PDA

View Full Version : moqta golqma lubov si trugna!!pomognete!



despin@
04-11-2006, 13:47
zdr na vsi4ki!poprincip az sum edno normalno momi4e...stroina,krasiva,mila,dobra,no ne mi vurvi v lubovta!mn mom4eta me haresvat,no vinagi ne6to stava...to4no kogato se bqh ot4aqla se poqvi i moqta golqma lubov!toi mi stana partnior po sportni tanci i kakto o4akvah se sblijihme dosta!i taka...trugnahme i ve4e 5 meseca bqhme zaedno do onzi den!vsi4ko be6e neveroqtno,4uvstvah se tolkova 6tastliva s nego!kazva6e mi kolko mn me obi4a,be6e mil s men.ne6tata se bqha zadulbo4ili dosta...se6tate se kakvo imam predvid!vsi4ko vurve6e dobre,dokuto onzi den mi kaza 4e ve4e nqma su6tite 4uvstva kum men!negovite dumi prosto padnaha kato grum ot qsno nebe!pitah go kude sum sburkala,a toi mi tvurde6e 4e az sum perfekna i ni6to mi nqma,prosto ne izpitva su6tite 4uvstva kakto predi i iska da se razdelim!bolkata koqto izpitah i koqto vse o6te izpitvam e golqma!4udeh se za6to stana taka?pitah go imali vse pak nqkakvi 4uvstva i kakvi,a toi mi otgovori 4e ima dulboki 4uvstva kum men no ne su6tite!nz kakvo da pravq!ne iskam da go zagubq,ne iskam !!!!ako go ostava za izvestno vreme sam dali otnovo 6te se vurne??tolkova me e strah 4e nqma da se vurne!OBI4AM GO!pomognete!

penywise
04-11-2006, 13:51
ми... имаш няколко ситуаций:

- не те е обичал никога
- може би те е обичал, но както казва вече не са същите чувства
- той е лигаво хлапе, което не знае какво иска

И в трите случая няма какво да направиш.
Accept your reality. Боли...
Никога няма "добър начин" да се разделиш с някого. Винаги единия го боли. А този, който ТЕ къса - него не го боли, повярвай ми.

Съжалявам, че ти си наранената този път...

sexy_macka
04-11-2006, 13:55
mila,as bqh v sushtata situaciq predi okolo 4meseca...ostavi me"golqmata mi liubov" plakah,tuguvah,moleh se da si promeni reshenie,no minaha 3meseca i toi veche beshe s dr,beshe shtastliv,ne mu puakshe za men...as go ostavih i sega si imam dr priqtel,s koito sm shtastliva...
Napravis ushtoot pregluitni bolkata,mn e rudno,no opitai,ne si rasbivai chufstfata i shtastieto zardii nqkoi,koito moje puk i da ne si zaslujava...
Budi shtastliva !!!
YcneX ;)

Barbie
04-11-2006, 14:02
emi mili4ka...kofti situaciq..ma se slu4vat takiva ne6ta...ni6to ne zavisi ot teb...a ot nego...moje bi trqbva da mu dade6 malko svoboda...po4ivka...zabelqzala sum 4e mn 4esto, kogato nqkoi...zagubi nqkoi dryg...spira da go priema za dadenost i razbira 4e ima nujda ot nego. No...ima q i drygata strana na monetata...moje 4uvstvata mu naistina da sa razli4ni i da osuznava, 4e vruzkata vi ne e tova, koeto tursi. Taka ili ina4e, smqtam 4e trqbva da yvaji6 jelaniqta i 4uvstvata mu, prosto za6toto ne vijdam kakvo drugo bi mogla da napravi6
ako se opita6 da go zadurji6 nasila...riskuva6 otno6eniqta vi da se obtegnat suvsem...
Gre6kata ne e v teb...nai veroqtno ne e i v nego...horata se subirat i se razdelqt, vliubvat se i se razliubvat...i nai-vajnoto e da moje6 da se suvzeme6...i da produlji6...kato vruzkata vi ostane edin krasiv moment ot jivota ti..
Nadqvam se tova da e samo nqkakva momentna kriza v otno6eniqta vi...no ako ne e ti pojelavam mnogo kusmet v bude6et...spoko, vsi4ko 6te e nared ;)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 16:47
mi 6tom e bil s teb 5 meseca na4i e imal nqkakvi 4uvstva kym teb :) moje bi prosto iska da si po4ine malko ot tebe moje bi mu e omraznalo da izliza samo s tebe ili ne6tu takava ne go tarsi iz4akai toi da te potarsi taka 6te razbere6 dali te obi4a ako ste prekarvali mnogo vreme zaedno 6te mu e trudno i barzo 6te te potarsi

`Death`Whore`
04-11-2006, 16:50
Ехо, самочувствието! Не си направих труда да прочета, обаче си голяма надувка - личи от първото изречение.

penywise
04-11-2006, 16:53
Ехо, самочувствието! Не си направих труда да прочета, обаче си голяма надувка - личи от първото изречение. :smt005

POLA^_^
04-11-2006, 16:54
Разделете се временно.Това ще му помогне да изясни чувствата си,ако се върне при теб значи държи на теб и иска да сте заедно.Ако ли не,продължи напред!Явно това не е бил човака за теб,Твоята истинска и голяма любов е някъде навън и те чака!Успех! :smt023

LP_girl_14
04-11-2006, 17:24
Като за начало не му се обаждай известно време.Остави го да подиша чист въздух,да се наслади на свободата си.Може би връзката ви се е превърнала в навик за него и той има нужда от малко разнообразие,малко свежест.Дай му време,остави го да живее без теб.Възможно е да осъзнае какво значиш за него след като те изгуби.Ако след известен период нищо в него не се промени,той не те потърси и виждаш че е намерил щастието си другаде,тогава се опитай да го забравиш и да продължиш живота си без него.

п.п. по-полека със самочувствието :mrgreen: