PDA

View Full Version : само споделям...



MoNI_the_StrAnge
04-12-2006, 09:18
-----------

pickpocket
04-12-2006, 09:22
Чакам продължение :lol: :lol:

MoNI_the_StrAnge
04-12-2006, 09:26
------------------------------------

MoNI_the_StrAnge
04-12-2006, 09:29
мисля че толкова е достатъчно със споделяне. не обичам да споделям много да знаете просто в момента искам да го правя. а и другото пък няма да ви заинтригува много.. :lol:

pickpocket
04-12-2006, 09:29
точно така както пише другото не е важно :wink:

MoNI_the_StrAnge
04-12-2006, 09:31
точно така както пише другото не е важно :wink:
според теб какво е важното в живота?

pickpocket
04-12-2006, 09:38
важно е да си жив и здрав другото ше се опраи се некак си
ти как мислиш прав ли съм

MoNI_the_StrAnge
04-12-2006, 09:44
важно е да си жив и здрав другото ше се опраи се некак си
ти как мислиш прав ли съм
:D хубав мисъл но ... колкото и да си го повториш не е така. майка ми е болна не е здрава..но пак това не е важното зяащото за да се оправи ни тръабжа сумати пари за оператсия/ та..за мен важното е ...не знам всъщност. но определено не е това което казваш ти.

ht_7j
04-12-2006, 15:42
Momcheto te e haresvalo, no ti ne si mu obyrnla vnimanie. Normalno e da si nameri druga. Kakvoto i da napravish, napravi go skoro, za da ne se zaplete istoriqta oshte poveche i da nqma izhod.

Shto se otnasq do tove koe e vajnoto v jivota...Kolkoto i da mi e gadno da go priznaq, vajnoto e da imash pari. Vsichki sa materialisti ili nevolno se prevryshtat v takiva. Svetyt e v rytzete na bogatite. Kogato nqkoi nqma pari, tova potypkva samochuvstvieto, depesira. A i vryzkite gi nqma, koeto namalqva shansove za realizatziq. Tova ne e samo mnenie, a i nabliudavan fakt. Jalko e, no istinata vinagi boli. Kolkoto i da se opitvame da zapazim nqkakvo choveshki tzennosti izgradeni v detstvoto ili teenagerskite godini, kato navlezem v realniq jivot s rabotata i vsichkite gadorii, degradirame totalno. Kato mladi si davame zdraveto da izkarame pari, a posle si davame parite da ostanem zdravi.

MoNI_the_StrAnge
04-12-2006, 16:59
Momcheto te e haresvalo, no ti ne si mu obyrnla vnimanie. Normalno e da si nameri druga. Kakvoto i da napravish, napravi go skoro, za da ne se zaplete istoriqta oshte poveche i da nqma izhod.

Shto se otnasq do tove koe e vajnoto v jivota...Kolkoto i da mi e gadno da go priznaq, vajnoto e da imash pari. Vsichki sa materialisti ili nevolno se prevryshtat v takiva. Svetyt e v rytzete na bogatite. Kogato nqkoi nqma pari, tova potypkva samochuvstvieto, depesira. A i vryzkite gi nqma, koeto namalqva shansove za realizatziq. Tova ne e samo mnenie, a i nabliudavan fakt. Jalko e, no istinata vinagi boli. Kolkoto i da se opitvame da zapazim nqkakvo choveshki tzennosti izgradeni v detstvoto ili teenagerskite godini, kato navlezem v realniq jivot s rabotata i vsichkite gadorii, degradirame totalno. Kato mladi si davame zdraveto da izkarame pari, a posle si davame parite da ostanem zdravi.
parvo ne e sigurno dali me e haresval..zashtoto samo edin mi kaza che me haresva... ni mi go kaza toy. a nikoga ne govori s men samo se zyapame...normalno e naistina da si nameri druga. tay kato az otkazah da izlizame predi 2 sedmitsi s negoviya priyatel . i razbrah che toy nyama da se osmeli..tay kato ne takav chovek che da otiva da izliza s momicheto koeto i priyatelya mu haresval. a nishto ne moga da predpriema. to "istoriyata" se zaplete mnogo otdavna . ot nachaloto na godinata sami se zyapame i samo sme na zdrasti..chao..
nyama da pravya nishto razbira se. da izliza s drugoto momiche...

favor_91
04-14-2006, 08:46
hubavo e da go ostavi6 na mira....6tom ne te haresva kakvo pravi6 s nego ? ima tolko mnoogo drugi mom4eta :-)

teenkopele
04-14-2006, 11:13
Щом не те харесва, го остави на мира, както вече казаха.
Сама казваш, че има момчета, които са ти предлагали да излезнете, но ти си им отказвала. Следващият път, когато някой ти предложи, излез с него...е това ти си го решаваш де.
Има много момчета, не е само той. :)
Успех. :wink:

stel4eto__
04-14-2006, 14:52
Ami spored men ako si promenish "stila" moje i da imash po golemi uspehi, zashtoto pove4eto hora mislqt che punkarite sa narkomani, razbira se ne vsi4ki i predpo4itat "po-obiknovenite" hora.Prosto ti e takava auditoriqta ;]
xaxa tva pa e nai tapiq savet koito sam 4ela...kak 6e se promenq zaradi edno mom4e s koeto moje i da ne se polu4i ni6to :shock: ti v red li si?!6e pravi nekvi rezki promeni i taka natataka samo za da izleze s mom4eto i ako ni6to ne se polu4i kakvo pak trqa da si smeni stila na obli4ane,muzikata koqto slu6a,ta dori i misleneto za da se varne kam predi6niq si jivot...tva li da razbiram...sorry ama tva si e maloumno :shock:

04-15-2006, 08:55
ami 4estno kazano vinagi ima na4in ili ne6to koeto moje6 da napravi6 za da go spe4eli6, naj malkoto ne bydete samo na zdrasti-4a0 ami go zagovori. sys zqpane ne6tata ne stavat
kogato zapo4ne6 da mu obarne6 malko vnimanie 6te vidi6 prosto reakciqta mu i ottam 6te re6i6 kakvo da pravi6. mom4etata ne haresvat prekaleno nastoqtelni momi4eta. oba4e za6to ne se bori6 za 6tastieto si? ako misli6 4e tova e nevuzmojno to e samo za6toto ti go haresva6 prekaleno mnogo!
Jelaq ti uspeh ! :!:

stel4eto__
04-15-2006, 10:38
Ami spored men ako si promenish "stila" moje i da imash po golemi uspehi, zashtoto pove4eto hora mislqt che punkarite sa narkomani, razbira se ne vsi4ki i predpo4itat "po-obiknovenite" hora.Prosto ti e takava auditoriqta ;]
xaxa tva pa e nai tapiq savet koito sam 4ela...kak 6e se promenq zaradi edno mom4e s koeto moje i da ne se polu4i ni6to :shock: ti v red li si?!6e pravi nekvi rezki promeni i taka natataka samo za da izleze s mom4eto i ako ni6to ne se polu4i kakvo pak trqa da si smeni stila na obli4ane,muzikata koqto slu6a,ta dori i misleneto za da se varne kam predi6niq si jivot...tva li da razbiram...sorry ama tva si e maloumno :shock:

Dobre ako sudim po tvoqt post tq trqbva da si ustane s tozi "stil".Horata da q utbqgvat kato q vidqt, da govorqt gluposti po nein adres i da q slagat pod obsht znamenatel s utrepkite i narkomanite, da ne si namira priqteli usven tiq ot neiniqt "stil", da ne si nameri svqstno gaje, horata da ne q respektirat i nenavijdat.Ako tova ne si struva da zabravish edna muzika i na4in na oblichane EVALA TI KAZVAM!

Ami mai propuska6 edna podrobnost-edva li si4ki q mislqt za narkomanka i utrepka i q otbqgvat,a i dori ne vijdam ni6to lo6o v tova vsi4kite ti priqteli da slu6at muzika koqto i na teb ti haresva i da se obli4at v tvoq stil.Za tebe ne znam oba4e spored men e po dobre da si takav kakavto si i da ima6 2-3 priqteli no istinski otkolkoto da se promenq6 i si4ki da sa ti 'priqteli' do kolkoto e vazmojno a samo kato se obarne6 i da zapo4nat s licemerieto,a ti da se pravi6 4e se kefi6 na nekav stil mzuika det go slu6a6 ot 2-3 dni i samo kato se pogledne6 v ogledaloto s nekvi drehi det do v4era ne si nosil i ne si haresval i da se ot4aiva6 ot jivota...hmm....ok ako za tebe tova e po dobre nqma problem...qvno imame razli4ni razbiraniq,a i koi ti e kazal 4e ne moje6 da si nameri6 svqsno gadje ako slu6a6 punk?da ne bi samo teq det slu6at 4alga da sa gotini i svestni a?ili za tebe e taka? :shock:

stel4eto__
04-16-2006, 14:11
1.Немога да споря с деца, който са дървени философи и още не са изградили мнението си за живота.
2.Не съм казал, че щом е пънк, неможе да си намери приятел.
3.Не слушам чалга, слушам само техно и хип-хоп.
4.Айде поздрави на ваште.
ne znam dali sam si izgradila mnenieto za jivota ili ne oba4e si imam gledni to4ki i razbiraniq,koito kakto ve4e kazah mai ne savpadat s tvoite.

da ne si nameri svqstno gaje

2.Не съм казал, че щом е пънк, неможе да си намери приятел.
a kvo kaza-4e ne moje da si nameri svqsno gadje (ili az ne6to ne moga da 4eta,a?)

4.Айде поздрави на ваште.
i na tebe ot tqh!

In4iTu_
04-16-2006, 15:46
Ami spored men ako si promenish "stila" moje i da imash po golemi uspehi, zashtoto pove4eto hora mislqt che punkarite sa narkomani, razbira se ne vsi4ki i predpo4itat "po-obiknovenite" hora.Prosto ti e takava auditoriqta ;]
:shock:

Dobre ako sudim po tvoqt post tq trqbva da si ustane s tozi "stil".Horata da q utbqgvat kato q vidqt, da govorqt gluposti po nein adres i da q slagat pod obsht znamenatel s utrepkite i narkomanite, da ne si namira priqteli usven tiq ot neiniqt "stil", da ne si nameri svqstno gaje, horata da ne q respektirat i nenavijdat.Ako tova ne si struva da zabravish edna muzika i na4in na oblichane EVALA TI KAZVAM!

Абе ти що не вземеш да се скриеш някъде?!?! Ебати предложението.."ми смени си стила" И кво ще стане от нея ако си смени стила - нека ти кажа - едно момиче, което няма собствено мнение и се ръководи от такива тъпаци като теб.Щом си е изградила този стил трябва да остане такава, каквато си е, а не да се прави на такава, каквато не е... Я ти като си ми много умен си смени стила ве мухльо...Аре като си много отворен спри да слушаш техно или хип-хоп и слушай чалга/което е коренно различно от "твоя стил"/ Щото нормалните хора ги преебават такива нещастници като теб...

04-16-2006, 20:01
Смятай колко се отклони темата!Вече почнаха и да ме обиждат...мила аз такава майна мога да ти тегля, че чак косите ти да настръхнат като чуеш!Нито мисля, че с цинизми ще се оправят нещата, ноо има някой пикли, който не смятат така.Защо си мислиш, че аз не съм нормален и нормалните хора ме пре***ат?
Ето ти решението - остани си пънк пък след 10 години ми кажи какво става.Ако не си умряла от свръх ще съм много щастлив.А м/у другото, да си видяла някой преуспял пънкар, който се е оправил в живота?

А колкото до мамините момиченца, много ви здраве сладурани!Не смятам, че мога да водя разговор с вчерашни пикли, който са много на ти със всичко и всеки ден искат на мама и на тати 2 лева, да си купят баничка и 2 цигари на дребно, защото си събират за нова пънк газарска торба.

In4iTu_
04-17-2006, 13:26
Ами по твоята логика дай да слушаме народна музика! "По моята логика" не трябва да обиждаш другите, като им казваш да си сменят стила, защото пънкарите не били преуспели...Еми извинявай, обаче моите обиди не могат да се утъждествяват с твоите.Знаеш ли какво и е на MoNI_the_StrAnge, когато някакъв и казва да си смени стила, защото няма да си намери авер и защото пънкарите не са успявали в живота.Кво значение има каква музика слушаш, как се обличаш, дали пушиш, дали се дрогирваш???Всички се раждаме еднакви, а от там нататък всеки си урежда живота, както пожелае и според моите изчисления...никой нормален не трябва да позволява на такива като теб да диктуват правилата в живота, който ти си избрал.

stel4eto__
04-18-2006, 15:23
Това по-горе бях аз...

1.stel4eto__, става въпрос за конкретния случай.Не че като си пънк не можеш, аз вече казах какъв ти е избора.Говоря, че от това, което тя написа проблема е това!
Извод: Браво моето момиче, научила си се да четеш, но хайде следващият път като четеш се замисли, върху това, което четеш.
2.In4iTu_, да видим и теб какво да те правим.Първо искам да ти кажа, че аз нямам основания да си сменям "стила", защото така съм си много добре.За мен тези проблеми са ми отдавна забравени.А колкото до чалгата, тя пак се явява ако мога така да го нарека малко отклонение към нормалното човешко развитие ;), това значи, че чалгата също не е добър избор,знам че някой ще кажат, че хип-хопа го пеят само черни, въпреки че Еминем е живо доказателсто, че това не е така.Други ще кажат - Ами по твоята логика дай да слушаме народна музика.Това не е така, всичко си има граница!
mai ti trqbva da se zamisli6 varhu tova koeto pi6e6 (poneje ve4e stava sme6no 4e si protivore4i6 4ak do takava stepen a pretendira6 4e si si izgradil mnenie za jivota i 4e az sam bila dete-darven filosof! :shock: )a ne da mi kazva6 az da se zamislqm za6toto az obiknoveno kogato pravq ne6to(osven v moment kogato sam bqsna)mislq,no qvno ne vsi4ki sa taka...
stavalo duma za konkretniq slu4ai.ami az da ne bi da sam kazala ne6to koeto nqma ob6to s polojenieto na momi4eto?

Извод: Браво моето момиче, научила си се да четеш, но хайде следващият път като четеш се замисли, върху това, което четеш.
ako iska6 da te svetna po vaprosa 4e moga da 4eta ot dosta dalgo vreme i dostata4no dobre 4e da razbiram kakvo se opitva6 da kaje6

kvo sa kato vidq 4e si se sbarkal malko i re6i da se izmakva6 s iztarkanoto i ligavo izraz4e:

Явно не си пораснала....
i

Мисля,че този въпрос е пкриключил


А м/у другото само и виж ника и после ми приказвай MoNI_the__StrAnge
nick-a i predpolagam 4e vsi4ki sa go videli e ili pone az go zabelqzah o6te v na4aloto i moga da ti kaja 4e daje mi haresva i tova 4e se e napisala STRANGE ne e zadaljitelno da ozna4ava 4e e mnogo po-stranna ot koeto i da e momi4e na neinata vazrast!vseki ot tozi forum a i ne samo ot tozi moje da se napi6e strange za6toto vseki e razli4en i unikalen po nqkakav na4in i az za nqkoi hora moje bi imam stranno darjanie stranni manieri stranni razbiraniq i t.n. no tova ne ozna4ava 4e nqma drugi hora s koito nqkoi ka4estva da ni savpadat taka 4e ako tq za tebe predstavlqva ne6to mnogo razli4no i strannoi to za men opredeleno ne e taka,za6toto i az slu6am malko punk no ne se obli4am v takav stil prosto se kefq na muzikata i poznavam o6te mnogo hora koito haresvat tazi muzika i nqkoi se obli4at punkarski a nikoi ne gi smqta za nekvi narkomani,zadrastenqci i t.n.! :twisted:

stel4eto__
04-18-2006, 15:49
Смятай колко се отклони темата!Вече почнаха и да ме обиждат...мила аз такава майна мога да ти тегля, че чак косите ти да настръхнат като чуеш!Нито мисля, че с цинизми ще се оправят нещата, ноо има някой пикли, който не смятат така.Защо си мислиш, че аз не съм нормален и нормалните хора ме пре***ат?
Ето ти решението - остани си пънк пък след 10 години ми кажи какво става.Ако не си умряла от свръх ще съм много щастлив.А м/у другото, да си видяла някой преуспял пънкар, който се е оправил в живота?

А колкото до мамините момиченца, много ви здраве сладурани!Не смятам, че мога да водя разговор с вчерашни пикли, който са много на ти със всичко и всеки ден искат на мама и на тати 2 лева, да си купят баничка и 2 цигари на дребно, защото си събират за нова пънк газарска торба.
po4nali i da go obijdat ...malee verno li?!?!a ti da ne bi da ne obijda6 avtorkata na temata-smeni si stila,smeni si misleneto,smeni si drehite ako iska6 i kaji napravo da ide da se gramne 6toto ti si misli6 4e problema i e v tva,4e e punkarka :shock: kato ne misli6 4e s cenizmi i gluposti mogat da se opravqt ne6tata za kvo gi izpolzva6 :?: ili ti si s principi kato-6tom tq me obijda zna4i ve4e i az moga da vkliu4a bogatiq si uli4en re4nik.Kato si tolkova golqma rabota 6to ne ni ubedi6s po normalni izrazi 4e ti si prav a govori6 4e ne znam si koi bili pikli i 4e na edi koi si 6e mu tegli6 takava maina 4e napravo kosite mu da nastrahnat kato 4ue.Qvno ostavq6 vpe4atlenie v In4iTu_ 4e ne si normalen sled kato taka si misli!!Tove 4e golqma 4ast(kakto ti kazva6)ot slu6a6tite punk sa narkomani ne ozna4ava 4e i tova momi4e e kato tqh.Golqm gadatel se izvadi!Ne e zadaljitelno da si misi6 4e sled kato qko se kefi na punk nqma da postigne ni6to v jivota si(ne mislq 4e moje6 da znae6 dali nito edin punkar ne e postignal ni6to!) i trqbva sled 10godini da umre ot svrah doza,sajalqvam ama mi omrazna da se povtarqm ako prepro4ete6 tova koeto sam pisala na gore sam 6te se seti6 za ostataka na tova koeto iskam da kaja,za6toto ve4e sam se portretvala sigurno 4e ne vsi4ki sa ednakvi,bez zna4enie punkari,metali,4algari,rapari i ne znam o6te kakvi :!:

A колкото до мамините момиченца, много ви здраве сладурани!Не смятам, че мога да водя разговор с вчерашни пикли, който са много на ти със всичко и всеки ден искат на мама и на тати 2 лева, да си купят баничка и 2 цигари на дребно, защото си събират за нова пънк газарска торба.
mai si prdaljava6 sas zau4enite izre4eniica...parvo kato gledam mai ti se otklonqva6 ot temata vapreki 4e na men mi pravi6 zabelejka i vtoro neka da ti stane qsno 4e do sega dori ne sam palila cigara prez jivota si,a i kvo lo6oi ma da iskam pari na mama i tati za bani4ka a dori i za boza?problem?nali ne mi gi dava6 ti teq pari4ki taka 4e ne mi draj smetka za tva!

MoNI_the_StrAnge
05-16-2006, 17:31
Ето ти решението - остани си пънк пък след 10 години ми кажи какво става.Ако не си умряла от свръх ще съм много щастлив.А м/у другото, да си видяла някой преуспял пънкар, който се е оправил в живота?


извинявайте за ужасното късен отговор...напоследък много бях заета та чак влизам след 1 месец. като пънкар ...да ужасна съм заета. правя уеб сайтове на големи фирми...
няма да си сменя стила. защото пък много добре си изглеждам...а спокойно момичета много мерси че сте ме защитаали...направо по 2 целувки на вас. а на другия..пък му забравих ника... ами..ако трябва да си сменя стила според момчетата които харесвам ... та няма да може това момче да опознае истинската ми аз. и май трябва да отбележа..с това момче стила ни на обличане доста прилича.

а като резултат..оставих го намира. не че преди това съм го дразнила. и още отказвам на другите момчета защото не ги харесвам. аа...кво друго...да..дори прекъснахме вече здрасти и чао само един път като ме зчпаше пак му казах : Кво гледаш бе?: нали мног съм мила... ех това ми е начина да се оттарва от това. да накарам себе си да го мразя да накарам и него да ме мрази.

ако някой прочете това и си има същия проблем..моля недейте да си сменяте стила. всеки има шанс и всеки има чудесни умения за да преуспее. аз си знам уменията и ти казвам приятел...гордея се със себе си че съм толкова добра по това нещо ... имам планове за бъдещето си а ника ми е MoNI_the__StrAnge защото все не мога да намеря хора които мислят като мен. ник а ми е така и защото има една героиня от анимации която се казва Emily the strange.