PDA

View Full Version : Гърдите



04-10-2006, 17:36
Не знам дали има такава тема!
Какви момичета предпочитате? С по-големи или по-малки гърди? Защо?

Wu-Tang
04-10-2006, 17:47
ами да беше погледнал/а
за мене лично няма много голяма значение само да ги има разбирасе :)

foulmist
04-10-2006, 17:57
i za men nqma zna4enie stiga da ne sa uvisnali do pypa :smt078 predpo4itam po-malki no stegnati i krasivi :D

sexy_macka
04-10-2006, 17:59
foulmist Пуснато на: 10.04.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

i za men nqma zna4enie stiga da ne sa uvisnali do pypa predpo4itam po-malki no stegnati i krasivi

toi e mmn prav,momichesm,ne iskam da se fukam ili neshto takova,kakto iskaite go tulkuvaite no s 3te momcheta s koito sm bila kazvaha che gurdite mi im haresfat zashtoto sa stegnati,a moga da kaj he gurdite mi en sa golqmi...moje bis a normalni...dokato govoreh aiz a nqkoi bivshi gadjeta,kato kazvat che tehniti sa uvisnali i tova ne im haresfa...i...za mn bivshi gadjet akazvat che gurdite sm i hubavi...taka che ne go kazvat samo zashtoto sa s men..
Tui che moito mnenie e che gurdite POCHTI nqmat znachenie...

pickpocket
04-10-2006, 18:26
абе че имат имат ама не е толко голямо

04-10-2006, 18:45
gurdite mi im haresfat zashtoto sa stegnati,

Я дай да ги изцоцам! :twisted:

SweetBunny
04-10-2006, 18:50
foulmist Пуснато на: 10.04.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

i za men nqma zna4enie stiga da ne sa uvisnali do pypa predpo4itam po-malki no stegnati i krasivi

toi e mmn prav,momichesm,ne iskam da se fukam ili neshto takova,kakto iskaite go tulkuvaite no s 3te momcheta s koito sm bila kazvaha che gurdite mi im haresfat zashtoto sa stegnati,a moga da kaj he gurdite mi en sa golqmi...moje bis a normalni...dokato govoreh aiz a nqkoi bivshi gadjeta,kato kazvat che tehniti sa uvisnali i tova ne im haresfa...i...za mn bivshi gadjet akazvat che gurdite sm i hubavi...taka che ne go kazvat samo zashtoto sa s men..
Tui che moito mnenie e che gurdite POCHTI nqmat znachenie...
Tvoite poziorki mneniq vsi4ki gi znaem :lol:
Moite cici sa si golemi...grudnata mi obikolka e okolo 93-96sm
Estestveno ne sa kato silikonenite, da stoqt zalepeni za tqloto kato na Emiliq naprimer....ama smeq da tvurdq, 4e ne sa uvisnali, puk i praq super mnogo proceduri seki den ta da ne mi uvisnat 8-[ :-D
I vsi4ki mom4eta, s koito sum bila, sa mi gi haresvali izkliu4itelno mnogo :-k (kak se hvalq samo :smt017 )

sexy_macka
04-10-2006, 18:55
sineoka_kukla Пуснато на: 10.04.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Цитат:
foulmist Пуснато на: 10.04.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

i za men nqma zna4enie stiga da ne sa uvisnali do pypa predpo4itam po-malki no stegnati i krasivi


toi e mmn prav,momichesm,ne iskam da se fukam ili neshto takova,kakto iskaite go tulkuvaite no s 3te momcheta s koito sm bila kazvaha che gurdite mi im haresfat zashtoto sa stegnati,a moga da kaj he gurdite mi en sa golqmi...moje bis a normalni...dokato govoreh aiz a nqkoi bivshi gadjeta,kato kazvat che tehniti sa uvisnali i tova ne im haresfa...i...za mn bivshi gadjet akazvat che gurdite sm i hubavi...taka che ne go kazvat samo zashtoto sa s men..
Tui che moito mnenie e che gurdite POCHTI nqmat znachenie...

Tvoite poziorki mneniq vsi4ki gi znaem
Moite cici sa si golemi...grudnata mi obikolka e okolo 93-96sm
Estestveno ne sa kato silikonenite, da stoqt zalepeni za tqloto kato na Emiliq naprimer....ama smeq da tvurdq, 4e ne sa uvisnali, puk i praq super mnogo proceduri seki den ta da ne mi uvisnat
I vsi4ki mom4eta, s koito sum bila, sa mi gi haresvali izkliu4itelno mnogo (kak se hvalq samo )



kazvai kakfoto si iskash,as prosto dadoh mnenie....

^MaLkOtO^ZlO^
04-10-2006, 18:56
az si haresfam cicite a ne sa koi znae kolko golemi normalni sa a i gledam 4e takiva pove4e gi haresvat ot ogromnite cici deto ti pre4at da gu6ne6 nekoi

Barbie
04-10-2006, 19:18
hmm...momi4e sum, no smqtam 4e ima zna4enie kak na dadenata macka i "stoqt" gurdite...vse pak ako izglejda nqkak si...nesurazmerno...ne e mn hubavo...az imam...dostaaaaa...golqm biust (4estno...hi4 ne e komfortno..drehite vse gi pravqt..muni4ki...v grudnata obikolka :( ) i nikoga ne sum 4uvala oplakvaniq...vsu6tnost...4uvala sum samo burni reakcii na odobrenie :lol: no vse pak biusta ne e 4ak s takova zna4enie...malkiq stegnat biust su6to si ima predimstva ;)

favor_91
04-10-2006, 19:54
za pove4eto mom4eta nqma zna4enie.... no si ima i izklu4eniq ;)

Stanny
04-10-2006, 20:05
foulmist Пуснато на: 10.04.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

i za men nqma zna4enie stiga da ne sa uvisnali do pypa predpo4itam po-malki no stegnati i krasivi

toi e mmn prav,momichesm,ne iskam da se fukam ili neshto takova,kakto iskaite go tulkuvaite no s 3te momcheta s koito sm bila kazvaha che gurdite mi im haresfat zashtoto sa stegnati,a moga da kaj he gurdite mi en sa golqmi...moje bis a normalni...dokato govoreh aiz a nqkoi bivshi gadjeta,kato kazvat che tehniti sa uvisnali i tova ne im haresfa...i...za mn bivshi gadjet akazvat che gurdite sm i hubavi...taka che ne go kazvat samo zashtoto sa s men..
Tui che moito mnenie e che gurdite POCHTI nqmat znachenie...

Охо тряя да ги оценя \:D/
============================================
Мене не ме интересува дали са малки или големи ако обичам момичето това няма никакво значение

04-10-2006, 20:30
Имаше подобна тема....но и аз сум момиче,но и според мен гърдите нямат кой знае какво голямо значение...все пак не си с момичето само заради циците му...и въпреки ,че винаги са били на почит големите цици забелязвам,че мн все повече момчета се кефат на малки и стегнати цици :roll: Има една в мойто даскало дето има ама не мое опиша кви цици облича мн широки дрехи и не може да ги закопчае!Предстаете си за кво чудо стаа на ?
Мойте цици не хич големи но са стегнати и си ги харесвам,пък и до сега много момчета са ми казвали,че са си ми много готини за възраста :mrgreen:

terry
04-10-2006, 20:31
Имаше подобна тема....но и аз сум момиче,но и според мен гърдите нямат кой знае какво голямо значение...все пак не си с момичето само заради циците му...и въпреки ,че винаги са били на почит големите цици забелязвам,че мн все повече момчета се кефат на малки и стегнати цици :roll: Има една в мойто даскало дето има ама не мое опиша кви цици облича мн широки дрехи и не може да ги закопчае!Предстаете си за кво чудо стаа на ?
Мойте цици не хич големи но са стегнати и си ги харесвам,пък и до сега много момчета са ми казвали,че са си ми много готини за възраста :mrgreen: suglasna vupreki 4e moite ne sa malki.....

04-10-2006, 20:36
Не, че не ме интересува вашето мнение момичета, но по-скоро се интересувах от това на момчетата.

rowzz
04-10-2006, 20:51
абе единя път са оплакфате от малки цици, другия път от големи.. мама му стара на жена и ники кънчев не може да се угоди..

Magician
04-10-2006, 21:02
Не знам дали има такава тема!
Какви момичета предпочитате? С по-големи или по-малки гърди? Защо?

За мен важното е едни гърди преди всичко да бъдат добре оформени, всичко останало са подробности.

kin
04-10-2006, 21:42
Не е хубаво да няма, не е хубаво да са много големи

gamercheto_
04-11-2006, 08:23
kotety: ami moite sa dosta golemi i za tva ne haresvam golemi gardi 6tyt typite mom4eta samo tva gledat i mnoo sa tvarq kat minaam pokrai nqkoi i mi podsviirkva ili 4uvam tapiq mu komentar bahti se edno sam nqkva kurva

FikyScHetOo
04-11-2006, 08:32
Аз съм момиче и мисля че "приятни гърди" е това което се ахресва повече. Казано на майтап, тов аопределение е много точно. Познавам момиче, кои=ето е с по-глям бюст да кажем от сички момичета в класа и...и кво- всички я знаят като момичето с големите Очи...

