PDA

View Full Version : ВИТАГОЛД



svetla_88
04-11-2006, 12:29
ползвате ли го? от колко време?имате ли ефект?
на мен и майка ни го препоръча леля ми ,а на нея колежките и.една моя съученичка също започна да го пие.
аз не вярвам но 1я път като го пих преди това бях гладна много и след това бях сита без майтап но не го пия защото по принцип не обичам кафето и кофеин.
какво мислите за златно чудо 14?
аз смятам че от него най малко има ефект и ако има то след като се спре става ,,йо йо ефакта,, което ще рече обратно връщане на кг. и доре 2-но.
давайте съветчета ако искате как отслабвате.освен фетнес и упражнения.
аз намам проблеми с кг.но искам поне 1-2 да сваля няма да е зле :lol: :smt006

Ice_Queen
04-11-2006, 12:40
Витаголг не помага ..2 приятелки го пиха 2 месеца тва ..ГНУСНО КАФЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! И какво ? - ефект 0 !

LoLita^
04-11-2006, 12:55
na men maika mi go pi i estestveno ne i pomogna. Vsi4ko idva ot golqmata reklama i kakvo to e gadno i neefektivno

Barbie
04-11-2006, 13:47
heheee...tva sa si izmami i polovina :lol: zlatno 4udo...az sum pila...ne znam za svalqneto na kilogrami, ma se 4uvstvah mn bodra ot nego...no to ne e o4udva6to...v nego kakvo ima - med, voda i razni trevolqci :) ... a svalqneto na kilogrami - tainata e...vsqka sutrin po 4a6a topla voda (za ob6to pro4istvane), mn plodove i zelen4uci, mn riba, po 4isto meso...pile6ko da re4em, kiselo mlqko, med, moje pulnozurnest hlqb...izob6to...raznoobrazno hranene (v nikakuf slu4ai ne karaite samo na edin tip hrana)...multivitamini na hap4enca sega prez proletta...i moje pektin za ob6to pro4istvane ot toxini (i ako imate razni stoma6ni problemi deistva 4udno)...i est dvijenie...ne mislq 4e e nujno da se hodi po fitnes zali ako nqma vreme...prosto...da re4em 2-3 spirki gi minavaite pe6a vmesto s avtobusa...pusnete si vku6ti musi4ka i si tancuvaite...ei taka...za po4ivka...ili ska4aite na vujence...malko koremni presi...ili..az proletno vreme ti4am po polovin-edin 4as iz kvartala....takiva ne6ta :) i ne kazvam 4e vsi4ko tova ima nqkakuv svetkavi4en efekt...no ne e natovarva6to...i nai-malkoto osigorqva dobro zdrave i svejo nastroenie :)

Алекс
04-11-2006, 16:43
Майка ми пие нещо подобно на Vita Gold - Slim Line,на почти същата цена е,но има по-голям ефект,поне според нея де,уж и подтискало апетита и я засищало :?
Златно чудо 14 съм пила,свалят се кг стига стриктно да спазваш схемата и да ядеш само позволените храни:плодове,зеленчуци,ме о,кисело мляко.Свалят се около 4кг за 10 дни,но имай предвид,че ти ако спазваш тая схема,която е приложена към него и без да пиеш чудото пак ще свалиш кг :|

ProstoAz
04-11-2006, 18:26
За Vita Gold незнам, сестра ми си беше взела веднъж, но само колкото да го пробва.
А за Златното чудо - както вече казаха преди мен - отслабва се по-скоро от хранителния режим, който спазваш (който по мое мнение е изключително вреден и недообмислен), а не от Златното чудо. Примерно един ден вместо закуска - Златно чудо, след това обядваш и вечеряш нормално, като изключиме някои забранени храни. Друг ден за закуска и за обяд - Златно чудо, а за вечеря само ядеш. И какво му е ЧУДОТО и какво му е ЗЛАТНОТО???
Всички тези работи за мен са боклуци! Ако искате да отслабвате не е това начина! По-скоро подходящ хранителен режим, съчетан с някакъв спорт.