PDA

View Full Version : тема относно целувката и въпросите,които си задаваме



04-09-2006, 19:36
Хора,моля ви стига!Стига с тея теми относно първата целувка,или как да се целуваме по-добре! То целият форум е пълен с такива темички.На мен лично направо ми писна!Абе хора,как можем писмено да ви научим,как да се целувате?Или да ви обясним,как правилно да си въртите езика.Майката му е практиката.Разберете,че всичко става....няма от какво да се притеснявате.Ако единият от двамата е по-опитен,още по-добре.То няма къде да се сбърка,гарантирам ви.Просто става.Ако и двамата сте неопитни,пак няма нищо лошо.Първо може да се прегърнете.Да се милвате по косата и после се доближавате един до друг,леко си преотваря единият устата,пъхате езиче и започвате да го въртите.Зависи от целувката,може по-бавно,по-бързо.......колко да продържи ли,ами колкото вие си прецените,може да е дълга,може не много.....Сами решавате.Ама пак казвам,че е много трудно да се обясни писмено.И още,не е задължително,да казвате на човека до вас,че още не сте се целували,той почти е сигурно,че няма да го разбере........

cvety_i_bebeto
04-09-2006, 19:39
az da ti kaja kogato,4ovek ne se e celuval drug pat...6te se razbere...a i parvata celuvka na dvama hora nqma da e idealna...dori i da mogat da se celuvat...za6toto i dvamata imat razli4en na4in...na celuvane...

04-09-2006, 19:41
Ми не знам,ама аз като се целувах за пръв път момчето не разбра,че ми е за първи път.И даже мн му хареса.Ама при всеки е различно,навсякъде има изключения

someone`
04-09-2006, 19:42
edin ot moq klas e hodil e nqkvo momi4e predi nqkolko godini v 7 klas mai e bil ave lape6ka rabota i sled kat skasali(sled sedmica) tq mu kazala 4e ne moje da se celuva neshto tam se skarali i BAM toi i nasinil okoto..pulna izlagaciq

cvety_i_bebeto
04-09-2006, 19:44
Ми не знам,ама аз като се целувах за пръв път момчето не разбра,че ми е за първи път.И даже мн му хареса.Ама при всеки е различно,навсякъде има изключения

az pak bqx palna izlagaciq....a pak kato se celuvah za parvi pat s gadjeto mi predi 2 god...zna4i...lele nqma6e takav sram...razli4no ot po-razli4no...yjas napravo..ama sega ve4e..si4ko si e ok...

Ini4ka
04-09-2006, 19:50
i az tai vednaj se celuvah s mom4e koeto mu be6e za parvi pat da se celuva.... moga da vi kaja 4e se spravi mn mn po dobre ot drugi kade kade po opitni:) prosto ni se pasnaha ustni4kite :mrgreen:

POLA^_^
04-09-2006, 19:52
Хора,моля ви стига!Стига с тея теми относно първата целувка,или как да се целуваме по-добре! То целият форум е пълен с такива темички.На мен лично направо ми писна!Абе хора,как можем писмено да ви научим,как да се целувате?Или да ви обясним,как правилно да си въртите езика.Майката му е практиката.Разберете,че всичко става....няма от какво да се притеснявате.Ако единият от двамата е по-опитен,още по-добре.То няма къде да се сбърка,гарантирам ви.Просто става.Ако и двамата сте неопитни,пак няма нищо лошо.Първо може да се прегърнете.Да се милвате по косата и после се доближавате един до друг,леко си преотваря единият устата,пъхате езиче и започвате да го въртите.Зависи от целувката,може по-бавно,по-бързо.......колко да продържи ли,ами колкото вие си прецените,може да е дълга,може не много.....Сами решавате.Ама пак казвам,че е много трудно да се обясни писмено.И още,не е задължително,да казвате на човека до вас,че още не сте се целували,той почти е сигурно,че няма да го разбере........

Мисля,че този пост изчерпа всички въпроси относно "целувката"
П.П.И аз каот се целувах за пръв път момчето изобщо не се усети,после даже ми направи комплимент че се целувам мн добре :lol: