PDA

View Full Version : уж ми е най-добра приятелка



sha
04-11-2006, 12:40
:smt009 ужасно се дразня на уж най-добрата си приятелка!всичко,което тя направи ме побърква,а тя нищо не забелязва!дори не ми се говори с нея! :smt015
имам чувството,че съм й приятелка,защото тя ме принуждава и не мога да дишам,когато е наблизо......всичко е толкова уредено,може и да си въобразявам,но сега всичко е ужасно!

terry
04-11-2006, 12:42
se edno se slu6am sebe si v 6ti klas! ako ste naisitna nai-dobri priqtelki nqma da mojete edna bez druga. moq izvod e 4e ne ste nai dobri priqtelki!govori s neq i se razberete

Shantav^dakel
04-11-2006, 13:43
:smt009 ужасно се дразня на уж най-добрата си приятелка!всичко,което тя направи ме побърква,а тя нищо не забелязва!дори не ми се говори с нея! :smt015
имам чувството,че съм й приятелка,защото тя ме принуждава и не мога да дишам,когато е наблизо......всичко е толкова уредено,може и да си въобразявам,но сега всичко е ужасно!

Една най-добра приятелка не може да не забелязва нищо, което както предполагам е свързано с теб. Ти казваш, че не ти се говори с нея - с най-добрата ти приятелка винаги ще ти се говори. За задушаването ти съзнателно го разбираш, значи най-малкото подсъзнателно я отхвърляш като приятелка, а просто си свикнала да мислиш, че ти е най-добра приятелка, може да имате дългогодишно приятелство, много спомени и т.н., но това отдавна е отминала. Тя не ти е приятелка, камо ли най-добра.
Измисли нещо да не се виждаш известно време с нея, но й дай добра причина за това. След като подишате малко една без длуга ще се изяснят нещата. И просто трябва да й дадеш да разбере, че н еможе да те задушава.
Ако е разбрана, всичко ще се оправи.

teenkopele
04-11-2006, 15:00
Ако това продължи, значи не ти е никаква приятелка, позната да, но приятелка...
Ако изчезне това, нещата се променят... :)
Успех. :wink:

penywise
04-11-2006, 16:05
А бе кви сте такива жените... все нещо ви притиска... все някой ви отнема "от личното време", все сте задушени от някого и нещо...

Намерете и си запълвайте времето с полезни неща вместо с глупости... [-X

MoNI_the_StrAnge
04-12-2006, 16:42
А бе кви сте такива жените... все нещо ви притиска... все някой ви отнема "от личното време", все сте задушени от някого и нещо...

Намерете и си запълвайте времето с полезни неща вместо с глупости... [-X :? ..... :evil:

FikyScHetOo
04-12-2006, 16:52
se edno se slu6am sebe si v 6ti klas! ako ste naisitna nai-dobri priqtelki nqma da mojete edna bez druga. moq izvod e 4e ne ste nai dobri priqtelki!govori s neq i se razberete
трябва да се говори за всички проблеми :)

reallove
04-12-2006, 17:55
abe vij sq da ti kaja sq se "zadushavash" aama ko naistina q imash za priatelka ili pone blizka she ti stane gadno ako se otdrupnesh na neq naish li shto!?shtot chovek ima neshta koito ne haresva dokato gi pritejava,no zagubi li ti pochva a milee za tqh.ako iskash tq da se promeni napravi neshto po vaprosa,govori s neq kaji i vsichko koeto te drazni v neq no v nikakav sluchai ne ostavqi neshtata na proizvola v protiven sluchei riskuvash da sujalqvash [-X

FikyScHetOo
04-13-2006, 08:52
abe vij sq da ti kaja sq se "zadushavash" aama ko naistina q imash za priatelka ili pone blizka she ti stane gadno ako se otdrupnesh na neq naish li shto!?shtot chovek ima neshta koito ne haresva dokato gi pritejava,no zagubi li ti pochva a milee za tqh.ako iskash tq da se promeni napravi neshto po vaprosa,govori s neq kaji i vsichko koeto te drazni v neq no v nikakav sluchai ne ostavqi neshtata na proizvola v protiven sluchei riskuvash da sujalqvash [-X
Истинския приятел е част от теб, дори да е на километри от теб. Той не действа задушаващо, а напротив- зарежда те с енергия и ти дава глъдка въздух и в най-напоносими ситуации. Мисля че трябва да се замислиш дали сте добри приятелки, или въобще приятелки

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 14:05
Mi kato ne se 4uvstva6 konfortno v neino prisastvie i kaji 4e ne iska6 poe4e da se dvijite zaedno i da ste priqtelki

white_chik
04-13-2006, 19:09
ami kato ne moje6 da q ponasq6 6to izob6to si i priqtelka? :smt017

reallove
04-13-2006, 19:14
abe moq princip e takav - Ima li jelanie ima i nachin,nqma li jelanie namirame opravdanie ! O:)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 20:19
abe moq princip e takav - Ima li jelanie ima i nachin,nqma li jelanie namirame opravdanie ! O:)

tova e dobro

strawberry1988
04-13-2006, 22:30
Ako ti e nai-dobra priqtelka,nama da te drazni,nai-dobre si pogovori s neq i ako tq ne te razbere,zna4i e da ima.