PDA

View Full Version : Моята идеална .....



hilarie
04-11-2006, 18:04
Здравейте :smt006 .Трябва ми есе на тема-Моята идеална държава.Ще съм много благодарна ако някой ми помогне!Благодаря! :-k

LyLa
04-11-2006, 18:14
Ние ли да знаем каква е твоята идеална държава :smt011

hilarie
04-11-2006, 18:28
Само неразбирам защо са нужни тези изказвания?!Ако има някой желание ще пише,ако не темата ще се затвори и толкова.....за тва е форум но......

Mem0reX
04-12-2006, 10:00
Emi prav e 4oveka..Nie ako znaem kfo e idealna durjava horata nqmashe da vi karat da pishete takova ese...:)

teenkopele
04-12-2006, 13:03
Незнам доколко ще е добро, но ще се опитам да драсна нещо. :)

''Моята идеална държава''

Да съществува идеална държава би било страхотно, но за съжаление е невъзможно по редица причини. Като пример ще дам това, че всеки е различен. Една държава е пълна с хора, които притежават различни възгледи, разбирания, харектери, които много често се сблъскват и пораждат проблемите.
Все пак в следващите редове ще се опитам да ви опиша моята идеална държава.
Всички да са с равни права и задължения, да няма престъпления и корупция, всички да се стремят към по-доброто, да си помагат един на друг, да няма дискриминация. Всички тези точки, които изброих биха направили едно силно и обединено общество, което от своя страна би изградило идеалната за мен държава. Е, може да има и хора, които не са съгласни с мен, но в крайна сметка всеки си има своя гледна точка, свои идеи и идеали.
Бих била адски щастила ако след време, дори и да не съм жива, България успее да предолее своите проблеми и стане една такава държава. :)


Собствено производство! \:D/

hilarie
04-12-2006, 16:41
Благодаря много идеално е.Смятаме темата за приключена.

Tiffany
04-12-2006, 19:24
Благодаря много идеално е.Смятаме темата за приключена.

С отговора на авторката смятам темата за приключена. :wink: