PDA

View Full Version : Normalno li da se po4ustva6 dobre sled 3 cigari?



maily
04-10-2006, 09:57
Zdraveite!Tova sigorno e edna tema,koqto mn 4esto sre6tate,no az iskam da popitam otnovo!Spored vas pu6eneto pomagi li za preodolqvaneto na problemi?az edni pat bqh mn stresirana i togava vzeh i izpu6ih 3 cigari,posle se po4ustvah mnogo dobre,no na dr den,bqh skapana i mislih samo kak da namerq cigari..Znam 4e e glupavo.,no tova normalno li!

P.S v momenta ne pu6a!A vie? ](*,) ](*,) :oops: :lol:

the_reason
04-10-2006, 10:10
ne se pritesnqvai,az imam sy6tiq problem,predi nqkolko dena bqh kato teb i togava vzeh 2 cigari i gi izpy6ih za po-malko ot 10 min,no posle e lo6o,za6toto 4ovek malko ili mnogo se pristrastqva kum tezi ne6ta,dori i da ne iska e gotov da napravi vsi4ko za 1 otrova. az v momenta sy6to ne py6a,no nali ti kazah,pri stres mi se sly4va da izpu6a 3-4 cigari ili da se ponapiq malko :)

`Death`Whore`
04-10-2006, 11:23
Според мен хората си въобразяват, че пушенето ги успокоява и т.н. Ясно е, че когато е нервен човек и има нещо да прави, ще се отърси поне малко от проблема и ще реши, че е от това. Хората мислят, че и алкохолът помага.

LuDaTa_BaNi4kA
04-10-2006, 13:43
Според мен хората си въобразяват, че пушенето ги успокоява и т.н. Ясно е, че когато е нервен човек и има нещо да прави, ще се отърси поне малко от проблема и ще реши, че е от това. Хората мислят, че и алкохолът помага.

мдам така си е...
аз като съм нервен и запаля се успокоявам не от самата цигара, а по- скоро от акта на палене и пушене... наслаждавам се на вкуса и аромата и т.н. и преставам да мисля за простотии и аз съм на същото мнение...лошото е че бързо се свиква

sedlaroff
04-10-2006, 18:26
хах знаеш ли тва си е чиста илюзия, ма ми харесва и при мен действа ;):)

kaka_lara
04-11-2006, 06:14
дам... алкохолът и наркотиците също помагат да си решиш проблемите :D

The Goodbye Girl...
04-11-2006, 20:18
Ами не е точно нормално, защото фактически успокояващият ефект от една цигара е около 30 минути (аз даже не чувствам такъв ефект), а три изпушени цигари не значи 3*30 минути - може би около 45. Няма значение това. Понякога просто ти се харесва да изпушиш една цигарка, а понякога даже две една след друга. Но никой не се заблуждава, че това ти оправя живота по някакъв начин. Особено цигарите наистина нямат действие върху психиката.

PleasureSeeker
04-23-2006, 16:58
хах знаеш ли тва си е чиста илюзия, ма ми харесва и при мен действа ;):) самовнушението е мн хубаво нещо :lol: