PDA

View Full Version : prevod na izre4eniq



priti_kiti
04-11-2006, 08:13
dam,pak sum az i pak staa vupros za ruski :D ta..ako moje nqkoi da mi prevede teq izre4eniq na ruski mn 6e sum mu blagodarna :) :
Аз съм зодия Овен.Имам руса коса,кафяви очи и чипнос.
Мисля че отговарям на почти всичко.
Моята приятелка е зодия Водолей.Тя също има руса коса,черни очи и чипнос.
Mersi predvaritelno :)

thE`reASoN
04-11-2006, 08:40
Аз съм зодия Овен.Имам руса коса,кафяви очи и чипнос.
Мисля че отговарям на почти всичко.
Моята приятелка е зодия Водолей.Тя също има руса коса,черни очи и чипнос.


Ama ako ne e verno ne6to da ne se syrdi6?
<Я зодия овень.У меня русые волосы,карие глаза и я курносы.
Моя подруга зодии Водолей.У ее тоже русые волосы,черные глаза и курносы.>
аз мисля 4е е така но не съм много сигурна за чипнос,че е в правилния падеж.

priti_kiti
04-11-2006, 09:06
mersi mnogo :) ami "Мисля че отговарям на почти всичко." nqkoi moje li da mi go prevede?

MidnightScream
04-11-2006, 09:45
abe 5 dumi nqmate li rechnik, ko na gotovo chakate! :twisted:

Qgodka_
04-11-2006, 11:26
Това горе има грешки

Мой зодиакальный знак Овен./ Я зодия овен/По знаку зодиака я - Овен. У меня русые волосы,карие глаза и курносый носик.
Я думаю я отвечаю почти всем.
Моя подруга зодии Водолей.У нее тоже русые волосы,черные глаза и курносый носик.

Loshotia
04-11-2006, 12:16
^^^ това е правилното

Dr. Kazimbutt
04-11-2006, 12:21
Това горе има грешки

Мой зодиакальный знак Овен./ Я зодия овен/По знаку зодиака я - Овен. У меня русые волосы,карие глаза и курносый носик.
Я думаю я отвечаю почти всем.
Моя подруга зодии Водолей.У нее тоже русые волосы,черные глаза и курносый носик.
И твоето има.

Я думаю, что я отвичаю почти все (като е-то се пише с две точки над него и се чете "йо").

Qgodka_
04-11-2006, 13:39
Това горе има грешки

Мой зодиакальный знак Овен./ Я зодия овен/По знаку зодиака я - Овен. У меня русые волосы,карие глаза и курносый носик.
Я думаю я отвечаю почти всем.
Моя подруга зодии Водолей.У нее тоже русые волосы,черные глаза и курносый носик.
И твоето има.

Я думаю, что я отвичаю почти все (като е-то се пише с две точки над него и се чете "йо").

хахахаха и твойто е грешно ... сега като го погледнах мойто и съм объркала падежа(попринцип не се замислям за това) Я думаю я отвечаю почти на все. И дали ще сложиш что или не е все едно

IKisseDAGirL
04-11-2006, 13:40
хаха аз съм рускиня и мисля, че последното изречение като граматика е правилно, но не звучи добре 8)
заповядай :arrow:

Думаю, я отвечаю почти на все. :wink:

Dr. Kazimbutt
04-11-2006, 17:04
Това горе има грешки

Мой зодиакальный знак Овен./ Я зодия овен/По знаку зодиака я - Овен. У меня русые волосы,карие глаза и курносый носик.
Я думаю я отвечаю почти всем.
Моя подруга зодии Водолей.У нее тоже русые волосы,черные глаза и курносый носик.
И твоето има.

Я думаю, что я отвичаю почти все (като е-то се пише с две точки над него и се чете "йо").

хахахаха и твойто е грешно ... сега като го погледнах мойто и съм объркала падежа(попринцип не се замислям за това) Я думаю я отвечаю почти на все. И дали ще сложиш что или не е все едно
что = че

Qgodka_
04-12-2006, 07:58
Това горе има грешки

Мой зодиакальный знак Овен./ Я зодия овен/По знаку зодиака я - Овен. У меня русые волосы,карие глаза и курносый носик.
Я думаю я отвечаю почти всем.
Моя подруга зодии Водолей.У нее тоже русые волосы,черные глаза и курносый носик.
И твоето има.

Я думаю, что я отвичаю почти все (като е-то се пише с две точки над него и се чете "йо").

хахахаха и твойто е грешно ... сега като го погледнах мойто и съм объркала падежа(попринцип не се замислям за това) Я думаю я отвечаю почти на все. И дали ще сложиш что или не е все едно
что = че

Това ми е повече от ясно, повярвай хахахахха ....... Но може и да не се слага това ЧЕ, защото смисала е същия, все е едно дали ще е там или не