PDA

View Full Version : Istinska lubov



Shtastlivkata
04-11-2006, 16:04
na 20 sam i varvq s 38godishen muj ot 3 godini,skoro moje i da skluchim brak..toi mi pokaza kakvo e lubovta,no zashto dr ne go odobrqvat,vse pak ne sym na 13-15,a i sme ot 3 godini zaedno..da verno razlikata e golqmka,ama nali sme shtastlivi ,a i shtom q ima trypkata-nali uj lubovta nqmala granici-no vednaga pochvat komentarite po tvoi adres..kofti

penywise
04-11-2006, 16:11
На сватба ли ще ни каниш?

ухааа - йеденье и пийенье ;) :mrgreen:

`Death`Whore`
04-11-2006, 16:15
Ако го обичаш, не би следвало да ти дреме. ХОрата винаги гаврят влюбените - дали за ръст, фигура, разлика в годините, грозота и т.н.

Cvetelina_sim
04-11-2006, 16:38
:wink: Напълно те разбирам и те подкрепям. Аз съм на 17 и ходя с 29 годишен от 4 години и съм много щастлива с него. Щом се обичате не трябва да ви пука от никой и от нищо. Въобще не обръщай внимание на тъпите и ограничени хорица, които си мислят, че подобно нещо е невъзможно, не морално, не правилно, а даже в една друга тема четох, че дори било незаконно. Боже колко глупави хора има....
Да не ти пука. :lol: Много се радвам за вас и се надявам да се ожените и да бъдете много щастливи. O:)

POLA^_^
04-11-2006, 16:47
Заедно сте от 3 години,обичате се,щастливи сте един с друг,мислите за брак,а ти се сдухваш от приказките на околните?!Изобщо не трябва да обръщаш внимание на толкова ограничени същества!
Бъди щастлива!!! :smt006 :smt006 :smt006

`Death`Whore`
04-11-2006, 16:49
Добре, де, жена, голяма си, ще се омъжваш, а искаш мнения от тийнейджъри по форуми. Защо?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 16:49
kogato obi4a6 edin 4ovek ne e vajna vazrasta :) nali taka vajno e da si 6tastliv do tozi 4ovek :)

LP_girl_14
04-11-2006, 17:44
Чуждите хора винаги са така настроени,когато не става дума за тях.Трудно е да похвалиш някой,но е много лесно да го обидиш и да си настроен негативно към неговите действия.Мисля,че си достатъчно голяма за да взимаш сама решения.Живота си е твой,живей си го както искаш.Недей да плащаш данък обществено мнение :smt018

Barbaronka
04-11-2006, 17:57
:smt006 =D> =D> :smt008 :smt008

IdontGiveAfuck_
04-11-2006, 19:36
kakto kaza ti shtom se obichate i ste shtastlivi zaedno ne trqbva da ti puka kvo mislqt horata...vinagi kvoto i da praish shte sreshtnesh neydobrenie ot horata zashtoto vse pak naroda trqa da se hrani s neshto nezavisimo tova koeto kazvat e pravilno ili ne ili dali se gradi na sigorni fakti....jivei si jivota kakto ti smqtash za dobre a ne kakto horata go opredelqt:)))pr izkarvane na svatbata ahxha;)))))

04-11-2006, 19:43
Мене ако питаш 17-18 год си е сериозна разлика,но когато любовта и разбирателството са на лице не разбирам къде ти е проблема?! Тези,които те критикуват просто завиждат :roll: И както казаха преди мен...когато двама души се обичат околните задължително започват да търсят недостатъците им и съответно да изтъкват колко не си подхождат.Това е като някакво неписано правило,с което не бива да се съобразяваш,ако си сигурна че това е най-доброто за теб :idea: :mrgreen:

strange__
04-11-2006, 19:44
Мене ако питаш 17-18 год си е сериозна разлика,но когато любовта и разбирателството са на лице не разбирам къде ти е проблема?! Тези,които те критикуват просто завиждат :roll: И както казаха преди мен...когато двама души се обичат околните задължително започват да търсят недостатъците им и съответно да изтъкват колко не си подхождат.Това е като някакво неписано правило,с което не бива да се съобразяваш,ако си сигурна че това е най-доброто за теб :idea: :mrgreen:
Това бях аз :oops:

ExTr3m3_GiRL
04-11-2006, 19:50
na 20 sam i varvq s 38godishen muj ot 3 godini,skoro moje i da skluchim brak..toi mi pokaza kakvo e lubovta,no zashto dr ne go odobrqvat,vse pak ne sym na 13-15,a i sme ot 3 godini zaedno..da verno razlikata e golqmka,ama nali sme shtastlivi ,a i shtom q ima trypkata-nali uj lubovta nqmala granici-no vednaga pochvat komentarite po tvoi adres..kofti

Няма абсолютно никакъв проблем! Сама каза не си например на 13-14 а той на 20-30 :) Освен това какво ти пука какво ще кажат другите та вие сте от 3 години заедно много се обичате, щастливи сте, ще се жените дори :mrgreen: радвай се на това, което имаш не го проваляй зареди чужди коментари...

belluci
04-12-2006, 04:19
LIUBOVTA SI E LIUBOV!I SI E TVOQ I NEGOVA,DRUGITE DA VURVQT PO DQVOLITE.
USPEH I MN O6TE 6TASTIE:)