PDA

View Full Version : Zashto postypva taka???



Qnichka
04-11-2006, 22:10
ot 2 meseca i 2 sedm izlizam s edno momche(6 godini po-golqmo ,az sym na 18) ne e ot moq grad,no predi po 2-3 pyti sedmichno za po 3-4 chasa idvashe da se vijdame(ne se e stigalo do seks,priznah,che sym d...)
posledniqt pyt se vidqhme predi 1 sedmica i toi izcqlo se izgubi-da znam,che ima izpit(veche mina),no i az imam,no tova ne mi poprechi da mu pisha na maila,da mu pisha sms,v chata.. a i dva-tri pyti da mu zvynq,no toi i taka ne vdigna..i az reshih veche da ne go tyrsq,ta da vidim kato se qvi kakvo shte kaje-ili vseedno nishto ne e stanalo... draznq se,che dori i mnogoto uchene nqma li 2-3 min na den vreme,za da mi pishe pone dno kak si ,ili da me chue po tel-a posle me obichal... i dnes se qvi propisa mi i vseedno nishto ne e stanalo,az ne pisah prosto nz kak da se dyrja:( vie kakvo shte me posuvetvate i az da pravq kato nego -da cheznaei taka ,ili da go popitam zashto dori 1 pyt ne mi se obadi,a toi shte me otseche"uchihbe bebcho" i taka.. ili da se napravq,che nishto ne e stanalo(mn trudno) :-s daite saveti ,10x

n0mak
04-12-2006, 07:18
ti si na kolko? 1 8) ?? tva 10... [-o< :shock:

penywise
04-12-2006, 07:24
ti si na kolko? 1 8) ?? tva 10... [-o< :shock:

8 + ) = 8)

18 e ;) (ма накрая има ")" )

n0mak
04-12-2006, 07:27
ti si na kolko? 1 8) ?? tva 10... [-o< :shock:

8 + ) = 8)

18 e ;) (ма накрая има ")" )

haha qsnu :] ma sum tup :P kato oneq 4aterki deto pompat shift+1 i se polu4ava !!1!111!!!11!!!11!

Fat_phil
04-12-2006, 07:29
hhhh tova malko mi prili4a na edin ot tiq batkovci deto si nqmam mnogo rabota i prez svobodnoto si vreme tursqt zabavlenie ;)

moga da ti kaja kak i po koi u4ebnik u4i dajie i s koe MOMI4E go pravi ;) (u4eneto de........da ne si pomislish neshto dr )

U FIGURE IT OUT!!!

LP_girl_14
04-12-2006, 07:36
Ми не го търси!остави го там да си опрай ученето,изпитите и всички глупости...Ако иска да е с теб ще те намери,ще ти с еобади или ще се опита да завърже некъв контакт с теб.Няма закво да търчиш постоянно след него като малко кученце.Като има интерес ще бъде с теб.Дай му малко време,ама в никъф случай не му се унижавай да го търсиш и преследваш.Запази малко от гордостта и самочувствието си. O:)

Fat_phil
04-12-2006, 07:43
Ми не го търси!остави го там да си опрай ученето,изпитите и всички глупости...Ако иска да е с теб ще те намери,ще ти с еобади или ще се опита да завърже некъв контакт с теб.Няма закво да търчиш постоянно след него като малко кученце.Като има интерес ще бъде с теб.Дай му малко време,ама в никъф случай не му се унижавай да го търсиш и преследваш.Запази малко от гордостта и самочувствието си. O:)


mda ;) no vse pak e po-golqm i interesa na po-malkite e po-golqm i taka ;)

ExTr3m3_GiRL
04-12-2006, 11:22
Остави го..не те заслужава! Няма смисъл да търчиш след него, щом не ти се е обаждал толкова време дори едно как си не ти е казал и след това се прави че нищо не е станало защо сега ти да му пишеш и да му обръщаш внимание??? :-k :roll: И аз съм съгласна, че той е от тези момчета(май е по-правилно да кажа мъже) на които не им пука за момичетата, които тичат след тях, търсят само забавлението и това е. Няма никакъв смисъл дори и да си мислиш за него...зарежи го!

teenkopele
04-12-2006, 12:45
Ми не го търси!остави го там да си опрай ученето,изпитите и всички глупости...Ако иска да е с теб ще те намери,ще ти с еобади или ще се опита да завърже некъв контакт с теб.Няма закво да търчиш постоянно след него като малко кученце.Като има интерес ще бъде с теб.Дай му малко време,ама в никъф случай не му се унижавай да го търсиш и преследваш.Запази малко от гордостта и самочувствието си. O:)

Има доста верни неща. :wink:

pitbullbg
04-12-2006, 12:58
ami... ne dei go pitai po 4ata.. ili s sms-i kaji mu da izleznete i govorete taka 6te razbere6 ako go poznava6 dobre nali laje ili ne... vapreki mi se struva 4e te laje ako te obi4a 6te ti se obajda i tn...