PDA

View Full Version : Neznam kakvo da pravq:(help me!!



04-11-2006, 13:13
lqtoto hodih s mom4e koeto ne obi4ah izob6to :-s vrazkata ni ne prodalji dalgo za6toto nemojah da izdarja samo da me presledva da me razpitva s koi sam izlizala kade sam hodila....No sega e razli4no.po4ti vseki den go vijdam vav kluba v koito hoda i toi se pravi 4e ne me poznava ili mi kazva samo zdr.a v sa6toto vreme hodi pri nai-dobrata mi priqtelka i postoqnno q razpitva za men.kak sam,imam li si gadje 6te stane li pak ne6to mejdu nas...sega kogato se darji taka vijdam 4e go obi4am.qd me e mnogo 4e se pravi 4e ne me poznava.stava mi gadno kogato mi kaje samo zdr.kakvo da napravq za da si go varna. :-k :cry:

penywise
04-11-2006, 13:14
Kaто за начало - порастни.

Аз ако съм и здрасти няма да ти кажа :)

Радвай се и на това внимание :roll:


ЕДИТ:

Впрочем.. размислих.
Бих се направил, че "ми пука".. за да те чукам.

Друго не заслужаваш (от него)

terry
04-11-2006, 13:21
i az lqtoto hodih s edno mom4e! izneveri mi - skusahme - pove4e ne go vidqh
vupreki 4e mnogo go obi4ah! sega daje ne si spomnqm kak izglejda :lol: :mrgreen: otbqgvai go ne se vijdai s nego ne slu6ai kato ti govorqt za nego! prosto nikvo vnimanie :arrow: po dobre 6te e samo za teb i za nikoi drug za6toto:
1.mnogo e tupo da izliza6 s edin i su6ti 4ovek po hilqda puti
2. ne si zaslujava kato moje6 da sre6tne6 nqkoi po dobar

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 13:26
Mislq 4e ne moje6 da naprai6 ni6tu ti mnogo qko si go naranila :(

Barbie
04-11-2006, 13:28
mmm...zavisi...kak skusahte po-to4no?
6to prosto ne govori6 s nego...kaji mu 4e ste bili blizki...i ne iska6...da ste taka distancirani..ne6to takova...

sexy_macka
04-11-2006, 14:01
penywise Пуснато на: 11.04.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Kaто за начало - порастни.

Аз ако съм и здрасти няма да ти кажа

Радвай се и на това внимание


ЕДИТ:

Впрочем.. размислих.
Бих се направил, че "ми пука".. за да те чукам.

Друго не заслужаваш (от него)



Napulno sm suglasna s nego ! NQma da e zle kato za nachalo da porasnesh pone malko !

RoSsY88
04-11-2006, 14:04
Тва е неписан закон на живота...когато някой заебеш,спреш да го търсиш и да говориш за него той рано или късно ще те пожелае пак :) Тва го знам от личен опит.Ами като ходи с приятелката ти...по добре не им разваляй щастието..ама я си поговорете двамата на четири очи пак кото стане

Barbaronka
04-11-2006, 14:39
Emi fani drupni go nasptrani i pogovori s nego.. ;) Drugo resheniq nqma ! [-(

white_chik
04-11-2006, 18:38
mnoo gadno si postupila i vse pak qvno toi o6te ima nekvi 4uvstav kum teb.taka 4e probvai kusmeta si-pogovori s nego i se opitai da oprai6 ne6tata

mnogomili4kata-sf
04-11-2006, 21:35
Абееее ееееййй....вие луди ли сте бе....тва момче я е преследвало и и е държало сметка....вие ше и казвате на нея да порасне!!!!! #-o

Колкото до теб мила....поговори с него...като не иска да те изслуща...хвани го за ръката и му кажи "Няма да мръднещ от тук докато не ме изслушаш" [-X

LP_girl_14
04-12-2006, 07:55
Щом разпитва приятелката ти за теб,значи все още не си му безразлична.Просто се прави на недостъпен,защото го е страх пак да не го отблъснеш.Когато го видиш в клуба,дръпни го настрани или пък излезте от клуба и идете да поговорите.Сигурна съм че нещата пак ще се получат между вас.Кажи му какво не ти е харесало във връзката си с него първия път,опитайте се да не вършите преднамерено нещата,които знаете че другия не харесва,правете повече компромиси и внасяйте постоянно нова свежест във връзката ви. \:D/