PDA

View Full Version : Mislq, 4e daskalite me mrazqt....



HeDa
04-10-2006, 21:00
OfFff.. pak tupoto daskalo.. pak problemi s roditelite... i to zashto?!?! Mi mnogo qsno, 4e za ocenki...Abe imam 4uvstvoto, 4e nqkoi daskali prosto ne6to ne me obi4at mnogo mnogo i za tova prosto mi namqlt ocenkite...po biologiq naprimer- daskalakata pak mi kaza nomera i shte me izpitva stavam az uj sum u4ila pone za 4 - 5 otgovarqm gore-dolu prili4no.. sqdam si obry6tam se nazad kum syu4enicite si da popitam kolko shte mi pi6e spored tqh i te mi kazvat spokoino 4 shte e..dobre kazvam si dobre... gledam kak daskalkata prosto mi nabryska edna 3-ka...nezaslujena spored celiq klas, ne si misleh samo az taka... ne e za 1-vi put oba4e... edin drug put stanah pojelanie otgovorih i za 5 - kakto sledva pisa mi 4 (tova e pri su6tata gospoja).. otdelno , 4e i gospodina po geografiq ne6ty me e namrazil.. celiq klas kazva .. da be be6e za 5-tica abe moje i 4 ama pove4e be6e za 5... gledam v belejnika 3-ka....ima i drugi slu4ei ama ne mi se pi6e sega... :-#

Dr. Kazimbutt
04-10-2006, 21:31
На тебе са ти намалили оценката, а на мене днес ми писаха двойка по физика, защото стоях в профил към даскала. Аз какво да кажа?

priti_kiti
04-10-2006, 22:01
da we i az sum taka..mani golqm ujas e ](*,) vednuj namrazqt li te-nqma oturvane povqrvai mi :( i mn gadno te precakvat i za izpiti i za si4ko..ma v kraen slu4ai-mesti6 se v drugo daskalo vupreki 4e ne trqq da bqga6 ot problemite ama..v slu4aq problema ve4e e stanal golqm :? izduni6 li se edin put-krai s tebe...
fuck daskalo,fuck fuck fuck...

04-10-2006, 22:10
tri pati vlizam u edin 4as tri dvoiki nea mi zor nakraq oni 6e me gonat da mi pi6at po golema ocenka badete po hitri ot teh s edin hod napred mislete

mystikal90
04-11-2006, 06:57
spox si4ki sme taka!i Moite daskali sa super gadni!!!!smetni 4e edna ovca po bg mi pi6a 4 za sroka kato imah dve 4-ki i 4etiri 5-ci kato ednata e ot klasnoto!Ne se pritesnqvai si4ki daskali sa taka!

FikyScHetOo
04-11-2006, 09:00
Всички са така, мен ми писаха 2-ка ЗА РАЗКОШ. А защо не? питах аз... На един от моя клас тая вика на едно момиче- "Я му пиши още две двоики". Или пък по АЕ ми пише тройка, която я нямам. Питам я аз от какво е, тя:"от Диктовка". Аз и казвам че от диктовките, които ми е събирала я нямам тази, че оценките ми от диктовки са две. Че тройката я няма. Казах на наще и на родителската 3-ката беше от думи, била ме изпитвала в час...

favor_91
04-11-2006, 09:18
ммм...кофти история....може би си направила нещо ? не мислиш ли че трябва все пак да има причина поради която да те ощетяват :? учи за 6 тогава те няма какво друго да ти напишат :) аиде и успех

Loshotia
04-11-2006, 18:17
Защо не се запитате дали проблема не е във вас? Така де, мен защо не ме мразят учителите, защо не се заяждат с мен, защо не ми пишат "незаслужени" оценки?

andrea
04-11-2006, 18:23
suglasna sum sus Santra, zapitaite se dali vie ne ste napravili ne6to za da se durjat taka s vasq vse pak pomislete i te sa hora, i te se nujdaqt ot uvajenie, tova 4e imate slaba ocenka, ili ne se durjat dobre s vas, purvo potursete vinata vuvu sebe si, za6to vinagi nqkoi drug trqbva da e vinoven, a nai-udobno e da se obvinqt u4itelite
ta te ne sa s takava profesiq, samo 6toto im e kef da unijavat i izmu4vat decata, te sa tam da vi nau4at i da vi vkarat ne6to v glavite, a tova 4e ima hora deto ne iskat ni6to da nau4at, 4e se durjat naglo i se zaqjdat s u4itelq i posle toi im e vinoven

HeDa
04-11-2006, 18:49
suglasna sum sus Santra, zapitaite se dali vie ne ste napravili ne6to za da se durjat taka s vasq vse pak pomislete i te sa hora, i te se nujdaqt ot uvajenie, tova 4e imate slaba ocenka, ili ne se durjat dobre s vas, purvo potursete vinata vuvu sebe si, za6to vinagi nqkoi drug trqbva da e vinoven, a nai-udobno e da se obvinqt u4itelite
ta te ne sa s takava profesiq, samo 6toto im e kef da unijavat i izmu4vat decata, te sa tam da vi nau4at i da vi vkarat ne6to v glavite, a tova 4e ima hora deto ne iskat ni6to da nau4at, 4e se durjat naglo i se zaqjdat s u4itelq i posle toi im e vinoven
Kolkoto sum se zamislqla po tozi vupros , zashtoto az sum nai-oshtetena ot celiq klas....Specialno po biologiq nito edin 4as ne sum otsustvala, nito edin put ne sum govorila... ni6to be ni6to....prosto nemoga da razbera zashto :smt013 :-#

Loshotia
04-11-2006, 18:54
^^^Е то без причина не става така?

egipetska_princesa
04-11-2006, 21:26
MISLI6 4e daskalite te mrazqt...a ZAMISLQLA li si se nqkoga 4e te ot svoq strana moje da si MISLQT 4e ti gi mrazi6.Bydi sebe si,no bez krainosti i pRoqvqvai nujnoto uvajenie kym tqh(v granicite na dopustimoto :mrgreen: )Sledva6tiq pyt ne vlizai v 4as sys standartnata misyl''te me mrazqt'',a s novo vytre6no ubejdenie''6te im pokaja,4e az ne gi mrazq''(ili ''pro6tavam im za tova 4e me mrazqt'').No za da po4uvstva6 razlikata trqbva da si povtarq6 tova redovno-predi vsqko u4ebno zanqtie
Vseki den ot jivota si pravim izbori-izberi da byde6 PROMQNATA,KOQTO ISKA6 DA VIDI6 V SVETA...

FikyScHetOo
04-11-2006, 21:36
Защо не се запитате дали проблема не е във вас? Така де, мен защо не ме мразят учителите, защо не се заяждат с мен, защо не ми пишат "незаслужени" оценки?
Имаш право, а иначе другите учители май съм им симпатична и затова написах така, но иначе си права :D