PDA

View Full Version : кои да слушам..?



без име...
04-11-2006, 19:25
значи проблема ми е такъв че си харесах едно момче от 11 клас а аз съм 8 и аз не го познавам просто много го харесвам знам че някои от вас ще кажат как може да харесваш момче което дори не познаваш еми нямам си и представа но нещо страшно ме влече към него...учим в едно даскало аз съм страшно срамежлива и колкото и страмно да звучи до сега никога не съм правила 1 крачка в една връзка...може би трябва да спомена че нося бреки въпреки че не се притеснявам кои знае колко от това...днес мислех да се запозная с това момче след като го видях по коридора но не ми достигнаха силите...споделих това с моите наи добри приятелки относно влечението ми към това момче и те категорично ме отрязаха казаха че не мислят че имам шанс с него защото имал голямо самочувствие а и маи си имал гадже :cry: което страшно ме натажи очаквах поне от тях да получа подкрепа....и сега незнам какво да правя да се запозная ли с това момче въпреки че те ми казаха така...а ако наистина ме одреже и не иска дори да се запознаем това направо ще ме убие... :cry: незнам какво да правя а и незнам как да му кажа да се запознаем...какво да правя страшно се отчаях :cry: не съм спряла да плача...

Glezlata
04-11-2006, 19:31
Ami zapoznai se razbira se.Ni6to ne gubi6,tova trqbva da ti e qsnu.Kakvo tolkova,otiva6 i mu kazva6,4e iska6 da se zapoznaete i stava rabotata.Ako te odreje,zna4i vuob6te ne si e zaslujavalo ni6ti4ko ot tova,koeto si napravila i 4uvstva6 kum nego.Dori i da si ima gadje e dlujen ot dobro vuzpitanie i uvajenie pone da se zapoznae s tebe,zaradi smelostta ti.Opitai,ni6to nqma da izgubi6! :smt058

ExTr3m3_GiRL
04-11-2006, 19:41
значи проблема ми е такъв че си харесах едно момче от 11 клас а аз съм 8 и аз не го познавам просто много го харесвам знам че някои от вас ще кажат как може да харесваш момче което дори не познаваш еми нямам си и представа но нещо страшно ме влече към него...учим в едно даскало аз съм страшно срамежлива и колкото и страмно да звучи до сега никога не съм правила 1 крачка в една връзка...може би трябва да спомена че нося бреки въпреки че не се притеснявам кои знае колко от това...днес мислех да се запозная с това момче след като го видях по коридора но не ми достигнаха силите...споделих това с моите наи добри приятелки относно влечението ми към това момче и те категорично ме отрязаха казаха че не мислят че имам шанс с него защото имал голямо самочувствие а и маи си имал гадже :cry: което страшно ме натажи очаквах поне от тях да получа подкрепа....и сега незнам какво да правя да се запозная ли с това момче въпреки че те ми казаха така...а ако наистина ме одреже и не иска дори да се запознаем това направо ще ме убие... :cry: незнам какво да правя а и незнам как да му кажа да се запознаем...какво да правя страшно се отчаях :cry: не съм спряла да плача...

Такаам.... :-k Защо си мислиш, че ще ти кажем, че не може да го харесваш мм напротив кой не е харесвал готиното момче от по-горния клас :) И почти винаги...да...това е несподелена любов..за жалост :(
Но ти не трябва да се отчайваш, защото приятелките ти са ти казали,че нямаш шанс [-X Преодолей срама си, събери сили и се запознай с готиния пич \:D/ Няма какво да се чудиш дори и да не ти обърне внимание това въобще да не те притеснява, напълно нормално е за надутите момчета на 17 год. Спри да плачеш, спри да си казваш, че ще умреш ако те отреже та ти дори не го познаваш така че да не е единствения случайно ааа горе главата и отиди да се запознаеш с него може пък и да :smt007 знаеш ли го.. :) Ако те отреже кажи си: Не ме заслужава да не е само той и въобще не си и спомняй, че си била луда по него няма смисъл той ще е просто поредния надут, с толкова огроомно самочувствие, че чак ще се пръсне и не може да забележи колко значима си и колко си хлътнала по него :) УСПЕХ!!!!

