PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Харесвам и двете, а те се бият .. :)



проблема
04-11-2006, 00:16
значи искам да ви помоля за съвет. ходя с едно момиче от 2 месеца , но тя замина за една седмица на море с техните , а в момента в който си тръгна аз се понапих вечерта и веднага почнах да се натискам на приятелката и почнах да е целувам , пък тя го зе насериозно и почна да ме търси само , на другата вечер излизах с нея и така се привързах и към нея. Обаче сега заминах на лагер с класа и постоянно ми се обаждат и двете да кажа с коя искам да бъда. както разбрах от приятели даже двете те са се скарали заради мене - дори е имало бой в дискотеката. Аз пък с всичкия си акъл пращам любовни смс-и на едната и на другата и на всяка викам че е обичам , и сега осъзнавам в ква каша съм се забъркал. Държа и на двете , ама така май неможе [-X Кажете какво да правя и как да кажа на едната че неща да бъда с нея , като досега съм и викал колко е обичам и сме си прекарвали чудесно. Малееее като се прибера другата седмица незнам какво да права , вече съм си изключил телефона че се побърквам като ми звънат и двете. Давайте съвети , неискам да нараня някое сърце [-( Пък и двете си обичкам истински , ма те ще се изпотрепят заради мене :-s

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

LaBeLLo
04-11-2006, 01:35
Преценяваш на коя повече държиш и на нея и казваш, че я обичаш.
Все на някоя от двете ще нараниш сърцето, няма начин. Не се жалвай а действай и внимавай... от две накрая да не останеш без нито еднаhttp://body-language.hit.bg/smirk.gif

MaD-MaN
04-11-2006, 01:41
hahaha da ti imam problemite :D naraneni 6e ima ama osaznai se malko sam si si go naprail sam 6e se izmakva6. i mejdodrugot e glupavo znae6 kakvo da parai6 ama pak pita6 da ne bi da se fali6 ne6to

04-11-2006, 06:55
Тва дет си направил е мн тъпа и детска постъпка! :!: [-X Остави ти ,че ги нараняваш и двете по този начин ми ти скарваш две приятелки ебаси тъпото!По-доибре се откажи и от двете...като си се забъркал ще си носиш последствията :!: :!: :evil: :smt017 :smt012

penywise
04-11-2006, 07:04
Заслужваш да си седиш у вас на чикий...
"същата вечер се понапих..."

това.... трябваше да е нещо като "оправдание", или?

пращаш смс-и, любовни... и на двете?

А бе то и на тебе не ти е ясно от къде изригва нефта, ама и ония не са особено интелигентни двете :roll:

Fat_phil
04-11-2006, 07:39
pozagazil si kak da ti kaja :) malko tupo si napravil da zabivash 2 priqtelki!!!

ima 2 varianta :

1.izbirash ednata - (koeto shte dovede do karane na priqtelki , koeto ot svoq strana pokazva4e te ne sa!!! zashtoto priqtelstvoto na 2 momi4eta opira do slagane na girm zaedno i hodene po kafeta ;) taka 4e .........

2 ostavi gi i 2te i si nameri nova :D

Night_Knight
04-11-2006, 08:14
значи искам да ви помоля за съвет. ходя с едно момиче от 2 месеца ....
...Давайте съвети , неискам да нараня някое сърце [-( Пък и двете си обичкам истински , ма те ще се изпотрепят заради мене :-s
Така е. Като си толкова "оборотен" - няма да е проблем да си намериш трета, нали?

LP_girl_14
04-11-2006, 09:20
Като за начало си избери само едната и то тази към която имаш по-силни чувства.Малко е гадно независимо че е било само за една вечер-гаджето ти заминава и ти айде отиваш при другата.После пък другата е започнала да таи надежди и не е осъзнала че за тъеб всичко е само една авантюра...незнам,ама ако аз бях на мястото на момичетата просто нямаше да искам да те виждам,камо ли да се бия...аз да не съм в детската градина? 8-[ Или си иузбери смао едната и то тази,с която искаш да бъдеш и поо възможност гледай да не почнеш да се натискаш със всяка докато я няма,или пък започни наново,остави ги и двете.не е правилно така да си играеш с чувствата им!Помисли си мноу добре и излез от тая каша колкото се може по-бързо,щото все пак говорим за чувства,а не за детска игра :roll: Успех!

проблема
04-11-2006, 09:20
емм децка постъпка е , не казвам че съм голям , пък и не се фаля , а се чуда кво да праа , засеа мисля да продължавам да ходя с тази дето съм бил 2 месеца , пък на другата да не и обръщам внимание , нито да и говоря , просто да избяхвам срещи с нея , нз ама ме е страх да е погледна в очите и да и кажа "не те обичам , искам да бъда с приятелката ти " :?

Night_Knight
04-11-2006, 09:28
емм децка постъпка е , не казвам че съм голям , пък и не се фаля , а се чуда кво да праа , засеа мисля да продължавам да ходя с тази дето съм бил 2 месеца , пък на другата да не и обръщам внимание , нито да и говоря , просто да избяхвам срещи с нея , нз ама ме е страх да е погледна в очите и да и кажа "не те обичам , искам да бъда с приятелката ти " :?
Е - значи си взел решение вече. Знам за какво говориш. А и на тази възраст момичетата са по-агресивно настоени, по-склонни са да поемата инициативата и да те поставят под напрежение. Най-доброто е да се видиш и с другото момиче и да се изясните. Това е на теория.

Ако трябва да съм искрен... не знам дали аз бих имал сили да постъпя така. :?

04-11-2006, 12:00
емм децка постъпка е , не казвам че съм голям , пък и не се фаля , а се чуда кво да праа , засеа мисля да продължавам да ходя с тази дето съм бил 2 месеца , пък на другата да не и обръщам внимание , нито да и говоря , просто да избяхвам срещи с нея , нз ама ме е страх да е погледна в очите и да и кажа "не те обичам , искам да бъда с приятелката ти " :?

Dude az imah podobna situaciq s dvemo momi4eta ama be6e malko po slojno haresvah ednata ama spah s priqtelkata i i tq po4na da me haresva :roll: . Misalta mi e 4e kat mi se naloji da i kaja 4e mi se naloji da kaja su6tite dumi posu6tiqt na4i i to sled kato go napraihme to4no
да е погледна в очите и да и кажа "не те обичам , искам да бъда с приятелката ти "
zakleam se po gadno ne mi e bilo v celiqt jivot do sq ama se prejivqva barzo nali ima koi drug da obi4a6 i da te obi4a davai smelo napredi i da ne ti dreme mnog ako obra6ta6 tolkova vnimanie na ne6tata 64e si dokara6 problemi

pipi`e`golqma
04-11-2006, 12:25
ПО добре ги остави и двете.

Heaven_inhabitant_f
04-11-2006, 12:33
Тези момичета ако имаха малко достойснство и наистина бяха приятелки,боя щеше да е за теб,да ти теглят и двете една и да си запазят приятелството,а ти рано или късно ще си намериш майстора! А сега ли? Вземи слез малко на земята,като за начало.

IKisseDAGirL
04-11-2006, 12:58
"и двете ги обичкам истински" :?

колко мн хора само бъркат привличането с ЛЮБОВ :shock: понякога дори става доста дразнещо... може и аз още да не съм й научила смисъла, но поне не я употребявам на ляво и на дясно
по този начин се обезсмисля :roll:

когато обичаш, мислиш само за 1 човек и той обсебва изцяло съзнанието ти :wink: разбираш, че точно той е този, с когото искаш да бъдеш, само той и никой друг :)
в случая ти се колебаеш м/у две, следователно едва ли обичаш.. просто е нещо като привличане или най-много харесване

P.S. съветвам те да си с втората - с първата си бил и явно не е успяла кой знае колко добре да те задържи и да те накара да изпитваш истински чувства, тъй като си й изневерил :roll: може би другото момиче ще успее, дай й шанс :-)

Shantav^dakel
04-11-2006, 13:54
Тва дет си направил е мн тъпа и детска постъпка! :!: [-X Остави ти ,че ги нараняваш и двете по този начин ми ти скарваш две приятелки ебаси тъпото!По-доибре се откажи и от двете...като си се забъркал ще си носиш последствията :!: :!: :evil: :smt017 :smt012

Приятелки! Това за теб ли е приятелство. Отишла френдката ти на море и айде да налитаме на гаджето й. Тая втората май много не цени приятелството щом се е натискала с въпросния, пък и щом е продължила да го търси.

Както и да е! Да се откажеш и от двете е най-разумното. Те ще настояват да избереш, защото до последно всяка ще таи надежда, но страшно много ще нараниш една от двете. А след известно време като скъсаш с избраницата, ще се чудиш дали не е трябвало да избереш другата. Просто най-разумното ще е да не избираш.

sexy_macka
04-11-2006, 13:57
Az puk ako bqh na tqhno qmsto shtqh da ostavq TEB,a ne da se karam s priqtelkata si,ti da en si se natiksla...ti si tozi,koito ne znae kfo iska...Nqma da e zle da si go isqsnish !!! :evil:

white_chik
04-11-2006, 18:44
ili trq da re6i6 na koq ot dvete durji6 i da produlji6 s neq,ili da ostavi6 i dvete momi4eta na mira da si jiveqt jivota 6toto mnoo qko gi precakva6 i dvete i si igrae6 i s dvete [-X

Krem4eto
04-11-2006, 20:25
Не трябва да ги разиграваш и двете!Повярвай ми гадно е!Но ти не искаш да нараниш никой,но това е невъзможно все едната ще нараниш!Въпроса е коя!Абе човек,не бъди така объркан избери си една и толкоз!Ама имай в предвид,че другата ще "плете интриги"!Трябва да си готов да не вярваш на лъжите на другата!УСПЕХ И КАЖИ КАКВО Е СТАНАЛО!