PDA

View Full Version : kojata na liceto



KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-10-2006, 00:51
predi kato si mieh liceto s voda mn barzo se omaznqvashe za 2-3 4asa i trqbva pak da se mie . ot 1 sedmica polzvam trici i edno losionche ot avon i nikoga ne si miq liceto samo s voda . obache tuk pyk stana obratnoto . kojata mi stana 1 suha i cql den moje da si darji mazah s krem4e no efekta e tochno za 10 mins . kfo da naprava da se normalizirat neshtata

Labelle
04-10-2006, 00:56
Явно е, че си прекалила с употребата на козметични продукти за лице. Ами не си мии лицето със сапун (течен нормален.... никакъв). Спри със всичко, което мажеш на лицето си - маски , лосиони, тоници, фон-дьо-тен, пудра. Само чиста вода. Купи си хидратиращ крем за суха кожа и се мажи вечер преди лягане. До няколко седмици би трябвало да ти се възстанови баланса на лицето. и после - умерена употреба на козметика за лице. Като внимавай с ейвън, че имат някои продукти с доста странични ефекти.

ledenata_kralicA
04-10-2006, 07:09
mi nz,i az nqmam ideq,na men puk kato si q miq samo s voda stra6no se izsu6ava i mi e edna ujasno opunata
az si re6avam problema kato si se miq s voda,a sled tova s tonik
ako ne si probvala,opitai:) :-) :wink:

penywise
04-10-2006, 07:42
сперма

няма бъзик :smt008

the_destiny
04-10-2006, 08:28
боже вие нормални ли сте да ползвате AVON [-X за няколко лева повече има много по-хубава френска и дори българска козметика :D
идея си нямате какво си причинявате с тези "качествени" мазила ..... ](*,)

Barbie
04-10-2006, 09:29
Sega...az trqbva da si priznaq 4e sum polzvala vsevuzmojna kozmetika na sevuzmojni ceni...i sum otkrila, 4e pone na moita koja avon ne deistva nikak zle...no i na men mi se e slu4valo da mi se izsu6i kojata...osobeno sega prez proletta e suvsem normalno...kupi si nqkakvo leko hidratira6to krem4e, koeto ne omaznqva kojata...ima tam..na garnier...edno za mlada koja..(a nai-dobre popitai kozmeti4kata)...spri malko s ostanalata kozmetika...i vij dali nqma da se opravi..

MoRsKa_nimfa
04-10-2006, 10:50
ex princeso...az pak sled si4ki gluposti zeh da si maja liceto s krem zdrave...sutrin i ve4er i kojata mi ve4e 2 sedmici nemoje da sa oprai.obache se maja s krem4eto na DOVE edna malka kutiika ama gi ima i po golemi...shte trqbva tarpenie no vijdam 4e ima efekt.no pak kazvam shte trqbva da mine vreme dokato sa opraim s tebe :)ama zemi si DOVE hubav e ipomaga. :roll: