PDA

View Full Version : биха ли попречили скобите на едно момче да обича едно момиче



ot4aqnata_f
04-10-2006, 21:25
наскоро ми сложиха скоби и искам да попитам това че имаш скоби би ли попречило на едно момче да те харесва?
пречат ли скобите при целувките?
би ли спрял интереса ви кам някого само защото има скоби?

IdontGiveaFuck
04-10-2006, 21:28
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27653&highlight=pre4at+++breketite+++celuvaneto
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=33930&highlight=pre4at+++breketite+++celuvaneto
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35174&highlight=breketi

Не !

strawberry
04-10-2006, 21:36
На мен пък биха ми пречили...само кат се сетя некфи железа да се разкарват из устата на тоя къде го целувам :smt078 а недай си боже да ми защипе езика... :shock: и само там ми се усмихва и железарския магазин отваря...а и по шините,брекетите или квот са там остава храна...бляк...бляк...бляк не искам и да си помислям,но все пак всеки си има предпочитания и моите може да не съвпадат с тези на другите :)

Shantav^dakel
04-10-2006, 21:49
Не съм се целувала с някой, който носи скоби и нз как е.
Ама това не е причина да не харесаш някой.

SLaDkO_Mi6Le
04-10-2006, 23:09
aми виж сега аз да ти кажа от 1 година и половина нося Бреките и до сега съм нямала проблеми с нищо верно,че за някои тея йелеза не им харесват ама кво ти пука нали после ще си с перфектна усмивка и прави и хубави зъби!:)и на мене ми беше така в началото много кофти,защото пък Бреките не се махат,а ако ти си с скоби просто и можеш да ги махаш не е толкова кофти!И не се притеснявай вобще на нищо не пречат,ако някои те харесва много и скоби да си пак ще те харесва!:) аиде успех и спокойно не се тревожи за нищо!:)дано да съм ти помогнала поне малко :)

04-11-2006, 06:57
Ако наистина те обича не биха му пречили и нищо свързано с теб не би му пречило,вярно,че е малко неприятно да носиш скоби,но който те харесва ще те хареса такава каквато си и няма да му правят впечатление некви скоби! [-X

penywise
04-11-2006, 07:08
"... ако наистиан те обича..."

много силни думи използвате за неща, които траят по 1 месец :shock:

Fat_phil
04-11-2006, 07:40
ako edin 4ovek te haresva shte te haresva nezavisimo kakva si kakvu defecti imash i t.n az sum bil s momi4e s breketi ne pre4i za nishto samo da e vnimatelna ;) :) :D

LyLa
04-11-2006, 08:11
глупости въобще не се усещат,стига да ги чисти след ядене всичко ще е ок!

Night_Knight
04-11-2006, 08:19
наскоро ми сложиха скоби и искам да попитам това че имаш скоби би ли попречило на едно момче да те харесва?
пречат ли скобите при целувките?
би ли спрял интереса ви кам някого само защото има скоби?
Хората си правят пиърсинг на езика без никаква видима причина -- ти за скобите си се хванал. Мислиш че момичетата харесват КРИВИ ЗЪБИ?

Мани тая работа - ей на - аз си останах кривозъб за цял живот ;)

п.п.: оня ден се запознах с една девойка с 3 (три) пиъсинга на езика. Лол.

akademika
04-11-2006, 08:57
Petq, ti li pusna taq tema

LP_girl_14
04-11-2006, 09:11
Не мисля,че биха попречили!Тва че някой носи скоби не значи че токато ги свали няма да се целува.Пък и има ли чувства,независимо дали е привличане,харесване или нещо повече,значи този човек е открил нещо специално в теб и едва ли некви скоби биха му попречили да те целуне O:)

pitbullbg
04-11-2006, 10:22
volb6te ne pre4at... stiga da te obi4a toq koito si s nego kfo mu puka s kfo si... skobite li pravqt 4oveka???

pipi`e`golqma
04-11-2006, 11:06
На мен пък биха ми пречили...само кат се сетя некфи железа да се разкарват из устата на тоя къде го целувам :smt078 а недай си боже да ми защипе езика... :shock: и само там ми се усмихва и железарския магазин отваря...а и по шините,брекетите или квот са там остава храна...бляк...бляк...бляк не искам и да си помислям,но все пак всеки си има предпочитания и моите може да не съвпадат с тези на другите :)

Верно че всеки си има свой предпочитания, но помисли ако на гаджето ти му сложат бреки,скоби или нешо такова, ти ше го зарежеш заради това ли.. ?

Относно темата: Смятам че ако някой те харесва няма да те отбълсне заради скобите или бреките.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 12:39
ne mislq 4e tova moje da popre4i e zavisi ot mom4eto nee priqtno da se celuva6 sys nqkoi sys skobi no ina4e ne pre4i :)

white_chik
04-11-2006, 18:46
e nqma spor 4e ima nekoi koito 6te se pritesnqvatot skobite ama tva 6e sa pove4e povurhnostni hora.ako nekoi naistina te obi4a edva li breketite 6te mu budat proble puk i ti nqma da gi nosi6 cql jivot

LyLa
04-11-2006, 18:52
Абе да не говорим че миналата година брекетите бяха на мода и момиченцата искаха да си слагат и без да имат проблем със зъбките си
а пък стои сладурско особено ако са цветни

tosti
04-11-2006, 18:53
ne mislq 4e 6te e problem ako vse pak te xaresva za tova koeto e v tebe nikav problem uspex ;)

Eros Ramazzotti
04-11-2006, 18:54
Skobite ne sa nikakuv problem,izob6to.Hi4 da ne ti puka,az su6to dosega ne sum se celuval s momi4e sas skobi,ama tova izob6to ne triabva da e kriterii za 4oveka!Taka,4e celuvai iako batkovcite i zabravi za tova 4e ima6 skobi:)

`Death`Whore`
04-11-2006, 18:55
БИха попречили на някой да хареса друг. Но ако си го харесал вече, подобни неща ти се струват дори сладки. :)