PDA

View Full Version : МОМИЧЕТА, КАКВО ПОВЕДЕНИЕ ТЪРСИТЕ В ЕДНО МОМЧЕ ?



teenkopele
04-12-2006, 13:14
Въпросът е ясен. Вие сте. :wink:

Coki
04-12-2006, 13:17
Поведение от каква гледна точка, любовна, приятелска, служебна или ???

teenkopele
04-12-2006, 13:21
Поведение от каква гледна точка, любовна, приятелска, служебна или ???

Любовна. :wink:

tainstvenata
04-12-2006, 13:24
e nz za povedenie... ama ot edno mom4e iskam da me razbira i da mi e osven gadje i priqtel... da spodelq 4uvstvata mi ... i mislq 4e tova e nai vajnoto

Coki
04-12-2006, 13:25
Поведение от каква гледна точка, любовна, приятелска, служебна или ???

Любовна. :wink:
В такъв случай темата отива в " Любов".
1 точка от правилата.

tainstvenata
04-12-2006, 13:25
a i oto4ni si vaprosa 6toty ne e qsno za gadje ili priqtel i ...

pipi`e`golqma
04-12-2006, 13:36
Да е мил грижовен,да ме разбира, да ми бъде и приятел(не само гадже),да не ме ревнува без причина =P~ и още много ама ся не ми се мисли :smt016

tedy1_baby
04-12-2006, 13:39
az naprimer iskam da mi ima doverie za vsi4ko,da ne me revnuva bez istinska pri4ina.i ako nqkoga zapo4ne da revnuva,pyrvo da govori s men,predi da vdigne nqkoi stra6en skandal.i v nikakav slu4ai ne trqbva da se dyrji s men kato s parcal.duma da ne stava da si igrae s 4uvstvata mi.osnovnoto e tova.vsi4ko ostanalo e prosto formalnost

IKisseDAGirL
04-12-2006, 13:50
емм аз обичам да ми се обръща повече внимание, да ми прави постоянно коплименти (щото съм си с ниско самочувствие), да показва, че му пука за мен и да се опитва да ми помага... особено последните две, тъй като обичам постоянно да ми доказват, че не съм сама и има хора на които наистина съм нужна :) апък като започне да ми говори някво миличко и нежничко, да ме кара да се чувствам единствена ии... направо се разтапям от блаженство :oops:отивам на седмото небе O:)

penywise
04-12-2006, 16:10
Я ми разкажете:

"да ме разбира"
с какво се римува:

1. да прави каквото аз искам
2. да не спори с мен
3. да съобразява с капризите ми
4. да бъде зависим от моя начин на живот
5. да ми казва това, което искам да чуя
...
още?

или.. нещо друго?

kAdrOkoSkA
04-12-2006, 16:26
Каквото и да търсим, едва ли ще го намерим... Всеки търси идеалния, обаче такъв не съществува... Аз търся силата в едно момче и способността му да отстоява мнението си, но и чувствителността, отговорността и уважението както към мен, така и към околните, но най-вече към мен :wink: , доверието също... май по-добре да спра до тук а :-#

sexy_macka
04-12-2006, 17:03
1. Uvajenie
2.Razbirane
3.Liubov
:P

belluci
04-13-2006, 04:22
Razli4noto povedenie,koeto v dne6no vreme e rqdkost.
1-uvajenie kum jenite kato cqlo i estestveno v 4astnost kum men.
2- mujko povedenie.Durja da e zdravo stupil na krakata si,da ima dostoinstvo i samouvajenie,a ne kato nqkoq peperudka da hvur4i ot taq na onaq.
3-da e sposoben da obi4a istinski,razbira se
4- da ima intelektualno nivo i to da si li4i v povedenieto mu
5-Da e 4ovek na mqsto,da ima celi,da gi sledva,da znae kakvo iska, kakvo pravi i kak da go pravi
6-Da e diskreten otnosno otno6eniqta ni,a ne kakto parvqt dosta muje da razglasqva,koga kakvo za6to...
7-da e korekten,prqm i 4esten
:))))
Tezi ne6ta spored men sa dosta vajni v povedenieto na edin muj:)

God-Is-A-Girl
04-13-2006, 04:32
С позволение ако може да променя малко въпроса щото ми се струва че от нова тема няма смисъл.

Какво поведение търсите в момчето когато си търсите гадже ?

RoSsY88
04-13-2006, 06:10
Да ме разбира,да е мн мил и нежен с мен...обожавам нежностите...може би да бъда едно от най-важните неща в живота му за момента.Да ми обраща внимание и да не ме заебава за ради приятелите си или компютара си ](*,)

white_chik
04-13-2006, 07:36
na purvo mqsto da me obi4a.
da mojem da si govorim na vsqkvi temi
da mi obru6ta vnimanie no ne da me zadu6ava
i vinagi da moje da me iznenada.
to takuv subekt mai nqma ama............... :-k

TauHaTa
04-13-2006, 09:06
az puk 6te dam edin syvet na vsi4ki na koito kato im zadade6 tozi vypros zapo4vat da izbroqvat vsevuzmojni dobrodeteli... na vsi4ki ni e qsno 4e taka nqma da stane... tova koeto si pojelavate e "princ na bql kon" ne 4ovek ot plut i kruv... nqma ni6to lo6o da iskate,da imate ideal... prolem 6te vi bude edinstveno namiraneto na realnoto mu kopie!
Zatova.. ne se celete v nedostijimoto,za6toto e tvurde vyzmojno da izpusnete po putq si tolkova mnogo ne perfektni,no dostatu4no dobri za vas muje,pritejava6ti pone polovinata ot izbroenite ka4estva...

LoVe Ya!!!

kAdrOkoSkA
04-13-2006, 14:30
az puk 6te dam edin syvet na vsi4ki na koito kato im zadade6 tozi vypros zapo4vat da izbroqvat vsevuzmojni dobrodeteli... na vsi4ki ni e qsno 4e taka nqma da stane... tova koeto si pojelavate e "princ na bql kon" ne 4ovek ot plut i kruv... nqma ni6to lo6o da iskate,da imate ideal... prolem 6te vi bude edinstveno namiraneto na realnoto mu kopie!
Zatova.. ne se celete v nedostijimoto,za6toto e tvurde vyzmojno da izpusnete po putq si tolkova mnogo ne perfektni,no dostatu4no dobri za vas muje,pritejava6ti pone polovinata ot izbroenite ka4estva...

LoVe Ya!!!


=D>

theraven_nz
04-13-2006, 20:35
Де да знам как ще прозвучи от моите уста (все пак съм момче), но ще кажа, че едно момче е добро, ако дава на момичето до себе си толкова, колкото тя е готова да му даде.

Ако се отдава дори повече - то той е идеален... :roll:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-13-2006, 20:41
Въпросът е ясен. Вие сте. :wink:

ami da ne mi izneverqva e nai-vajnoto da se dyrji estestveno ne pred men da igrae nekfi roli . kogato ima nqkfo losho mnenie da go kazva . kogato iska neshto da kazva . da mi kazva i da mi pokazva che me obi4a . da ne obsajda s priqtelite si i edna sekunda v koiato sme bili dvamata shtot nqma da mi e priqtno ako go napravi :? iii obshto vzeto e takiva prosti neshta s koito da pokaje 4e darji na men i 4e za nego nqma po idealno momi4e :)

Мрън
04-13-2006, 20:41
Аз пък си имам моя принц на бял кон - от плът и кръв :-)
И това с търсенето на поведение, идеали, добродетели и не знам си още какво е пълна глупост. Когато го срещнете, ще усетите, че е той. Толкоз :-)

DreamKeeper
04-13-2006, 20:45
Защо си нямаме такава тема в която и ние да споделми за момичетата.... :?
там аре по темата .... :
FEMALE POEM

I want a man who's handsome, smart and strong
One who loves to listen long.
One who thinks before he speaks
One who'll call, not wait for weeks.
I want him to be gainfully employed,
When I spend his cash, be not annoyed.
Pulls out my chair and opens my door,
massages my back and begs to do more.
Oh! For a man who makes love to my mind
And knows what to answer to "how big is my behind?"
I want this man to love me to no end,
And always be my very best friend.

MALE POEM

I want a deaf-mute nymphomaniac
with huge boobs, long legs who owns a liquor store and a Ferrari.
I know this doesn't rhyme and I don't give a shit.

IKisseDAGirL
04-13-2006, 20:46
Я ми разкажете:

"да ме разбира"
с какво се римува:

1. да прави каквото аз искам
2. да не спори с мен
3. да съобразява с капризите ми
4. да бъде зависим от моя начин на живот
5. да ми казва това, което искам да чуя
...
още?

или.. нещо друго?
нито едното :wink:
да ме разбира=да имаме горе-долу сходно мислене и схващания за нещата и живота; когато ми е кофти да знае от какво точно имам нужда и как да ме накара да се почувствам по-добре :)

miloto_girl_4e
04-13-2006, 20:54
ами.. да ме обичка, да си се грижи за мен .. , да се интересува от мен ..., да ми показва, че държи на мен и на връзката ни... нещо такова...