PDA

View Full Version : Да те обичат или да обичаш???...



(((ГЕРИ)))
04-09-2006, 19:59
Кое според вас е по-важно :arrow: да те обичат или да обичаш? Да имаш човек до себе си, който да те обича безумно или пък да имаш човек до себе си, който ти да обичаш... Защото аз се намирам пред такъв избор :arrow: трябва да избирам между две момчета :? Единия е влюбен в мен до полуда, но аз нямам чак такива чувства към него. Готин е, приятено ми е с него, но ги няма чувствата... А пък другия - аз съм влюбена до уши в него, не мога да спра да мисля за него :!: Но той няма кой знае какви чувства към мен - казва, че съм готина, че съм хубаво момиче, но.... Кое според вас е по-добре?

Благодаря за мненията ви!

He3HauKa
04-09-2006, 20:07
Nai vajno e na teb da ti e dobre ..... I nai dobre shte ti e da si pri tozi pri koito iska da e sarceto ti :lol: (ama kak go izmislihhhh =D> )

ro6li4ka
04-09-2006, 20:09
mi ako ne se otnasq do takyv izbor po vajno e ti da obi4a6 nqkogo pone za men...a 6to se otnasq do tvoqta dilema mai pak e po hubavo da si s tozi koito obi4a6 a ne s tozi koito ne obi4a6...prosto vzryzkata s mom4eto deto e vlubeno v teb a ti v nego ne 6te ti omryzne burzo i moje bi 6te go narani6...pyk drugiq moje i da te obikne taka kakto ti obi4a6 nego to za tova se iska vreme :) i vse pak izbora si e tvoi..poema6 izvesten risk iv dvata slu4eq :)

LP_girl_14
04-09-2006, 20:39
Според мен и двете са важни и най-добрия вариант би бил да обичаш и да бъдеш обичана.Помисли си дали нямаш шансове с момчето,което обичаш и направи всичко възможно да го спечелиш.Наистина може другото момче да изглежда перфектен,да дава всичко за теб,но ако не е способен да разтупти онова нещо там дето му се вика сърце,няма за кво да си с него...

Krem4eto
04-09-2006, 21:09
Леле много гадно се е получило...Ами може би при този който обичаш!Впечатли го с доброто ти държание с красотата ти...Може и да се получи!!!!!!!

flying_girl
04-09-2006, 21:13
spored men si postavena pred izbora da polsu6a6 syrceto si ili uma. az bih izbrala tozi koito obi4am moje pyk po natatyk i toi da se vliubi

penywise
04-09-2006, 21:14
нито едното, нито другото

Krem4eto
04-09-2006, 21:15
нито едното, нито другото

Ех недей така гадно е...

`Death`Whore`
04-09-2006, 21:25
По-добре е да обичаш, защото в повечето случаи си въпбразяваш, че и той те обича. А ако си обичан, какво? Получаваш внимание и секс?

Labelle
04-09-2006, 21:31
За повече мнения можете да прочетете тук:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=34846

MiMiLoTaAaA
04-09-2006, 21:41
Vajnoto e ti da obi4a6 , za6toto kogato teb te obi4at a ti nqma6 4ustva ti e o6te po kofti 4e ne dava6 na tozi 4ovek tova koeto o4akva ot teb . B1di s tozi kogoto ti obi4a6 :P :) :P

`Death`Whore`
04-09-2006, 21:52
да обичаш е болка
да си обичан е бреме
да обичаш и да си обичан е ВСИЧКО...



или нещо такова беше... остарявам
Това ми хареса. :)

belluci
04-10-2006, 04:16
predpo4itam da e vzaimno i balansirano:)

kAdrOkoSkA
04-10-2006, 16:53
Когато аз бях в подобна ситуация предпочетох да съм с момчето, което беше завладяло сърцето и мислите ми и не съжалявам за избора си :!: [-( Единственото, за което съжалявам е че другото момче страдаше, а не го заслужаваше :( Но от друга страна ако бях останала с него, щеше да стане още по-зле защото рано или късно той щеше да види, че не мога да отвъра на чувствата му по начина, който заслужава и пак би страдал :? :( Затова моя съвет е да послушаш сърцето си и да бъдеш с този, който те прави истински щастлива и те кара да се чувстваш жива :smt007

IKisseDAGirL
04-10-2006, 21:54
когато е едното без другото или обратното, винаги наранява
трябва да вървят ръка за ръка

Fat_phil
04-11-2006, 08:46
po vajno e da te obi4at (nishto 4e e malko egoisti4no)

04-11-2006, 08:48
по важното е ти да го обичаш дори и да не ти отвръща на чувствата щото с другия ще сте заедно известно време ще ти омръзне и е свършила работата а от личен опит знам че една истинска любов макар и несподелена никога не умира и чувствата винаги ще си ги има ;-)

Black_Cat
04-11-2006, 10:18
emi az predpo4item mene da me goni mom4eto i to da pla4e za mene a ne az za nego za6toto mi e pisnalo vse az da pla4a za nqkoi i da go jaduvam zatova predpo4itam da me obi4at za6tooto tak ne me boli... emi to zatova ot kakto sam v toq forum i podpisa mi e takuv 8-[

pitbullbg
04-11-2006, 11:04
ako te obi4at i ti obi4a6 e nai dobre a v drugiq se nqkoi strada...

pipi`e`golqma
04-11-2006, 12:09
когато е едното без другото или обратното, винаги наранява
трябва да вървят ръка за ръка
Така си е. АпЪк при тебе както е ситуацията и аз мисля че трябва да си с този,който е завладял сърцето ти :)

terry
04-11-2006, 12:10
ako me obi4at-obi4am !obi4am za da me obi4at! obi4am za6toto ne moga da jiveq bez da obi4am :!:

(((ГЕРИ)))
04-13-2006, 20:22
И аз си мислех, че е по-добре да се пробвам с момчето, което аз харесвам! НО една моя приятелка ми казва, че той може да се възползва от това, че аз имам големи чувства към него... Мене не ми се вярва, не ми изглежда такъв човек, но все пак... Приятелката ми вика, че ще дойде един ден, когато той ще ми каже "Ще ми пуснеш или те оставям"! Чесно познавам едно момиче, на което се случи подобно нещо - Тя беше влюбена до уши в един и тоя я изнуди да му пусне още в началото на връзката им(а тя искаше да мине извесно време) и той я "отвори" и после я изостави :( И плюс това приятелката ми вика, че ако тръгна с този, който ме харесва, никога не би могло да ми се случи подобно нещо или изобщо нещо което не би ми харесало... Затова се чудя?! Не мога да спра да мисля за това! Имам чувството, че съм урочасана, да страдам :(

miloto_girl_4e
04-13-2006, 20:32
ми.. да не казвам голяма дума, но бих се отказала от двамата и бих си потърсила момче, което да обичам и то да отвръща на чувствата ми :!:
да обичаш,без да те обичат...боли...
да си с човек и да знаеш,че той не те обича и ... някакси прави всичко без чувства.. гадно е ... та какво удоволствие ще ти е да излизаш с него, да се целуваш с него или да спиш с него? ... мисля, че никакво...
да те обичат без да обичаш.. не звучи оферта.. така за теб всичко е насила, все ти е едно дали ще излизаш с гаджето навън или не..
тръпката и желанието липсват..
най-добре изчакай момчето, което ще споделя чувствата ти... :wink: