PDA

View Full Version : Поредната тема относно обезкосмяването



Чорбаджи Нено
04-12-2006, 14:31
Така пичове и пички момче съм.Вече имам косми така да се каже по цялото си тяло(по гърдите корема гърба задните части...някаде по към 3см само на краката са по малки) и искам да ги махна.Тука като почетох и разбрах че с бръснене и разни депилиращи кремове космите стават още повече по-дълги.А аз тва не искам да става,щото представяте ли си като стана на 50 години и да имам 1км косми.Та както разбрах май само със кола маска или епилатор не се удължават.Моля някои да ме поправи ако греша.И каква е разликата м/у епилатора и колата маска.(става дума за разликата в ефекта).
Мерси предварително на всички.

I Love House 2
04-12-2006, 15:38
epilatora e the best !!! :wink: :)[/url]

eti4ka_87
04-12-2006, 16:04
ako ima6 epilator za6to da si dava6 parite za kola maska.Az oba4e mislq 4e s kola maska e mnogo po xubavo i gladko,az pravq kola maska na moito gadje na krakata,rucete,ob6to vzeto navsqkude i zna4itelno mu namalqxa kosmite.Uredqxa mu i stanaxa po tunki.No i s epilator mnogo dobre no e malko pove4e igra4ka i spored men e malko po bolezneno,za6toto trqbva da se zanimava6 pove4e vreme.Zna4i o6te edin vajen problem e da se naceli posokata na rastej na kosmite,za6toto ina4e samite kosmi kogato izrastvat se obru6tat i mogat da se polu4at gnoini pupki s oburnati kosum4eta,koito razbirase trqbva da se izvadqt,za6toto moje da se polu4i infekciq ako kosuma se ostavi da raste navutre.Ami tova e ot men. :smt006

Glezlata
04-12-2006, 16:57
Otidi na kola maska.6tom o6te ne si gi pipal po dobre gi po4ni s kola maska,6te stane mnogo po dobre,epilatora...kak da ti kaja,mislq,4e kato si mom4e nqma da se spravi6 mnogo dobre s nego.Puk i spored men e mnooogo po dobra kola maskata!

Mystery
04-12-2006, 18:30
Ефекта от епилатора и кола маската е еднакъв. Премахват космите заедно с корена, което прави ефекта по-продължителен от бръсненето. Ако имаш епилатор го ползвай. Ако нямаш - п-добре според мен е кола маската при това в козметичен салон. Просто е по-бързо и затова по-безболезнено. Айде успех!

hamsterka
04-12-2006, 20:02
ami ako ima6 vreme se zanimavai s epilator-iziskva pove4e turpenie za6toto tuk tame moje da si propusnal nqkoi kosum i pove4e boli za6toto gi skube po 10-20,a na kola maskata otvednuj ti gi mahat..taka 4e ti preceni,no v nikakuv slu4ai s brusna4...

i'm so excited!
04-12-2006, 20:25
дори и да беше възможно, няма да допускаш да ти станат 1км :wink:
разликата м/у епилатора и кола-маската е че епилатора бавно и мъчително изтръгва косъмче по късмче, за сметкаа на тва кола маската - ХРААААААС !! - и изскубва сички косми наред с кожата ти, месото ти, живота ти....

Чорбаджи Нено
04-13-2006, 12:49
ем аз издаржам много на болка,кораво копеле съм :twisted: . А иначе не ми се занимава да ходя по такива козметични салони...За тва предпочитам сам да се справя.Незнам защо обаче катчели повече ми се иска епилатор може и да е по бавно ама даваш един път там колко са 50 лева и тва е.

Мрън
04-13-2006, 20:17
Ефектът от епилатора и колата маска не е съвсем един същ! При колата макса заедно с косъмчетата се отстраняват и много от мъртвите клетки по горния слой на кожата, което с епилатор не става. И повярвайте ми има огромна разлика дали използвате кола маска или епилатор в случай, че кожата ви е изключително чувствителна и реагира с кожни раздразнения епилация както става при мен!