PDA

View Full Version : babrecite



Ini4ka
04-09-2006, 19:22
Iskam da vi popitam vazmojno li e da te bolqt babrecite bez da si bolen ot ne6to? ot nqkolko dni me bolqt stra6no mn i nz kvo mi stava, strah me e da ida na lekar za6toto ako se nalaga nekva operaciq 6te poludeq... ako ne e to nqkva bolest togava ot kakvo 6te me bolqt taka? molq vi otg mi:(

LyLa
04-09-2006, 19:41
i otkude razbra 4e te bolqt to4no bubrecite

miloto_girl_4e
04-09-2006, 19:48
не е възможно според мен нещо да те боли ей така без причина :!: :shock:
а и за твое успокоение отиди на лекар, ако недай си Боже ти има нещо по-добре да бъде излекувано по-рано, а не да мине време и да стане нещо по-сериозно :!:

04-09-2006, 19:57
Еми аз като страдала от бъбреци ще ти кажа, че ако идеш на преглед, ще те прегледат на ехограф, което изобщо не е болезнено. Все едно да си вземеш телеофна и да ти минава по корема.. Само да е намазан с гел :D . Леко гъделичкане се усеща. Нищо страшно! И вече може да ти открият някой камък или песъчинка.. което е болезнено.. нооо.. може и нищо да не открият! :D По-добре иди, за да знаеш какви мерки да вземеш!

04-10-2006, 07:16
Е ако те болят бъбреците може да е от настинка преумора стрес не е задължително да е болест някаква.

Barbie
04-10-2006, 09:23
heheee...6ansa da te operirat...ne e osobeno golqm :) bubreci bolqt ot mn ne6ta...ako si hodila s gol krust da re4em...i si ponastinala :) tui 4e idi si spokoino na lekar da te vidi, za da ne se mu4i6 izli6no...ozdravqvai ;)

04-12-2006, 15:30
kakvo ti stana s bubrecite dobre li sa ve4e???

04-15-2006, 10:22
babrecite moje da te bolqt ot nastinka i t.n. lichno i az imam probelm sas tqh i posleniq pat kogato otidoh mi kazaha da ne hodq s gol krast da piq po litar i polovina na den voda i bira....naistina pomaga shte vidish che shte se opravish!
Uspex

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-15-2006, 10:44
Iskam da vi popitam vazmojno li e da te bolqt babrecite bez da si bolen ot ne6to? ot nqkolko dni me bolqt stra6no mn i nz kvo mi stava, strah me e da ida na lekar za6toto ako se nalaga nekva operaciq 6te poludeq... ako ne e to nqkva bolest togava ot kakvo 6te me bolqt taka? molq vi otg mi:(

адашке отивай на лекар и недей да се правиш на малко дете и да викаш " няма да идааа" :( . щот може да не е нещо сериозно ма може недай си боже да имаш камъчета в бъбреците и ако не идеш и има нещо ще стане мн лошо след време. :?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-15-2006, 10:52
Iskam da vi popitam vazmojno li e da te bolqt babrecite bez da si bolen ot ne6to? ot nqkolko dni me bolqt stra6no mn i nz kvo mi stava, strah me e da ida na lekar za6toto ako se nalaga nekva operaciq 6te poludeq... ako ne e to nqkva bolest togava ot kakvo 6te me bolqt taka? molq vi otg mi:(

адашке отивай на лекар и недей да се правиш на малко дете и да викаш " няма да идааа" :( . щот може да не е нещо сериозно ма може недай си боже да имаш камъчета в бъбреците и ако не идеш и има нещо ще стане мн лошо след време. :?

i az sym na tova mnenie vse pak zdraveto predi vsi4ko