Night_Knight
04-11-2006, 08:48
Никога не съм харесвал големите гър... цици :mrgreen:

Стегнати и добре оформени е истината. IMHO.

sexy_macka
04-11-2006, 13:39
Stanny Пуснато на: 11.04.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Цитат:
foulmist Пуснато на: 10.04.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

i za men nqma zna4enie stiga da ne sa uvisnali do pypa predpo4itam po-malki no stegnati i krasivi


toi e mmn prav,momichesm,ne iskam da se fukam ili neshto takova,kakto iskaite go tulkuvaite no s 3te momcheta s koito sm bila kazvaha che gurdite mi im haresfat zashtoto sa stegnati,a moga da kaj he gurdite mi en sa golqmi...moje bis a normalni...dokato govoreh aiz a nqkoi bivshi gadjeta,kato kazvat che tehniti sa uvisnali i tova ne im haresfa...i...za mn bivshi gadjet akazvat che gurdite sm i hubavi...taka che ne go kazvat samo zashtoto sa s men..
Tui che moito mnenie e che gurdite POCHTI nqmat znachenie...


Охо тряя да ги оценя
============================================
Мене не ме интересува дали са малки или големи ако обичам момичето това няма никакво значение


ooo misi Stanny :oops:

04-11-2006, 13:42
ooo misi Stanny :oops:

Абе ти не разбра ли? Помолих те да ти ги изцоцам :twisted:

sexy_macka
04-11-2006, 14:21
Гост Пуснато на: 11.04.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:

ooo misi Stanny


Абе ти не разбра ли? Помолих те да ти ги изцоцам



а ако си гледаш работат ще е мноо добре !

04-11-2006, 15:09
а ако си гледаш работат ще е мноо добре !

Оф ай дай тогава само едната! :twisted:

Stanny
04-11-2006, 16:11
а ако си гледаш работат ще е мноо добре !

Оф ай дай тогава само едната! :twisted:

Абе глупак остави я намира :evil:

sexy_macka
04-12-2006, 12:13
Гост Пуснато на: 11.04.8 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:

а ако си гледаш работат ще е мноо добре !


Оф ай дай тогава само едната!


Gorkiq..ne ti e lesno....Vreme tie da mluknesh malko...!




Stanny Пуснато на: 11.04.9 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Анонимко написа:
sexy_macka написа:

а ако си гледаш работат ще е мноо добре !


Оф ай дай тогава само едната! :twisted:


Абе глупак остави я намира :evil:


Mersi otnovo Stanny

senatorr
04-12-2006, 17:13
знаете ли имаше една фраза :

по добре си намерета гаджета с големи цици , защото отдолу всички са еднакви !

това е !

God-Is-A-Girl
04-12-2006, 17:22
За мен няма значение големината.Дори повечето момичета които харесвам са с малки цици и това хич не ми пречи.И както казаха по горе (поне 10 пъти) стегнати и добре оформени си е класика в жанра

04-12-2006, 17:30
axaxaxxaxaxaxax :lol: ne6to se sdurpaha devoikite:)

ATAKABG
04-13-2006, 01:46
Ами предпочитам с по-големи да е,но не държа на това. На гаджето ми са и доста големи циците,а е на 15. И за лизане са супер :mrgreen: Но пак казвам,това не е основното. Първо гледам гледам лицето и тялото. После други неща.

kateto^^
04-13-2006, 09:39
e ne s1m lesbiika ama s1m na mnenie 4e vsqko momi4e tr1bva da se podd1rja :)s1s krem4eta,losion4eta,ako e nujno i ne6to protiv p1pki...:)a p1k dali sa golemi-tova e edin vid predimstvo,stiga da ne sa otpusnati.a ako sa malki....se slaga sutien s1s mnoooooogo podpl1nki dokato ne porasnat :) slava bogu moite g1rdi sa si nared :)

macka123
04-13-2006, 12:05
mi za vuzrastta mu sa si po skoro malko nad normalnoto daje dosta no pak sa stegnati mom4etata sa mn dovolni
no da vi kaja obleka li ne6to s dekolte ne spirat da me gledat tam
malko e kofti
no si gi haresvam