PDA

View Full Version : 125 СОУ - град София



04-10-2006, 14:51
Искам да попитам,има ли от този форум хора,които учат в това даскало?
Добро ли е? Майка ми иска да се местя там друата година,но не съм чувала никакви отзиви за него. Как е учението? Как са учителите?
Бих била много благодарна на тези,които могат да споделят мнението си за това даскало. Притеснявам се,не искам да се местя,но поради причини,които не искам да споменавам,не мога да остана в сегашното.
:roll:

04-10-2006, 15:43
Az sym ot tam,veche 4 godini i sym dovolna.Uchitelite stavat ima dobri i loshi,zavisi v kakva paralelka si i koi ti e klasen.Direktora e mn pechen i tva e :roll: Ako ima nehsto pitai!Ti s kakyv ezik iskash?

04-10-2006, 18:22
госпожа КЪН4ЕВА по география е много готинааааа

04-10-2006, 18:51
Абе я да ви питам,аз преди години учих там - Левантис още ли преподава? :D Интересно ми е.
Кои са даскалите по история ?

white_chik
04-11-2006, 19:26
ami az do minalata godina u4ih tam.hahaha levantis ve4e ne prepodava.smeq da tvurdq 4e zaradi moq klas napusna ama tva e druga istoiq.u4itelite po istoriq-kara6ka i milanova sa pi4ki ama hristova sum 4uvala 4e e golqma ku4ka a za kun4eva-are nema da komentiram.daskaloto e qko.ima gotini daskali.ne e nekvo zubursko,ama ne e i nekvo propadnalo

ledenata_kralicA
04-11-2006, 19:31
госпожа КЪН4ЕВА по география е много готинааааа
hihiiiii.....dzver......i az bqh tam do minalata godina,s white_chick bqhme zaedno.....ne e lo6o u4ili6teto :-) :wink:

light_purple
04-12-2006, 20:52
Da az sum ot tova u4ili6te,no GO MRAZIA dulboko ot du6ata si.U4itelite sa SUPER tupi,horata sa mnoo zle,u4ili6teto e zle kato sgrada i 4akam s neturpenie da se mahna i nikoga pove4e da ne stupia tam.A ledenata_kralica i white_chik
mnogo si go obi4aha za6toto popadnaha na gotin klas i voub6te vipusk

white_chik
04-13-2006, 07:51
Da az sum ot tova u4ili6te,no GO MRAZIA dulboko ot du6ata si.U4itelite sa SUPER tupi,horata sa mnoo zle,u4ili6teto e zle kato sgrada i 4akam s neturpenie da se mahna i nikoga pove4e da ne stupia tam.A ledenata_kralica i white_chik
mnogo si go obi4aha za6toto popadnaha na gotin klas i voub6te vipusk
eh kak pla6i6 momi4eto.a we vsqko daskalo e gotino ako si go naprai6 gotino.verno 4e ponqkoga nema na4in ama.................125 ne e vurha na sladoleda,no moje i da bude mnoo po-zle

{P}HoNeY{P}
04-13-2006, 10:09
Nemoga da kaja mn za daskalite ama..stavat!
A xorata sa straxotni mislq 4e i tova te interesuva nali?

white_chik
04-13-2006, 10:33
Nemoga da kaja mn za daskalite ama..stavat!
A xorata sa straxotni mislq 4e i tova te interesuva nali?
koi kals si tam

skate_warrior
04-13-2006, 11:56
Gospoja Kun4eva e nai-deorientiranoto jivotno koeto sum sre6tal dosega... az li4no sum u4il tam do 7 klas gotino e kato cqlo... malko me pree*a toq Levantis poslednata godina , ama toi mai ve4e ne prepodava tam ;)

04-17-2006, 12:36
az sum uchila tam 3 godini,no se premestih.

abe nqkakuv Dragov prepodava li tam?

ledenata_kralicA
04-17-2006, 21:20
Кънчева(на галено Пънчето) според мен е най-тъпото ,смотано,ужасно,
злобно и гадно бабе учителка в цялото училище
аз много я мразех,щото ми пишеше някви четворки и после се чудех как да ги оправям :smt013

04-18-2006, 13:17
Imate li u4itel po istoriq - Dragov?

gab
04-21-2006, 21:19
Примерно аз съм от там! :lol:
Училището си е много и яко и учителите са супер яки...или поне тея дето ми преподават!За начално обучение е добро,но за средно :-k !
Незнам коя е тая кънчева,но тая Цацева е пич...

NeBrEjNo
04-22-2006, 17:27
цацева е по физи4еско налИ ?

ledenata_kralicA
04-22-2006, 21:02
не,това е Жената-мъж(по география)

Axel_f
04-22-2006, 22:11
охохо доброто старо 125 мафията на Младост 1 :twisted: Супер яко и супер тъпо даскало едновременно :lol: била съм там 7 години,до миналата учех там...Абе до 7 клас е перфектно след това-Без коментар просто :lol: Сега има една паралелка 8 клас и просто тя е събрала изметта от бившите 7класници :lol: Абе има доста добри учители,като материална база никак не е зле и все пак ЗАВИСИ кой клас ще караш там :-)

ПП Абе хора защо плюете Кънчева толкова?Верно си беше малко злобничка и все пак това е единствения начин да не ти се качат учениците на главата и да си учат уроците все пак :? Обаче това,което никога няма да забравя в 125 е "дзверът по музика" Донка Петрова...малее тая жана е такъв образ,че нямам думи просто :lol: Незнам дали ви е преподавала,обаче часовете по музика всъщност трудно биха се нарекли музика... :shock: Вярно интелигентна си е горе долу,обаче на мен някакси хич не ми се нравеше да правим контолни на назубкана теория и в часовете да не можем да дъвчем дъвка,нито да си разглеждаме списания....

04-22-2006, 23:07
az pa beh v 129-to umrete ot qd :D

-GosT

ledenata_kralicA
04-22-2006, 23:13
az pa beh v 129-to umrete ot qd :D

-GosT :smt013
(умирам от яд)хахаха

white_chik
04-23-2006, 09:18
охохо доброто старо 125 мафията на Младост 1 :twisted: Супер яко и супер тъпо даскало едновременно :lol: била съм там 7 години,до миналата учех там...Абе до 7 клас е перфектно след това-Без коментар просто :lol: Сега има една паралелка 8 клас и просто тя е събрала изметта от бившите 7класници :lol: Абе има доста добри учители,като материална база никак не е зле и все пак ЗАВИСИ кой клас ще караш там :-)

ПП Абе хора защо плюете Кънчева толкова?Верно си беше малко злобничка и все пак това е единствения начин да не ти се качат учениците на главата и да си учат уроците все пак :? Обаче това,което никога няма да забравя в 125 е "дзверът по музика" Донка Петрова...малее тая жана е такъв образ,че нямам думи просто :lol: Незнам дали ви е преподавала,обаче часовете по музика всъщност трудно биха се нарекли музика... :shock: Вярно интелигентна си е горе долу,обаче на мен някакси хич не ми се нравеше да правим контолни на назубкана теория и в часовете да не можем да дъвчем дъвка,нито да си разглеждаме списания....

mnoo si prava za putvata 4ast oba4e za kun4eva prosto ne mi govori vinagi mi zadava6e ebati vuprosite i si zapisva6e koga hodq do kenefa ](*,) ina4e mi e prepodavala donka petrova ama ne be6e 4ak tolko lo6o we.ti v koi klas si bila?

Axel_f
04-23-2006, 10:15
Ами аз съм от бившия 7А...да бе верно,че си от Г,то на В клас им преподаваше Тачева по математика :wink:
Хмм забравих да кажа-Ташев-директорът е супер як човек,мале оная заместничката му каква беше просто :shock: Некъв идва и си говори с учениците,играеше с нас тенис и волейбол 8) А Анастасова като я поздравиш те гледаше надменно "Ама вие защо не сте в час?!?!"
Абе спомени от 125 толкова много... :roll: ААА никага няма да забравя една случка с Левантис :lol: Вървим си аз и една Василена от моя клас,5 кл бяхме още някви мънички,и по едно време Левантис се задава срещу нас.Обаче Васито не го вижда и в следващия момент се заби в шкемебето му :-D Хахаха беше супер смешно,щото тя някакси отскочи,абе нямам думи просто,сички се напикахме да се хилим :-D :lol:

04-23-2006, 16:58
Искам да попитам,има ли от този форум хора,които учат в това даскало?
Добро ли е? Майка ми иска да се местя там друата година,но не съм чувала никакви отзиви за него. Как е учението? Как са учителите?
Бих била много благодарна на тези,които могат да споделят мнението си за това даскало. Притеснявам се,не искам да се местя,но поради причини,които не искам да споменавам,не мога да остана в сегашното.
:roll:

А в кой клас ще бъдеш догодина и от кое училище ще се местиш? Учителите са добри до 8 клас, изискванията им са супер :D и ако не обичаш да учиш ще закъсаш. Но дисциплината... КОШМАР! Ако се местиш поради проблеми със съучениците, недей, там ще си още по-зле. А директорът беше добре до преди 1-2 години, а сега е един льольо, който не прави нищо друго, освен да чака да мине още една година и да излезе в пенсия.

04-23-2006, 21:32
Имам въпросче. :D
По история преподава ли Иван Драгов в това училище?

04-26-2006, 10:40
Но дисциплината... КОШМАР! Ако се местиш поради проблеми със съучениците, недей, там ще си още по-зле. А директорът беше добре до преди 1-2 години, а сега е един льольо, който не прави нищо друго, освен да чака да мине още една година и да излезе в пенсия.

BRAVO! POZDRAVLENIA! UCHILISHTETO E OTVRAT!!!

_lady_
04-28-2006, 19:42
Имам въпросче. :D
По история преподава ли Иван Драгов в това училище?
Иван Драгов ли? На мен ми е преподавал,но се премести в друго училище,доколкотознам.
В 125 ли преподава? :-k