PDA

View Full Version : Кои приятелки с по-добри?



Стелла.
04-10-2006, 09:02
Имам един въпрос---кое според вас е по-добре:приятелка,а която сте почти непрекъснато заедно,интересеите ви са общи и си прекарвате супер заедни,но в трудни моменти се страхуваш да й се довериш или тази,с която не сте по цял ден заедно,но в трудни моменти ти дава съвет и те подкрепя напълно!?Знам че 6те кажете че трябва дабъде истинския приятел и двете,но......


Какво е мнението ви??? :?: O:)

LyLa
04-10-2006, 09:11
Мнението ми е Няма истински приятели
можеби в приказките

^MaLkOtO^ZlO^
04-10-2006, 09:14
ima istinski priqteli! moqta istinska priqtelka e LuDaTa_BaNi4kA i sme po cql den zaedno i v trudni momenti moga da i se doverq...za tova tursi su4etanie mejdu 2te

IdontGiveaFuck
04-10-2006, 09:17
Има истински приятели,но се намират адски трудно !Моето мнение е,че 'втората' приятелка ти е по-близка.Това,че прекарваш страхотно с някой не значи,че може да ти е истински приятел.Другото момиче ти помага и те подкрепя без значение дали се виждате честно... :).Но пък интресно защо не можеш да споделяш със 'първото' момиче ?

teenkopele
04-10-2006, 11:32
Според мен 'втората' приятелка ти е по-близка, защото 'Приятел в нужда се познава'. :wink:

За съжаление истински приятели почти не се срещат в днешно време. :? :o

IKisseDAGirL
04-10-2006, 11:38
аз също мисля, че е второто момиче :wink:
защо ти е да си с човек, който не бr могъл (или не би искал:roll:) да ти помогне ако случайно изпаднеш в беда?

Shantav^dakel
04-10-2006, 18:01
Значи като чета въпроса ти предполагам, че ти разполагаш и с двата вида приятелки и затова ги разделяш на първия и втория тип. Със сигурност по-добре е втория тип.
Но смесицата от двете е най-добре и не си мисли, че няма такъв човек, защото има. Аз имам доста опит с кофти приятелки, но продължавам да твърдя, че има истински. (Но определено, втория тип е по-добре, ест.

favor_91
04-10-2006, 20:12
Според мен 'втората' приятелка ти е по-близка, защото 'Приятел в нужда се познава'. :wink:

За съжаление истински приятели почти не се срещат в днешно време. :? :o
Мислим еднакво 8)

reallove
04-13-2006, 19:26
Sega razbiram kolko slqpa sam bila za vsichki tvoi chuvstva pogledi slova
na dobar chas da kaja li neznam dano shtasliva s nego da si ti
savet bezplaten iskam da ti dam - pazi se ot priatelki "dobri"
na dobar chas budi shtasliv i ti ne q laji tui kakto luga men i vseki chas moli se ti drug da ne pojelae tq nqkoi den
vratata e zakliuchena kum men..! :D

terry
04-13-2006, 19:31
za men nai dobra priqtelak e tazi koqto ne me predava i pazi tainite mi do grob,tazi na koqto moga da se obadq v 2 4asa prez no6ta 4e imam problem i tq da mi pomogne nezavisimo kakuv e, 4ovek s koito moga da se veselq bez da se pritesnqvam dali 6te sam gotina ili ne, tova e 4oveka za kogoto bih napravila si4ko, dori bih izlugala / tova koeto nai mnogo mrazq / e tova e nakratko isktinskoto priqtelstvo za men ! tova e i nai dobrata mi priqtelka

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 20:59
Istinski priqtel e tozi na koito moje6 da se doveri6 za apsoliutno si4ko :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

SmiLe_BaBy{P}
04-13-2006, 21:01
А е всеки може да ти помогне в труден момент .Всеки може да бъде съпричастен с болката ти.Приятел е този,които е съпричастен с успехите ти.

strawberry1988
04-13-2006, 22:24
Opredeleno ''vtoriq'' tip priqtelka e po-dobra,za6toto ne e va6no kolko vreme prekarva6 s 1 4ovek,a do koklo moje6 da mu se doveri6 i da raz4ita6 na nego.No vse pak trqbva da si ima6 1 na um,4e istansi priqteli v jivota se sre6atat izklu4itelno rqdko,no vse pak ne e vajno kolko vreme izkzarva6 s tqh,a kakvi sa otno6enietq vi.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-13-2006, 23:17
Имам един въпрос---кое според вас е по-добре:приятелка,а която сте почти непрекъснато заедно,интересеите ви са общи и си прекарвате супер заедни,но в трудни моменти се страхуваш да й се довериш или тази,с която не сте по цял ден заедно,но в трудни моменти ти дава съвет и те подкрепя напълно!?Знам че 6те кажете че трябва дабъде истинския приятел и двете,но......


Какво е мнението ви??? :?: O:)

втория варянт защото ... с много много хора можеш да си прекараш весело , но на много малко хора можеш да се довериш

white_chik
04-14-2006, 08:24
da ti kaja i az sum se zamislqla na tazi tema 6toto imah edni to4no takiva priqtelki.s ednata si kufeehme adski mnoo,no drugata vinagi be6e gotova da mi pomogne,da me razbere.sega s tiq momi4eta sme v razli4ni klasove i uspqh da zapazq priqtelstvoto si samo s vtoroto momi4e.taka 4e i az sum za "vtorata" :wink: