PDA

View Full Version : Stranen neprodolim problem



Always Coca-cola
04-09-2006, 22:21
Здравейте приятели, надявам се че някой от вас може да ми помогне с моя проблем,да ми даде съвет или да микаже дали е нормално, щото много съм спекъл напоследък и само за това мисля.Та относно проблема, имам си приятелка от близо 4 години аз съм на 21 между другото и тя е на толкова.Проблема и там че през цялото време през което ходя с нея ме тормози една мисъл свързана с миналите й гаджета.Става въпрос, че аз ги познавам и преди да , тя е правила секс с тях преди мен, те нещо като гларусите по морето "е...т" и си отиват , и понеже аз не съм от тези това което са правили с нея и после ми се похвалиха ме дразни адски много и не знам как да го превъзмогна, те вече не са ми приятели от много време , но аз все още съм с нея, но тази мисъл ме тормози много и се чудя дали не е време да се разделим.Ако въобще разбрахте за какво става въпрос моля ви помогнете ми.Благодарен съм ви!!

n0mak
04-09-2006, 22:25
iska6 da skusa6 s gadjeto si za6toto glarusite po plaja sa ti kazali 4e ebe6 i si trugva6 i tva te drazni??? :-s

Labelle
04-09-2006, 22:47
4 години те дразни това, че приятелката ти е правила секс с твои познати и те се бъзикат с теб като ти го напомнят?? сори ама адски тъпо в крайна сметка ти не си бил с нея тогава и не можеш да я виниш за нищо. А ако толкова държиш на нея защо не си парирал приказките по неин адрес, а си оставил хората да ти се качват на главата и да ти повлияят на връзката? Една фразичка като "Не ме интресува, не ме занимавайте с вече минали неща" помага, но ти си им се връзвал Ами преедлагам ти да скъсаш с нея щом плащаш данък общствено мнение, и думите на хората са по силни от чувствата ти и щом още живееш в средновековна българия където ако жената не е била девствена съпругат я е връщал на родителите и.
ПП: Сори ако не съм разбрала ситуацията правилно но 2 пъти прочетох поста ти и накрая това разбрах :)

ht_7j
04-10-2006, 01:57
Izobshto na razsyjdavash kato chovek na 21??? Syjalqvam, no ne sym izobshto syglasna s teb. Ti ne si li bil s drugi momicheta predi neq? A dori i taka da e...ne mojesh da q dyrjish otgovorna za neshto predi da se poznavate edva li ne...ako ne go raberesh tova, nqma da oceleete za oshte mnogo...i nikoi ne moje da ti pomogne, kolkoto i da ti govori...otvytre e

LP_girl_14
04-10-2006, 07:32
Ти не общуваш с тях,сега си с приятелката си,изградили сте една дълга връзка,предполагам и силна на чувства,но всичко ще стане по-леко ако престанеш да мислиш за нещо,което за момента не може да се отрази във вашата връзка.Тя е била с тези "гларуси" вероятно защото не е искала сериозна връзка,не е искала дълго обвързване,а само авантюри,но сега тя е с теб,заедно сте от толкова време,предполагам ви свързват наистина силни чувства,така че недей да човъркаш из миналото,а гледай напред,опитвай се да правиш приятелката си щастлива,насладете се на любовта си.Живей за нея и за бъдещето,а не за миналото O:)

penywise
04-10-2006, 07:35
Izobshto na razsyjdavash kato chovek na 21??? Syjalqvam, no ne sym izobshto syglasna s teb. Ti ne si li bil s drugi momicheta predi neq? A dori i taka da e...ne mojesh da q dyrjish otgovorna za neshto predi da se poznavate edva li ne...ako ne go raberesh tova, nqma da oceleete za oshte mnogo...i nikoi ne moje da ti pomogne, kolkoto i da ti govori...otvytre e

АЕ РАЗКАРАЙ ТОЯ ШИБАН АВАТАР ПИСНА МИ ДА ЧЕТА ПО 2 ДУМИ НА РЕД ДЕБА И ТАПЕТА СИ СЛОЖИЛ!

sometimes_
04-10-2006, 11:01
Ami naistina nqmash pravo da vinish nikogo za tova.Tq ne ti e izneverila vse pak, tezi neshta sa se sluchvali predi da bydete zaedno.Taka che gledai da ne mislish za tova.

P.S: ht_7j Aide smali go toq avatar,zashtoto e super drazneshto da mi razteglq stranicata taka. Symnqvam se i na drugite da im e priqtno. Ili go smali ili go mahni.Kakto vijdash nqma nikoi drug s takyv ogromen avatar... [-X ](*,)

04-10-2006, 11:03
Човек не го мисли да не ти пука нищо неможеш да направиш оосвен да си хванеш девствена едва ли е разумно да късате.

Явно ти сам си си натрапил тази мисъл и тя става проблемна за връзката ви.

бойна кокошка
04-10-2006, 11:17
Дори да скъсаш с нея.. какво? То проблема е в теб, ти което и момиче да си хванеш, ще имаш подобни проблеми, защото прекалено много обръщаш внимание на минали неща и или си прекалено ревнив, или имаш прекомерно силно чувство за собственост. По добре работи върху себе си и не я обвинявай за нищо. Поговорете си, може да се опитате да разрешите заедно проблема...

04-10-2006, 11:51
Упс тва съм го пропуснал за 4 години без секс е връзката явно е доста стабилна.

`Death`Whore`
04-10-2006, 11:53
Връзка без секс - стабилна?

Glezlata
04-10-2006, 11:57
Ne mislq,4e za takova ne6to trqbva da razvalq6 4etirigodi6na vruzka.Ne si zaslujava prosto.Opitai se da gi zabrvai6 tezi ne6ta. :smt016

teenkopele
04-10-2006, 12:02
Дали ще се разделиш с нея или не зависи само от теб. Каквото и да са ти казали бившите й приятели, не можеш да си сигурен, че не са те излъгали, за да се почувстваш кофти и да се опитат да ви разделят.
Помисли. :)
Успех. :wink: