PDA

View Full Version : Nazareth & Uriah Heep В Стара Загора



GuS
04-11-2006, 17:24
Абе в моето градче се носи слух ,че Nazareth И Uriah Heep щели да идват в Стара Загора на 24 май, и на всичко отгоре на свободен вход.
Та исках да знам дали някой друг е чул нещо по този въпрос,щото ми изглежда доста съмнително
Благодаря предварително! :mrgreen:

IdontGiveaFuck
04-11-2006, 17:33
http://www.universumentertainment.com/sites/showdates.htm

http://www.chambersz.com/index.php/content/view/4704/112/

Мдам,така е ; )



Един от най-популярните хип-хоп изпълнители в света, американецът Баста Раймс ще изнесе концерт в Стара загора, съобщи съсобственикът на новата агенция Верея мюзик Румен Русев.
Турнето на Раймс е организирано съвместно от Верея Мюзик и Universum Entertainment на живеещия в Германия българин Ники Крос. Раймс, чието истинско име е Тревър Смит е роден на 20 май 1972 година в Бруклин, а псевдонима си получава от Chuck D от Public Enemy, който го нарича така на името на бившия ръгбист George "Buster" Rhymes, след като за първи път вижда пърформанса на Тревър. От скоро Раймс е артист на Aftermath Entertainment на Dr. Dre и подготвя издаването на своя нов албум, озаглавен "The Big Bang". Концертът на 13 юни е само малка част от програмата на Верея мюзик за тази година, съобщи агенция КРОСС, цитирайки Румен Русев.
Първата голяма проява ще бъде идването на Юрая Хийп (Uriah Heep) и Назарет (Nazareth) навръх 24 май, като входът за концерта им ще бъде безплатен за старозагорските абитуриенти. На официайлния сайт на Юрая Хиип обаче са обявени два концетра в България - на 23 и 24 май - съответно във Варна и София. На 11 май дългокосите мъже ще свирят и пеят в Ловеч. Официалният сайт на Назарет обаче потвърждава присъствието на рок групата в Стара Загора на 24 май.
Идеята за безплатния вход е на кмета на Стара Загора д-р Евгений Желев, подчерта Румен Русев, рокзвездите ще останат да пренощуват в един от хотелите на курорта Старозагорски минерални бани, като са поставили условието във всяка от стаите им да има интернет-връзка. На 23 юни гости на Стара Загора ще бъдат Скорпионс (Scorpions) и Аксел Руди Пел, в ход са преговори с AC/DC за концерт през есента. Очаква се цената на билетите да бъде между 20 и 35 лв.Сред партньорите на Верея мюзик са Кока кола и Каменица.
A на 23 юни и Scorpions..искам и аз !

GuS
04-11-2006, 17:37
Ехаааа.. мерси много ^I don't give a fuck.^
:D

GuS
04-11-2006, 20:39
Ех...,аРЕ поне ако някой ходи да пише .Или ако някой ги слуша..знам ли и аз.Поне темата да не става още по-безсмислена от сега

Boot
04-11-2006, 20:41
Не знам, ама неска в тролея шОфера беше нагърмял Скорпиънс и AC/DC.
Мноооого ме нарадва :)

Sinister_Doll
04-11-2006, 20:48
Xixix, qko ((:
Az po koncerti nqma da hodq, 6ot jiveq v zatvor...
No kato stana duma edin 6ofyor ot troley devetka redovno si slu6a Hard Rock ili Metul i az si sedq otpred :p
Tva e mn po temata ((:

magesnik
04-11-2006, 20:51
тоя май се заформя много як вече имам билет за кинг даймънд а сега и безплатен концерт на юрая и назарет супер.ше се ходи. :-D

midnight...
04-12-2006, 10:18
аз ще ходя на назарет :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

04-19-2006, 15:24
Бее.. ми в онЗ сайт пише ,че Whitesnake ше са в Стара загора също...
като вярна информация ли да го приемам или...?(знам че звучи глупаво въпроса ,ама в други сайтове четох ,че ще е в Каварна...) :-k

GuS
04-19-2006, 15:26
Това бях аз... ](*,)