PDA

View Full Version : Liubim sport



DeziRe
04-11-2006, 20:15
Zna4i pyrvo zdraveite i dobyr ve4er na vsi4ki forumci :D Iskam da vi popitam sportuvali li stre neshto seriozno i profesionalno,za udovosltvie ili prosto kefite li sde na nqkakkyv opredelen sport ? I syshto taka bihte li jertvali neshto (naprimer li4ni si jivot) zaradi sporta? Obojavate li dotolkova nqkoi sport ?!?! Az li4no sym trenirala 4 godini pluvane no se otkazah zashtoto mi povliq naistina zle na zdraveto :( i nqmashe na4in...
e...spodelete

^^Iva^^
04-11-2006, 20:38
Pluvaneto se vodi za edin ot nai-poleznite sportove,kak taka ti e povliqlo zle? Pitam 6toto i az pluvam...

ProstoAz
04-11-2006, 20:44
Аз съм тренирала художествена гимнастика като много малка някъде около половин-една година, след това карате някъде половин година, след това плуване 1 година и накрая волейбол половин година. Но това е по-скоро от нямане какво да правя. :lol:
Най-много обичам да играя волейбол, но не и да го гледам - безинтересен ми е. За това пък футболните мачове са ми в сърцето - обожавам да гледам футбол, да пия бира и да ям семки/пуканки, да викам все едно съм си на село. :wink:

rosskata
04-11-2006, 20:45
Спорта е моята несподелена любов... :smt007
Като бях малка исках фигурно пързаляне- ама йок- във Варна няма пързалка :?
После Тренирах доста време синхронно плуване, бях доста добре, но се разболях от синузит и ми казаха, че не трябва да тренирам повече, защото може да стане мноого лошо :cry: Сега тея с които тренирах, колкото са останали, са адски добри, има 1-2-3 момичета които ходят на международни състезания...
Да не говорим че едва ли щях да пуша сега ако бях продължила с плуването. :|

ПОсле ходих на Волейбол (друг любим спорт)... Тъкмо взех да задобрявам и един контакт гръмна в ръцете ми- успеххх- 5 месеца с бинтована ръка :| И дотук с волейбола, просто бях безнадеждно изостанала от другите.

Сега пък ми казаха, че нищо не трябва да тренирам, защото имам мнооого плоски стъпала, без шанс за оправяне.

А аз обожавам спорта... Обичам и футбол( в махалата бях добър вратар), и волейбол, и плуване, и ски, абе 90% от всички спортове са ми любими :( А не мога да трнирам нищо и тлъстея ли тлъстея... :cry:

Jamalska
04-11-2006, 20:45
Еми...кефя се на инлайн скейт но не практикувам..както и баскетбол..Него само го разцъквам от дъжд на вятър...Харесвам фрийстайл хек...ако щете се смейте ама това сие много сериозен спорт ако се захванеш...
Единственото,което съм тренирала и продължавам са танците..За жалост в нащамила родина няма място за изява и начин за прехранване специално с моя стил...просто на запад е друго а ние няма да го възприемем

Juicy_Lucy
04-11-2006, 21:02
haresvam figurnoto pyrzalqne.mnogo iskam edin den da zapo4na da se pyrzalqm.za jalost nqma pyrzalka v jl,ina4e dosega 6tqh da sym go napravila..ne sportuvam ni6to,osven 4e ot vreme na vreme se motaq v nqkoi fitnes :-D

hamilcar
04-11-2006, 21:03
Тренирал съм волейбол обичам да играя,но не и да го гледам.Харесват ми плуването и колоезденето.Скоро може да почна някой от двата.

foulmist
04-11-2006, 21:13
karam sk8 i snowboard ne se zanimavam profesionalno a za6toto mi haresva

predi karah mnogo kolelo no sega gnie v mazeto :cry:

basket razcykvam mnogo rqdko a futbol po4ti nikoga

v pluvaneto hi4 me nqma i za tva moje da se odavq :twisted:

iskam da u4a kung-fu no nqma kak pone v smolian :-k [-(

em za tva se setih :-k 8)

vra4ka
04-11-2006, 22:07
Тренирам тенис от 9 години. Като бях малка ходих повечеко по турнири сега само от време на време. Вече е повече за изпълване на времето :-)
Ходя и на баскетбол в даскало вече 2 години някъде.
Иначе съм тренирала и всякакви други работи - гребане, бадминтон, хокей, плуване, хандбал, ски карам и футбол страшно много обичам, само на гледане за съжаление.

А за спорта - то ако жертваш нещо, жертваш не само личния си живот,а целия си живот. Трябва да тренираш цял ден, да вложиш много средства и да се надяваш да не се контузиш. Тогава имаш някакъв шанс за професионално развитие. Казала съм си че,ако си имам деца и съм добре финансово едното ще го почна от малко да става спортист професионално. :lol:

Но спортът ти дава най-вече възпитание и режим, който иначе не би научил ;-) ;-)

04-11-2006, 22:15
Pluvaneto se vodi za edin ot nai-poleznite sportove,kak taka ti e povliqlo zle? Pitam 6toto i az pluvam...
AMi ot pluvaneto sym mnogo zle sys nosa i samo malko da zastudeeee i cela zima i po4ti cela godina kyrpi4ki i ne se otyrvavam ot hrema :smt013 :smt010
ujasno e ! hodih na lekar i mi kazaha 4e ne sym razvila sinuzit no ako prodylja i tva shte stane i az se otkazah.... i mn mi e gadno sea...shtoto obojavam pluvaneto oshte ot malka sym luda po nego oba4e tva e polojenieto... :smt017

DeziRe
04-11-2006, 22:17
uffffffff tva gore bqh az ! ama toq forum opredeleno ima problem s tva logvane postoqnno izliza i ne vlizash ot pyrviq pyt kvo mu ima we ?!!?! :smt012

korn___
04-12-2006, 05:27
vinagi sum iskal da igraq hokei taka i nikoga ne sum imal 6ansa no sum re6il skoro da si ispulnq tazi detska me4ta :} treniral sum leka atletika dosta godini poneje nai silnata mi 4ast na tqloto sa mi krakata no sprqh da treniram dosta odavna sa hodq na fitnes kogato imam vreme i jelanie i taka ...

LyLa
04-12-2006, 08:27
Карам ски
Обичам и да плувам
Искам да почна колоездене
Можеби сноуборд по нататък..eми това засега

i'm so excited!
04-12-2006, 08:27
сериозно съм тренирала тенис на корт, обаче един слънчев ден нещо сериозно се заядох с треньора ... и тва беше края :-D мисля лятото пак да почна да ходя на корта....

penywise
04-12-2006, 09:07
плуване, карате, джудо - това е било "по-сериозно"

иначе по малко от лека атлетика и тенис на корт

фитнеса не е спорт... това е начин на живот :smt025

Mem0reX
04-12-2006, 09:08
Samo basketball :)) Tfa e igrata ora :)

emotions
04-12-2006, 09:11
VOLLEYBALL

machoka
04-12-2006, 09:33
Тенис на маса и корт, плуване, ски - тез мога да твърдя, че ги владея на доста високо ниво.

Иначе за удоволствието доста.. фехтовка, лека атлетика, футбол играх много /бях най-добрия вратар в околията :P / и .. доста други, които не мога да си спомня точно сега.. :roll:

Mem0reX
04-12-2006, 09:43
I az sum bil vratar4e :) a ina4e vsi4ki vidove tenis sa qki sushto :D A i volleyball-a sushto ne e zle :P

favor_91
04-12-2006, 10:24
obojavam futbula i nai-ve4e LEVSKI SOFIA ( treniral sam izvestno vreme )

ledenata_kralicA
04-12-2006, 10:41
ами...аз от 10 години тренирам гимнастика
ходя най вече,защото ми харесва,а и ако не тренирам ще се побъркам
а вече не мога мн мн да ходя по състезания,щото съм голяма
:?

TheMaggie
04-12-2006, 11:03
Az sportuvam TAEKWON-DO i tenis za udovolstvie,a ina4e liubimite mi sportove sa tenis,TAEKWO-DO,ezda,voleibol,basketbol i katerene :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
04-12-2006, 11:19
Тренирал съм 2 години Таекуон-до.

От време на време разцъквам баскет; ритам хек (както каза Jamalska, това си е спорт, а не детска игра, както си мислят повечето хора).

Винаги съм искал да тренирам хокей на лед, но за жалост няма къде.

Спортът, който най ме кефи е BMX.

teenkopele
04-12-2006, 11:37
Тренирал съм няколко спорта: карате, плуване, футбол, баскетбол.
В момента нищо не тренирам, освен риболов :mrgreen: , което си се води за спорт. Иначе много се кефя на футбола, колоездене и бадминтон.
Много ми се иска да се запиша да тренирам нещо и за сега бадминтона е фаворит, но ще видим. :wink:

soul
04-12-2006, 17:40
Тренирала съм 4 години художествена гимнастика,но се отказах преди време и много съжалявам
Сега ходя често на плуване и на кънки на лед на свободната пързалка
А страшно много ми се иска да карам сноуборд

anonymous464110
04-14-2006, 00:08
qdene na tortila

Bleika
04-14-2006, 13:01
Ми много се кефа на екстремното(планинско) колоездене..ама ми изглежда мъжки спорт така че ще го оствя за другия си живот
Иначе карам ски

IKisseDAGirL
04-14-2006, 16:12
плуване - за удоволствие :) обожавам гооо.. в мин. си живот сигурно съм била някоя рибка :mrgreen:

Incarnadine
04-14-2006, 19:39
тенис на корт си го обичам много но играя само за кеф

иначе плувам редовно но също не е като тренировка ми пак кеф :P

също се кефя на всички водни спортове от уиндсърфинг до платноходството! страхотни са жалко само че няма особено възможности да се пректикуват особено последното :(

обичам да гледам футбол и волейбол ма не на аматьорски отборчета :P иначе никак не обичам да гледам баскетбол доста ми е тъпо ма си джиткам :)

magesnik
04-14-2006, 19:51
Практикувам BikeTrial ама нещо ми се прецаква колелото само напоследък и съм се отчаял.Иначе и футболче разцъквам от време на време.И таекуондо съм тренирал една година за която напреднах учудващо малко.

stel4eto__
04-14-2006, 20:02
aerobika,posle okolo 2 godini trenirah basketbol i usporedno na nego za okolo mesec malko badminton,posle sprqh i vednaga zapo4nah leka atletika za okolo mesec oba4e be6e mn natovarva6to i ve4e ot dve godini ne treniram ni6to-samo karam kolelo i sutrin hodq da ti4am kogato ne sam na u4ili6te,a predi okolo mesec se nau4ih da karam i ski i edna sedmica bqhme s klasa na ski moje i o6te da ima ama ne6to ne moga da se seta sega #-o

мечтател
04-15-2006, 18:51
от около 2 месеца тренирам бойни изкуства, от близо година ходя да разцъквам баскет или футбол, но спортът на сърцето ми завинаги ще остане футболът

midnight...
04-15-2006, 18:59
обожавам тениса и волейбола
тенис разцъквам лятото на кортовете, а волейбола тази година по-сериозно съм се захванала :mrgreen:

Sabrina27
04-15-2006, 19:17
Trenirah pluvane ama ne6to stana i nz 6to se otkazah

xOtkiSsSs
04-15-2006, 20:41
Ми от няколко годинки си тренирам волей като по малка ходех на акробатика ама трябваше диети и простотии да се спазват и се отказах, а пък сега с волея си е по добре :) скоро имаме турнир даже да стискате палци :-)

Estranged
04-15-2006, 20:44
:arrow: Волейбол
:arrow: Баскетбол
:arrow: Ски
:arrow: Плуване
:arrow: Тенис

Сички съм ги тренирала. Любим :arrow: Ски.

ycMuBkaTa
04-15-2006, 20:57
Като спорт харесвам фигурното пързаляне и художествената гимнастика, иначе съм тренирала спортни танци, макар че беше по-скоро за удоволствие, обаче си прецаках много яко коляното( не от спортта) и сега...даже за бягането в училище не ставам кой знае колко...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-16-2006, 07:52
Mi az moga da kaja samo 4e sym nai marzeliviq 4ovek moje bi na cqlata planeta Zemq :) i za tova samo lqtoto karam kolelo i hodq mnogo (ako tva sa sportove) i nikoga ne bih pojertvala li4niq si jivot za kakvoto i da bilo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

WILD__BOY
04-16-2006, 08:46
Баскетбол