PDA

View Full Version : Плаках и той се паникьоса!



Cradle Of Love
04-11-2006, 20:16
Ох, не знам как да започна... срам не срам...
На 17 години съм и преди една седмица го направихме за първи път с гаджето (на мен ми беше за първи път, не на него). :oops:
Само, че адски много ме болеше... едва се сдържах докато най-накрая не се разплаках от самата болка! :( Искам само да кажа, че не се бях насилила да спя с него. И двамата го желаехме.
Той се стресна и скочи като попарен! Отиде да ми донесе вода и започна да ме успокоява, че всичко е наред... имах чувството, че май той се уплаши повече от мен. :oops: Беше толкова мил! :oops:
Следващите няколко дни изобщо не повдигнахме отново въпроса, искам пак да опитаме, но ме е страх да не стане пак като предния път... или вече няма да боли чак толкова? ](*,)
Опитах се да говоря с него, но той категорично ми заяви, че няма да прави нещо, с което рискува да ми причини болка.
Какво да направя, за да не ме боли чак толкова и да го убедя да не се тревожи за мен?

GreenLadyM
04-11-2006, 20:22
Bila si pritesnena i ne si se vuzbudila dostatuno...!Sledvashtiq put se otpusni i ne se stqgai dopulnitelno!A i ako ve4e te e otvoril nqma da boli pove4e :)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 20:25
TRq da ne se pritesnqva6 i da se opita6 da se otpusne6 kolkoto se moje pove4e ) uspeh v sledva6tiq opit :)

Ekita
04-11-2006, 20:28
Първо,радвай се,че си попаднала на такъв,който да пренебрегне собствения си кеф и его и да го е грижа за теб...Още повече,че сега не препира за втори опит.
После,нормално е да те боли,да ти е неприятно и да не се получи на 100% първите няколко пъти.Сексът не е нещо,което ей така ти пада от небето и всеки се ражда научен,с практиката и времето става все по-хубаво,особено ако си с един и същи човек и се научиш да му доставяш и да получаваш от него удоволствие.
Като за начало мога да ти предложа да го давате по-полека.Щом те е боляло до сълзи,значи не си била достатъчно възбудена физически(психически може и да го искаш,но тялото ти има нужда от малко повече игрички),а той се е опитвал да влезе докато си била още суха.Подкажи му,че имаш нужда от малко френска,пръстчета,галене,п осто гушкане,търкане,с една дума-любовна игра и то много:)Ако и така не се получи,може да си купите някакъв овлажняваш гел(Глайтгелен например,от аптеката,на водна основа,струва около 4лв.)Той сега най-вероятно е стресиран,но покажеш ли му,че го обичаш и го искаш,ще забрави бързо първия неуспех.Просто бъдете внимателни в началото,имате достатъчно време за акробатични изпълнения.

rowzz
04-11-2006, 20:28
ами недей рева кат ти го сложи.. толко много моми са минали от там и не са ревали.. замисли се и стискай зъби!..

Danielle
04-11-2006, 20:57
f0r3v3r]ами недей рева кат ти го сложи.. толко много моми са минали от там и не са ревали.. замисли се и стискай зъби!..

penywise
04-11-2006, 21:04
Първо,радвай се,че си попаднала на такъв,който да пренебрегне собствения си кеф и его и да го е грижа за теб...

Мила... представа си нямаш колко си права...

(пп - момче съм)

pitbullbg
04-11-2006, 21:17
ami ne si bila vazbudena tolkova a i ako vednaga ti go e slojil...nqma li prasti pak probvaite pak 6te te boli no moje bi po malko i se otpusni kakto kazaha

Uraken
04-11-2006, 21:49
Ох, не знам как да започна... срам не срам...
На 17 години съм и преди една седмица го направихме за първи път с гаджето (на мен ми беше за първи път, не на него). :oops:
Само, че адски много ме болеше... едва се сдържах докато най-накрая не се разплаках от самата болка! :( Искам само да кажа, че не се бях насилила да спя с него. И двамата го желаехме.
Той се стресна и скочи като попарен! Отиде да ми донесе вода и започна да ме успокоява, че всичко е наред... имах чувството, че май той се уплаши повече от мен. :oops: Беше толкова мил! :oops:
Следващите няколко дни изобщо не повдигнахме отново въпроса, искам пак да опитаме, но ме е страх да не стане пак като предния път... или вече няма да боли чак толкова? ](*,)
Опитах се да говоря с него, но той категорично ми заяви, че няма да прави нещо, с което рискува да ми причини болка.
Какво да направя, за да не ме боли чак толкова и да го убедя да не се тревожи за мен?


vie do sq ne ste li sa zadovolqvali s dr raoti predi sexa ?prasti mrasti trq ta raz6iri malko averat ive normalno 4i 6ta boli.ili predi da sa ebete malko prasti da ti vkarva i posle da ta pogne s huq tova e spored mene spasenieto

BMW_addicted
04-11-2006, 22:26
Вземи си лубрикант от някой сексшоп и удари 50гр водка да те отпусне... И поеми инициативата ти, защото пича явно се е стреснал и вече ще е доста плах в предложенията :wink:

Fat_phil
04-12-2006, 08:30
mi evalata na pi4a samo tova moga da kaja ;)

trqbva da go naputsvash malko taka 4e da nete boli ;) ili probvai malko s prust4eta da se porazshirish i posle da go ponapravite pak ;)

bulgarche
04-12-2006, 08:51
[color=redБраво на него..много добре се е държал с теб...значи държи на теб. Следващия път сигурно ще се получи[/color]

aLakaZam
04-12-2006, 09:27
Както споменаха по-горе си попаднала на много свестен приятел. А това за болката е нормално... Опитай се да се отпуснеш, защото всичко е до психическа нагласа...

Mem0reX
04-12-2006, 09:30
Mmm Po poleka :P Relax relax..;) I da razkajesh posle ;)

gboy
04-12-2006, 11:35
emi normalno stresnalo se e mom4eto. Pogovorete za tova. I opitaite otnovo - toq pyt po-leki4ko.

gamercheto_
04-13-2006, 09:33
priqtelka: emi ti si golqma revla e to e normalno da ta boli kat ta otpu6vat mnoo si kaprizna ne6ty gorkoto mom4e naprao go syjalqvam

Mem0reX
04-13-2006, 09:46
hah ne mislq 4e ima nujda ot takiva mneniq...:] prosto pogovorete i daite otnovo ! :)

cvety_i_bebeto
04-13-2006, 09:55
Първо,радвай се,че си попаднала на такъв,който да пренебрегне собствения си кеф и его и да го е грижа за теб...Още повече,че сега не препира за втори опит.
После,нормално е да те боли,да ти е неприятно и да не се получи на 100% първите няколко пъти.Сексът не е нещо,което ей така ти пада от небето и всеки се ражда научен,с практиката и времето става все по-хубаво,особено ако си с един и същи човек и се научиш да му доставяш и да получаваш от него удоволствие.
Като за начало мога да ти предложа да го давате по-полека.Щом те е боляло до сълзи,значи не си била достатъчно възбудена физически(психически може и да го искаш,но тялото ти има нужда от малко повече игрички),а той се е опитвал да влезе докато си била още суха.Подкажи му,че имаш нужда от малко френска,пръстчета,галене,п осто гушкане,търкане,с една дума-любовна игра и то много:)Ако и така не се получи,може да си купите някакъв овлажняваш гел(Глайтгелен например,от аптеката,на водна основа,струва около 4лв.)Той сега най-вероятно е стресиран,но покажеш ли му,че го обичаш и го искаш,ще забрави бързо първия неуспех.Просто бъдете внимателни в началото,имате достатъчно време за акробатични изпълнения.

dam,popadnala si na 4ovek..

macka123
04-13-2006, 11:59
mi mila trqbva da se otpusne6
a mom4eto e mn svqsno
evala mu kazvam

favor_91
04-14-2006, 08:23
ami 6tom ne iska da ti pri4inqva bolka zna4i mom4eto ti e naistina svestno....6to se otnasq do sexa 1viq put vinagi boli (pone pri pove4eto) a natam ve4e vsi4ko si e OK :)

thirteen
04-14-2006, 22:51
cykni 2 vodki ;) i si okey :::

PleasureSeeker
04-19-2006, 21:26
Bila si pritesnena i ne si se vuzbudila dostatuno...!Sledvashtiq put se otpusni i ne se stqgai dopulnitelno!A i ako ve4e te e otvoril nqma da boli pove4e :) ...именно

rowzz
04-20-2006, 08:14
emi normalno stresnalo se e mom4eto. Pogovorete za tova. I opitaite otnovo - toq pyt po-leki4ko.
ммда.. не са мъчете.. :)

MoRsKa_nimfa
04-20-2006, 10:59
nz nz nz....samo moga da kaja edna duma deto q mraza shtoto ne s bg proizhod. EVALA na tova mom4e...zlaten e razbirash li?prosto ne se pritesnqvai sledvashtia pat sigurno nqma da te boli tolkova.pokaji mu 4e go iskash az sam sigurna 4e i toi shte e vnimatelen

SEXtreme
04-20-2006, 11:08
Следващите пъти няма да е толкова зле! Първият път винаги боли, а и ако си се била стегнала....Споко - той сигурно се е почуствал кофти, защото те е наранил, но ще му мине ;)

Heart_Break_Kid
04-20-2006, 20:44
Ne se pritesnqvai za ni6to.Mom4eto s koeto si razbiram 4e e naistina dobro taka 4e spoko! Sledva6tiq put 6te e po dobre :wink:

sexy_dizzy
04-23-2006, 18:40
Интересно защо те е боляло толкова!Да не би да не си била възбудена,колкото и да си го желаела!Защото трябва да си ако искаш да има ефект и взаимно удоволствие.Затова първо трябва да почвате с любовната игра.Трябва да се отпуснеш,да си представиш че това е един красив и неповторим миг!Дано следващият път да не те боли толкова

BeZ^BikiNi
04-24-2006, 14:55
Ami normalno e da te boli i men me bolq 1 i 2 put ( i 3 ne e imalo za sq de) , ama chak da zareva qvno ne e bila bash takava moita bolka!Dr put kato go pravite vseki put kato te zabolqva nqma da si mulchish a shte mu kazvash i taka leka poleka shte stava po ponosimo.I naistina trqbva predi tova dosta da si poigraete che da se ovlajnish,zashtoto i az ne bqh dobre ovlajnena i zatova i pri men ne se poluchi!Za otpuskane moje da vkarash malko ama nz dali shte stane ama vse pak probvai ako iskash - glatni nqkoq i druga vodka!USPEH!!! :oops: :P

shadow4e
04-25-2006, 12:17
и аз първият път едвам си сдържах сълзите и съвсем малко ми оставаше да му кажа да спрем,но се притеснявах,че ще стане като при теб и ще се паникьоса,тоест бях сигурна...но така или иначе при теб няма връщане назад,така че и следващият път,ако те заболи по-добре му кажи да спрете,защото ако се разплачеш още един път може никога да не го направите,всми да го стресираш...

Kostadin4o
04-26-2006, 17:06
gadjeto ti e pe4en tip :) drugiq put se otpusni powe4e :P

BeLPhI
04-27-2006, 14:30
evala na mom4eto e tfa se kazva pi4aga!!! 4e ne te e pritiskal ama na 17 si ama ne razbirash ot tiq neshta pointeresuvai se malko e sa kato gi 4etesh kfo ti pishat ako ne si ot pametlivite mojesh da.. si zapisfash haha:P noo kakto drugite ve4e kazaha i az ti predlagam... napravete lubovnata igra po dulga... a posle kogato ve4e si dostatu4no vuzbudena i iskash da ti go... nabie;) togava mu kaji "davai" i shte ti go vkara povqrvai mi ne sme tupi mom4etata;]