LP_girl_14
04-11-2006, 20:04
Тва че той ти харесва външно не значи че има готин характер или че ще се влюбиш в него и ще тръгнете веднага.Това е просто запознанство.Той те привлича-запознай се с него,почнете да общувате.Освен тва кво като има самочувствие?Как така нямаш шанс?Още не сте се запознали и айде вече приятелките ти ти одрязаха крилете.Забави малко темпото.Като за начало за запознайте,после се опознайте и накрая може да излезе нещо.Нищо не губиш,напротив,само може да спечелиш.После може да те е яд че нищо не си предприела.Рано или късно ,независимо нали е момче или момиче,на всеки му се случва да направи първата крачка във взаимотношенията си с някой.Пък ако той не е това,което очакваш и ти разбие илюзиите,недей да се отчайваш.Поне ще знаеш че си опитала ;-)

Krem4eto
04-11-2006, 20:12
значи проблема ми е такъв че си харесах едно момче от 11 клас а аз съм 8 и аз не го познавам просто много го харесвам знам че някои от вас ще кажат как може да харесваш момче което дори не познаваш еми нямам си и представа но нещо страшно ме влече към него...учим в едно даскало аз съм страшно срамежлива и колкото и страмно да звучи до сега никога не съм правила 1 крачка в една връзка...може би трябва да спомена че нося бреки въпреки че не се притеснявам кои знае колко от това...днес мислех да се запозная с това момче след като го видях по коридора но не ми достигнаха силите...споделих това с моите наи добри приятелки относно влечението ми към това момче и те категорично ме отрязаха казаха че не мислят че имам шанс с него защото имал голямо самочувствие а и маи си имал гадже :cry: което страшно ме натажи очаквах поне от тях да получа подкрепа....и сега незнам какво да правя да се запозная ли с това момче въпреки че те ми казаха така...а ако наистина ме одреже и не иска дори да се запознаем това направо ще ме убие... :cry: незнам какво да правя а и незнам как да му кажа да се запознаем...какво да правя страшно се отчаях :cry: не съм спряла да плача...

Това въобще най-добри приятелки ли са ти щом не те подкрепят :evil: !

А относно момчето,хич да не ти пука,просто отиди до него и кажи "Ооо Здравей"!Той няма как да не ти отоговори,а ако не го направи кажи му "Хей на теб говоря,пич"!Да ти кажа запознаването,когато сте в едно у-ще е най-лесното!Повярвай ми от моето у-ще познавам почти всички,защото съм контактна!След като си казвате "Здравей",някой път го попитай какъв час имат сега,и го попитай как се казва..........и..........това е цялата философия!!!!!!


П.П. Не вярвам да ти откаже да се запознаете!СПОКО!ДЕЙСТВАЙ! СПЕХ! И КАЖИ КАКВО Е СТАНАЛО!!!!!!!!!

Shantav^dakel
04-11-2006, 20:50
Това въобще най-добри приятелки ли са ти щом не те подкрепят Evil or Very Mad !

Не е задължително винаги да подкрепяш някой и по тази причина да се наричаш най-добър приятел.

Самата ти, какво мислиш за въпросното момче. Много ли е надут, много ли е отворен.
Да не стане така, че като отидеш да се запознаваш с него да вземе да ти се подиграва и да се прави на велик, че искаш да се запознаеш с него. Трябва сама да прецениш как би реагирал той на теб, защото в крайна сметка сте от едно училище и ако не ти провърви със запознанството ще го гледаш още година.
За това, че има гадже... ако заформите приятелство, а после нещо повече може да скъса с нея, така че това засега не трябва да те тревожи.

Айде, GOOD LUCK, както казват англичаните. :wink:

Krem4eto
04-12-2006, 07:21
Не е задължително винаги да подкрепяш някой и по тази причина да се наричаш най-добър приятел.

Така е,но те по много гаден начин са и го казали!Аз все пак бих и казала да пробва!Нищо не губи!