PDA

View Full Version : postinor duo



jochew
04-09-2006, 20:05
Ей хора имам въпросче!
Какви може да са последиците и страничните реакции ако се изпие веднъж и след окло един месец се наложи пак да се пие?
Преди това не са приемани такива медикаменти!
Става дума за момиче на 18 години!
Може ли цикъла да закъснее или да дойде чак след един месец!

Моля да отговарят компетентни хора, все пак въпроса е сериозен и заслужава сериозно внимание!
Дано да не се налага на никой да ползва написаната в последствие информация!!!

onaia_ot_snoshti
04-10-2006, 14:01
vednuj pih postinor dva puti v ramkite na 3 sedmici. t.e v edin cikul. vsushtnost posledicite ne biaha mnogo strashni. doide mi s sedmica po-rano i produlji okolo 2 sedmici :lol: nepriatno. ne garantiram che za tova momiche posledicite shte sa sushtite. no naistina ne triabva da se zloupotrebiava s hapchetata. ne sa bonboni. no razbiram che ne iska da ostavia neshtata na proizvola. taka da se kaje..

petq-kiten
04-14-2006, 11:36
nedei da prekalqvash sas tezi hapcheta vnimavai i nai veche procheti receptata kakvo pishe!Znam che tiq hapcheta sa opasni i na mene mi se sluchi da gi piq veche 1 pat!

Мрън
04-14-2006, 21:50
Не си играйте с това! Постинор е много силна доза хормони, затова гледайте изобщо да не ви се налага да го пиете. Какво остава за често приемане или такова с малки интервали...

04-20-2006, 11:25
kvo da ti kaja kato bqh na genekolog mi kazaha che sa mnogo silni tiq hpcheta i da ne pribqgvame kam tqh ma za mene sa nai-sigurni...i kato stane gafa vseki gleda da se opravi po nqkakav nachin i ne gleda posledstviqta.

na receptata pishe che ne trqbva da se priemat drugi hapcheta POSTINOR DYO v ramkite na edin mestrualen cikal.za predpochitane hapchetata da se priemat do 12h no inache nai kasno do 72h.
Nejelanite reakcii sa poveche ot 10%gadene,bolka v dolnata chast na korema,umora,mejdu 1%i 10% glovobolie,zamaivane,naprejenie v gardite,povrashtane,diariq.
DANO SAM TI POMOGNALA:}!