PDA

View Full Version : козметичка за триъгълник



04-11-2006, 12:34
знам, че има такава тема, но въпроса ми е друг
и той е :
Колко дълги косми тряя да си пусна отдолу, за да може козметичката да ми ги махне с коламаска?
и не е ли гадно(за тези, които ходят) няколкото дни преди да отидеш да ходиш някфа космата долу...щот аз повече от 2-3 милиметра косми не моа да понеса...даже и толкова са много
и доста ме притеснява идеята да пускам 1-1.5 санта коса отдолу...как ше ходя така бе :lol: :lol: :lol:
а после на колко време се ходи пак? и пак ли си ходиш космата?и тогава какъв е смисъла изобщо


готово :mrgreen: не ми се смейте наистина мноо ме вълнуват тези въпроси...повече и от болката даже
да бтв нали няма проблем да пищя докато ме изтезават там...
и как става точно процедурата някъф стол като на гинеколога ли е или?
говоря за цялото...там, не само за триъгълника

pipi`e`golqma
04-11-2006, 12:44
:lol: :lol: :lol: КАде отиде ти 1см. Абе 3-4мм. и ще ти ги дръпне. После ходиш катоти пораснат пак. Смисъла е че с бръснача тряя да ги бръснеш през ден-два и стават твърди и черни и гадни,а с колата едно че оредяват,друго че стават по тънки(ако може така да се каже) и когато ти пораснат пак отиваш(една сецмица и половина някаде). Просто отиваш, лягаш, разкрачваш се и ако не може да тръгпиш на болка може да си повикаш(ако козметичката е печена и ти позволи) O:)

Glezlata
04-11-2006, 16:10
Ami 3-4mm,sa dosta muni4ki :-k ,za da ti gi hvane hubavo kum 1sm trqbva da sa.Az pri moita si lqgam na edno leglo,malko po specialno e,ama ni6to stra6no.Ti,ako gi brusne6,6te vidi6 kakva e razlikata i nqma i da ti napravi vpe4atlenie,4e ima6 malki kosum4eta otdulo.Na mene mi izdurja pove4e ot sedmica,pone nqkolko.I e mnogo got,za6toto stavat vse po malki i po redki.

Nedenceto
04-13-2006, 20:22
Ami ako si gimaha6 sam v ka6ti pak li uredqvat...pak nqkade 4etoh 4e ako deistva6 s kola maska kojata se razdarpvala..taka li e?